IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 7th April 2008, 16:28
dani_ns dani_ns не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 33
По подразбиране

според вас дали доц.Джамбазов ще се съгласи да оперира момиче на 15 год и 6 месеца (не питам за мен )
  #982  
Стар 7th April 2008, 16:35
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Високите температури разширяват кръвоносните съдове, а особено скоро след операция в областта на носа са някак...по-чувствителни... и са по-вероятни инфекции... така съм чувала.... но може да не е голям проблем, ако се пазиш всъщност достатъчно много хора са се оперирали, когато е било топло Споко...

А за възрастта... хмм. Аз сега съм на 18 и когато бях на 15, пак се съгласяваха да ме оперират; но пък една моя позната (силно казано) е била вече на цели 17, когато всички хирурзи са и отказвали... Не знам как преценяват кога няма толкова голям риск... нищо не ми е ясно
  #983  
Стар 7th April 2008, 17:06
dani_ns dani_ns не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 33
По подразбиране

didka_ когато си била на 15 кой хирург се е съгласил помниш ли
  #984  
Стар 7th April 2008, 17:27
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

http://www.trivia-clinic.com/index_bg.htm
Tук пише между 17-18години. Не знам дали е добре на 15 да се оперираш, имайки прдвид че костите растат до 18 години
  #985  
Стар 7th April 2008, 17:58
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Същият, който ме оперира сега - доц. Евстатиев.
А, abi, истината е, че костите растат до 24-25, но вече доста по-малко Подробности...
  #986  
Стар 7th April 2008, 20:50
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Да така е, но след 18години се смята че е малко вероятно човек да порасне на височина особено момиче. Затова и на тази възраст е препоръчително да се правят пластични операции. Все пак зависи от случая. Ако деформацията е голяма и пречи на социалния живот може би има вариант да се направи и по-рано.
  #987  
Стар 8th April 2008, 08:57
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Дааа, това го знаем. Аз и не го отричам. Само уточнявах - както казах, просто подробности Не съм имала намерение да означава друго, освен малко информация....
  #988  
Стар 8th April 2008, 23:18
Dali Dali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте,аз съм оперирана при доцента -за мен той е най..и като човек и като специалист.Много години планирах тази операция и си правех разни проучвания.Да си призная момичетата от този форум ми помогнаха и ми повлияха, за което им благодаря!Аз не съм изпитала грам болка -преди, по време и след операцията.Дори и глаоболие,но е некомфортно 2 дни с тампоните,а за свалянето им искай упойка.Аз си починах даже в болницата. Успех!
  #989  
Стар 9th April 2008, 21:13
dani_ns dani_ns не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 33
По подразбиране

а за да може операцията да мине по клинична пътека трябва направление от личния лекар нали така..а той няма да ти го даде освен ако не се налага по здравословни причини ако операцията е само естетична не може нали
  #990  
Стар 10th April 2008, 07:16
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

ако имаш изкривена носна преграда-може.Това се води като заболяване и се поема от касата. Работата е там ,че това според мен трудно определимо, дали една носна преграда е крива и до колко е крива. Абе искам да кажа , че всяка носна преграда може да мине за крива, пък ако ще с милиметри. Може и ти да имаш такава , а дори да не знаеш.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:31.