IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 19th January 2008, 17:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

KEIS, много лесно е решението - просто не го прави.На устните ти нищо ти няма, супер са си.Иначе да се дават 1000 лв за временно решение е тъпо.Тъпо е и да ти остане белег на устните, ако е чрез оперативен метод...не знам, просто не го прави.Плюс тва хирургиите на Пещерско си е малко мизерия.
  #462  
Стар 19th January 2008, 17:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ами ,искам го а май тука повечето знаем какво е като си наумиш нещо мисля да си направя едни устни та да ми мине мерака (може би)вярно е парите са доста за временен филър и казваш мизерия но пък се надявам доц Трайков да знае какво прави
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #463  
Стар 19th January 2008, 17:28
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Не не ми е показал снимки но каза ,че е правил и има такива пациентки ноооо за мен е пълна мистика тази операция
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #464  
Стар 20th January 2008, 13:13
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Плюс тва хирургиите на Пещерско си е малко мизерия.
Ти опериран ли си там, или само съдиш по външния вид на сградата?
Недей да плашиш така хората, аз съм оперирана там, дори два пъти...е, и аз се стреснах първия път при вида на тази внушителна и остаряла сграда, но когато влезнах в отделението се успокоих...
Така, че ако имаш лоши преживявания и спомени от някое конкретно отделение по пластична хирургия там /а те са няколко/, го сподели, но не давай обща оценка за всички...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
  #465  
Стар 20th January 2008, 13:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Някъде го бях написал, след като казвам нещо значи съм сигурен!Опериран съм 2 пъти там, както и дядо ми 2 пъти.Моите операция бяха в "Изгаряния", а дядо ми беше опериран от херния.Не може да става дума за сравнение между часните клиники (Торакс, Каспела) и държавните клиники по отношение комфорта!
  #466  
Стар 20th January 2008, 13:49
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Не ми пука как изглежда ,интересува ме само да получа желания резултат..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #467  
Стар 20th January 2008, 13:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

KEIS, само намекнах за това, не исках темата да се изкривява от ринопластика до това къде е по-уютно.
  #468  
Стар 20th January 2008, 14:46
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз нищо не съм казала ,само казах че мен не ми пука само искам хубав резултат ама няма и лошо ,че си казал за условията там все пак има хора всякакви за който има значение комфорта лично аз не ми пука само да няма хлебарки
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #469  
Стар 22nd January 2008, 13:04
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Да споделя аз пред какъв проблем съм изправена сега. Умувах тия дни да си запиша операция при доцента за началото на март, но реших първо да говоря с личната за това направление и тя ми казва че касата не поемала тази операция. Вчера звъня в кабинета на Джамбазов и сестрата ми казва че се поема от касата. Днес ходих лично при личната лекърка и тя звънна на някакъв специалист УНГ да го пита и доктора и каза че до сега не влизала, но тази година имало шанс да влезе, но трябвало да се изчака да излезе новия рамков договор на касата. Та въпроса ми е към момичетата, които са правили вече или тия дни ще правят, какво ви писаха личните в тия пусти направление? Дали минава по друга клинична пътека това чудо. Ама че работа На мен единствената ми възможност сега е да чакам да излезе тоя договор и тогава да записвам час, защото няма как да убедя личната. А и тоя УНГ и каза същото, че до сега не влизала. А не ми се дават още 700-800 лв отгоре без направление.
  #470  
Стар 22nd January 2008, 13:20
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Аз нещо немога да те разбера.Отиваш при джи пито си,и то ти издава талон №7 /които е за хоспитализация/ и в него тя ти пише диагнозата която ти е казала сестрата на Джамбазов.Операцията е 850 лв ако си осигурена,ако не си е 1500 лв.Теб повече не те вълнува кое през каква каса минава и кога се приема или не.Така,че не разбирам какъв ти е проблема?
Ако не иска да ти издаде талона,просто я смени.До сега никои тук не се е оплакал,че не е взел талона/№7/,тя е длъжна да ти го издаде.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.