IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 16th July 2013, 20:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нели, кутията ти е препълнена, пращам ти ЛС, обаче не можеш да го приемеш.
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 16th July 2013, 21:20
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Nyama nisto strasni elate v istanbul ste opravim vsi4ko
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 16th July 2013, 21:40
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Единствено май Рими е разбрала какво искам да напиша, защото дефакто ставаше въпрос точно за реакцията и последващите действия на Авшар!

Обаче съм в дива потрес как персонално сте се хванали за мен, при положение, че както и пуфпаф е написал имам отношение към работата на лекарите в Инстамбул, а не персонално към някоя от Вас!

Нелс, пак не си прочела какво съм написала! Обяснявам - отговорих на Раби, защото тя си позволява грубо да ме обижда и да ме сравнява с лисици, гущери и пр. гнусарски и злобни подмятания, а аз нея не я помня или по-точно не помня носа, за които писах, че е изместен да е нейния.
Твоя нос го помня, защото много си писала виждала съм какво бяха извършили върху теб и факта, че за мен си много красива, за това съм те запомнила, и не визирам твоя нос, като несполучлив!
В същност за нито един нос не съм написла такова нещо, тука ми заприлича на циганска махала, държите се като глутница !

Кери, писали сме си имейли и няма как да си позволя нещо споделено и видяно на лични да коментирам тук!!! Да, Джамбазов определено е сгафил, говори с него, осъди го, каквото ти дойде отвътре това направи, в правото си си да го изискваш!

И не виждам какво ви е толково непонятно в отношението ми към турците, аз не бих понесла подигравка от българин, но от някаква друга националност, направо изкрейзвам-какво да правя, патриот съм, 9 поколения назад зная рода си и никога няма да се примиря да се подиграват със сънародниците ми, където и да е по света!!!
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 16th July 2013, 21:46
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

И никога няма да напиша, че определено нечии нос има проблем, щом човека е щастлив, харесва се, не е моя работа да човъркам в психиката му, а и това не ми е приоритет!

Мога обаче да си коментирам видяното по света, у нас, по форумите и т.н., като принцип, практика, отношения и всякакви подобни некасаещи никой съфорумник персонално!
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 17th July 2013, 00:10
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

klarisina, именно заради неточните ти изказвания се получи това нахвърляне върху теб. Имаш и още едно такова изказване. Тогава премълчах, защото освен това, че каза, че един се е получил добре, друг е видимо несполучлив, то трети не бил по твоя вкус. Тогава премълчах, въпреки че отново просто хвърли бомбата в пространството, защото уважих вкуса ти- именно това, че даден нос не ти е по вкуса. Но ти отново хвърляш бомбата ей така, без грам да помислиш. Аз пак ти казвам- мен не ме интересува какво е твоето мнение за носа ми, а сега разбирам, че ти дори нямаш такова. Но много от оперираните тук започват да се замислят дали не става въпрос за техния нос. Всъщност на всяка и минава това пред ума. И се започва едно чудене. Казваш, че не е твоя работа да човъркаш в психиката на един човек, но човъркаш психиката на всички оперирани. Уважавам всяко мнение и всеки вкус. Не уважавам натрапването му. Тези резултати, които са постигнати в Истанбул в България НИКОГА НЯМАШЕ ДА СИ ПОСТИГНАТ. Тук говорим за по-сложни операции или за хора, които искат по-голяма промяна. БГ хирурзите показаха на много от нас на какво са способни- на пилване на гърбичка и повдигане...това е всичко.....или на окепазяване. И понеже контрираш турските хирурзи във абсолютно всички теми, щом стане въпрос, нека изясня още нещо. Когато някой от тази тема каже, да се търси за някой случай спасение в чужбина, това не е препратка за Турция. Далеч сме от мисълта, че единствените добри хирурзи са в Турция. Такива има по цял свят. Факт е, че с по-сложните операции БГ хирурзите не могат да си справят. И понеже всички в тази тема сме сложни случаи , ще си позволя да те цитирам "От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми ! ". Просто непрекъснато се изказваш твърдо против турските хирурзи, без да се аргументираш по абсолютно никакъв начин. Не си те кефят и това е, без причина. Не сме някои туркофили ,а предлагаме изход в Турция като най-добро качество, на най-добри цени и с най-малко разходи за престой, път и т.н. Случилото си с Рими не означава, че всички хирурзи са въздух под налягане.
Рими, ще помагам с каквото мога. Пиши на лични, ако имаш въпроси.
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 17th July 2013, 03:17
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Кери привет прав си при мен проблема не е сериозен просто малък недостатък който дразни основно мен иначе носа ми е доста оправен след обезобразяването на Енчев Но и аз съм малко луда очакванията ми са за перфектния нос не мога да се примиря дори и с тези дребни недостатъци Кери как направи връзката с Илхан чрез имейл или с тел обаждане
Здрасти Рими,
на този email info@rinoplasti.com ти отговаря сътрудничката му Дениз , която преди е работила при Авшар . Веднага отговарят и мисля , че ще ти съдейства по най-добрия начин. Дръж ме в течение какво става с теб и с комуникацията ти с Илхан. Ще помагам с каквото мога

Последно редактирано от keery : 17th July 2013 на 03:30
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 17th July 2013, 03:22
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

@ klarisina - 2 пъти съм ходил на консултация след операцията и според него провисналата колумела не можело да се оправи . Как мислиш дали има смисъл да му позволя повече той да пипа ? Да не говорим че ми сложи на криво носната преграда и ми влоши дишането, не изпилени странични кости от който едната стърчи доста, хлътване и издълбан гръб. Пълна програма . Не благодаря не искам и на снимка да го виждам този човек, който за нито една грешка нямаше доблеста да си признае и да поеме отговорност !!!
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 17th July 2013, 07:50
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

klarisina, грешиш! Няма глутница тука.
Когато кажеш, че нечий нос "не е позициониран добре" много тънка струна дърпаш. И наистина все едно хвърляш бомба. Даже на мен ми стана неприятно, когато го прочетох, и очаквах точно такава реакция от момичетата в темата.
Просто хирургът може да оправи носа, но на вътрешното усещане му трябва време.

Хайде да върнем добрия тон в темата!
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 17th July 2013, 08:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Хайде да върнем добрия тон в темата!
Да. Хайде!

Нормална е тази реакция, като се хвърли нещо във въздуха.

Това ми напомня, на един постулат във Фейсбук - мине се , не мине време и все някоя госпожица си пуска статуса "Как да искам сериозен приятел, като знам вашите сериозни приятели какви ми ги пишат"
И всяка жена в листата й почва да се пита дали не се визира нейния приятел...

Та и нашата работа същата..

То дори не става въпрос за вкус тук. Аз мисля, че проблема на Кларисина е туркофобията й.
Кларисина, аз напълно те разбирам! Аз принципно ги харесвам турците, имам много добри приятели турци. Но съм краен русофоб. До степен да стана и да си тръгна ако чуя руска реч около мен. Просто ако сега седна да обяснявам какво се случва в мен при сблъсък с руската "култура", само при мисълта ми става кисело и противно на много дълбоки нива...
Разбирам българите, които изпитват такива усещания за турците, но не ги толерирам. Предвид историята ни, може дори да е по-обосновано от моята фобия... Но да дискриминираш някой само защото преди стотици години някой с неговата националност е направил нещо на някой друг... Все едно да е честно мен да ме дискриминират, защото българин е убил Папата... примерно.
Имам много добра приятелка германка, която всеки път плачеше, когато някой я разпитваше за Хитлер! До такава степен ги е срам от този период, и мисли, че хората я мразят просто защото е германка... ?!?
Аз съм на принципа да давам шанс на всеки да се докаже като стойностен или не, независимо от националността си. Дори ако е руснак
С турските хирурзи видяхме, че е същото положение - Авшар отказва да поеме отговорност, Дилбер иска да поеме отговорност, без дори да съм го молила...



Аз още като я пуснах темата си знаех, че ще има доста туркофоби, които ще ми вгорчат живота. И във фейсбук в какви полемики съм влизала, защото открито защитавам турците и смятам, че нямат никаква вина за политическата обстановка в България в моемента. Поне от политика разбирам малко , защото съм работила в тази сфера. И знам колко е опасно това което се случва в моемнта в България - да се наслагва етническо напрежение! При все, че сме единствената балканска държава, която е избегнала етническите сцепления, някой много държи това да ни се случи! И повярвайте ми, това въобще не се турците!

Неприятно ми е, че засягам толкова безвкусна тема в момента, но наистина вярвам, че има резон. Предвид настроенията в моемнта.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 17th July 2013 на 08:36
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 17th July 2013, 10:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Въпреки че не харесвам турците заявявам,че бих отишла на реконструктивна ринопластика,ако ми се налага!
А относно въпросната потребителка,която няма никакво обяснение и причина за налудничавото си мнение,можем само да се смеем.Не й обръщайте внимание,такива винаги ще има Вие си знаете най-добре дали са ви позиционирани носовете и с какви резултати сте се завърнали!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.