IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th March 2006, 18:52
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ето... така изглеждам в най-лошия си вид... т.е когато косата ми е настрани или назад не е 4ак толкова зле, но си е гадно мен ако питате... ама кво да направя ?

http://serenity.hit.bg/ujas.jpg

Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th March 2006, 20:45
jleb jleb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Ако трябва да съм честен не е чак толкова зле, но все пак не е и от най-гъстите.
Не знам какво да ти кажа. Последният специалист на който се натъкнах се казва доктор Ефремов, на мен ми се вижда компетентен, за това ще помоля ако някой знае пове4е за него да каже.
Nimfea искам да те попитам, от това което си чела риска наистина ли е толкова голям, или ... Защото аз писах на 4 клиники и вси4ки казват че проблеми няма да има, и че е нямало до сега. Разбира се винаги има риск. А някой май ми писа, че даже и косъма да не прихване пак може да се оправи.
И въобще не знам какво да правя и на какво да вярвам.
Хорааа помагайте
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th March 2006, 21:03
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Добре де, на Боби Михайлов и този от Треска за злато перчемчетата също са им присадени. Защо да е проблем тогава?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th March 2006, 22:46
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

на Боби Михайлов и Иво от Треска за злато са с биофибри. Ефремов обаче ми каза, че слагат само когато има напълно голи участъци, защото много от имплантите се възпаляват(както казах вече са със силиконова основа). Ти не ги гледай, че на телевизора изглеждат чат пат добре. Тази коса е ммм как да я наречем ... пластмасова. Не може да се променя прическата, защото има опастност от буквално счупване на косъма, като веднъж счупен импланта не може да бъде изваден трябва да се изчака да падне. Не може да се суши със сушоар, да се боядисва, а и цветовете на биофибрите са само 14. Представете си каква вероятност има да ми е еднакъв цвета на косата.
При другото страшни са белезите. Днес Тепавичарова ми каза, че скалпа трябва да е в идеално състояние, косата която ще "клонират" също. Иначе не се прихваща.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th March 2006, 22:50
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

jleb, на e-mail всички ще ти кажат, че няма проблем за да отидеш на живо. Моя съвет е да се коснултираш с най-известните хирурзи в тази област (според моите проучвания това са Тепавичарова на първо място... на бюрото и със собствените си очи видях снимки на мъж с планирана такава операция... без да съм искала просто мернах, след нея Ефремов и после Бояджиев...) Ако се доверя на някого ще е на някой от тях.
Забравих да кажа, че днес видях правени устни от Тепавичарова СТРАХОТНИ! Както и прибрани уши.. много добро изпълнение!
Не че нещо, ама това съм видяла с очите си наистина.
Освен това както вече казах жената е директна като не става не става.. изяснява ти рисковете и т.н.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th March 2006, 09:35
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Явно в тази област пластичната хирургия напредва по-бавно Аз съм убедена, че след някоя и друга година няма да има невъзможни неща, така че не се отчайвай.
Малко от областта на бабините девитини /или както там е думата/, пробвала ли си да се търкаш с чесън?Казват, че действало без отказно , но трябва постоянство. С миризмата обаче не знам как да се бориш
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st March 2006, 10:27
krasiva krasiva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране Здравейте

Кой може да ми даде координати на Тепавичарова? Къде се намира тя? Както и някакви телефони за лична връзка. А също така и къде могат да се изследват хормони и съответно прибилизително колко ще струват манипулациите.
А консултацията при Тепавичарова на каква стойност е?
Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th March 2006, 00:35
warp warp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Между другото наистина единственото свястно лекарство за жени е Minoxidil(Rogaine). И ако се засили косопада в началото това е знак, че действа! Затова пробвай с 5% разтвор и недей да спираш поне за 3-4 месеца! Не е задължително да поръчваш Rogaine(това е само марка и е по-скъпа). Има Generic Minoxidil 5% за двойно по-малко пари! Аз ползвам 5% Minoxidil на Kirkland, само че за мъже. 4 флакона с доставката ми излязоха към 90 лева. Пробвай!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th March 2006, 21:11
ivann ivann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, следя темата с интерес, защото и аз сам потарпевш.

Не ми е опадала наплано косата ама вече ми се вийда главата и почва да прозира гадничко. Пробвах някоколко билкарски историй, разни шампоани и мазила ама нищо не става. А това Ерваматин е пална измишлиотина която при мен даже имаше обратен ефект.

Затова вече доста се поинересувах от присаждането, и това което виждам в момента най доброто май е присаждането на собствена коса като се взима коса от тилната част на главата.
Искам да попитам дали има някой тука който да се е подлагал вече на това присаждане и кам кои доктори е най добре да се обарнем?
Аз вече се срещнах с д-р Веселин Динев,човека ме обнадежди и сам почти готов да го направя при него. Някой знае ли нещо повече за него.
Иначе питах и няколко клиники във Врна и ми казаха че използват сащия метод ама на мен Варна ми е доста далече.
Надявам се да получа повече информаци за някой д-р от Александровска болница зашото те са най добри и най вероятно тогава ще се реша.
Някой може ли да даде повече информация тук. Благодаря !!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 30th March 2006, 07:57
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Аз имам правени гърди при Динев и винаги съм казвала, че той е моят хирург.Лошото е, че не знам как се справя с присаждане на коса.Но със сигурност можеш да го разпитваш и два часа за подробности и рискове и няма да ти откаже да обяснява. Освен това той е с френска школа в пластичната хирургия и определено мисли и работи по друг начин.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.