IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th September 2010, 15:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране Намерих перфектния начин за изглаждане на бръчици около очи

Здравейте мацки! Реших да ви споделя радостна новина. Има решение за не-мимически бръчици около очите Но само ако са в ранен stadii разбира се и не са дълбоки. Това е химически пилинг с ТCA, около очите. Тази сутрин ми го направиха, и в момента съм зачервена, обелих се и в момента нямам и грам бръчка! Давах луди пари за ботокс, за козметика, а то ето къде била цаката Обаче дерматоложката изрично ми каза че така се оправят само леки бръчици на сравнително по-млади жени, които като мен са прекалили с някои глупости, като солариум например.
Ботокс не ми слагаха, няма смисъл. Толкова се радвам да си вид кожата изгладена, и този път ще я пазя!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th September 2010, 21:08
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

Браво.....радвам се че си доволна,дано ефекта е дълготраен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2010, 15:34
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не е болезнен, но по време на самата процедура се усеща парене, и малко след това започваш да се белиш и така фините бръчици се изглаждат защото не се виждат на новата кожа която се появява. За по-дълбоки не знам защото няма такива, но най вероятно пилинга е само за фини и повърхностни бръчици.
Също след това около 2-3 дни не бях за пред хора, а когато ми се налагаше излизане излизах с тъмни очила. Крем с фактор 50 е повече от задължителен, аз си го взех от клиниката и е специално за тази зона около очите.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th October 2010, 16:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

В тази темичка искам да попитам има ли някой, който си е слагал на бръчиците около очите Restylane Touch....?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th October 2010, 13:53
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

chaoslady ще споделиш ли къде си прави пилинга,при кой дерматолог и колко струва?Един път ли се прави само процедурата?Благодаря !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th October 2010, 14:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз в чужбина си правих и ми излезе 270 евро само за около очи Мисля да повтарям в началото на другия месец, вече за цялото лице. В БГ demili_1 си прави, ако искаш питай я на лични за подробности.
Аз специално съм много доволна, но трябва да си вземеш и крем с фактор 50+. Аз си го взех от клиниката.
Има специален за около очи, пак с такъв силен фактор, и също друг за останалата част на лицето.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th October 2010, 18:16
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

По- добре става с билков пилинг. Пробвала съм и двата и мога да сравня. При билковият няма такова силно раздразнение на кожата, а и е по-безопасен.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th October 2010, 19:55
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

Аз от 2-3 години ползвам само 50+фактор за през лятото,който ползвам и около очите,а през другите сезони крем с 20-30ти фактор,доколкото съм информирана тук в Бг няма околоочен с 50+фактор,само 30ти на Лиерак.

konstans ти за цялото лице или около очите говориш,къде ,при кой си правила пилингите,дай повече инфо
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th October 2010, 22:51
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Аз правих на цялото лице включително и около очите за 70 лв.
Ако ти трябват координати пиши на лични.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th October 2010, 03:51
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

chaoslady , тук в Б-я , много рядко се навиват да правят този пилинг , защото рисковете от слънцето са големи . Но да оставим това . Повече ме интересува и притеснява вероятността от изсушаване и съответно бързо набръчкване на "новата" кожичка . В тази насока как се грижеше , на какъв период от време се хидратираше ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Намерихперфектнияначинзаизглажданенабръчициоколоочи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:04.