IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th June 2008, 02:08
hamstera hamstera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1
По подразбиране Болки в коляното

Ами това е имам болки в коляното.
По-специфичното е че болката е пареща и прогресираща до един момент и в следващия стихва. Коляното ме боли малко като вървя. Държа ли го леко сгънат 5 минути и след това като го изправя започва тази болка... а болката е неописуема. Усещам че болката е някъде под капачката на коляното но не съм много сигурен. И преди ми се е случвало, когато бях с наднормено тегло но оттогава свалих доста и не мисля че това ще е проблема повече. Тогава болката беше по-малка но сега е направо нетърпима. Не мисля че ще е свързано с липсата на калции защото приемам доста от него, за това изключвам протъркване на хрущяла. Като го вържа с връзка за обувки над и под коляното, болката е по-малка. Четох статии за вода в коляното, но така и не обясняват каква е точно болката. Надявам се да не е това че само чета че по оперативен път става. Пил съм 2 седмици антибиотик, но нищо не се оправя, така че не съм сигурен дали точно е инфекция.

Ще съм много благодарен ако ме насочите към това, какъв ми е точно проблема и евентуално лечение (ако може и без оперативен път). Не ме съветвайте за лекар, в чужбина съм а лекарите тук преглеждат със златни инструменти(т.е. доста е скъпо).

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2008, 06:52
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Честно казано, съвет може да ти даде само ортопед. Можеш да се обърнеш към Явор, който има достъп до такъв специалист.
Въпреки това не разчитай, че дистанционно някой може да те излекува.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2008, 07:53
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Не знам тук едва ли някой, ще успее да ти каже какво е. Къде си, ако не е тайна? Питам, защото аз имах доста проблеми с коляното и се натъкнах на много добър специалист. Мисля,че един от лекарите в екипа му работи в Германия.Ако ли пък не- кога се връщаш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Болкиколяното
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:55.