IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 10th June 2014, 20:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Имам позната дерматоложка, която казва, че си е слагала ужасно много ботокс в челото, казва, че като са и оставали единици от пациенти си ги е слагала в челото.
Резултата е ужасно главоболие продължаващо месеци.
Тя е все още млада и сега изглежда чудесно, но пък казва, че и се е разградил до край, в момента си сбръчква челото на хармоника, а съм я виждала, когато това няма как да стане, при мимика и е стояло като бетонирано.
Отговори с цитат
  #402  
Стар 10th June 2014, 20:35
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Днес пък си мислих за фолкаджийката Ивана, даваха я наскоро при Киворк, направо изглежда отчайващо зле
Дали не е прекалявала с някой процедури незнам
Отговори с цитат
  #403  
Стар 10th June 2014, 21:04
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Интересно ми е и на мен, защото като цяло единствения, за които съм виждала с очите си ужасния резултат е Сталоун ... не, че го познавам та затова ми беше интересно за мнения... как да кажа - първа ръка, които сме изживели или видяли с очите си - защото от темата виждам ( и от интернет пространството ) мненията са много противоречиви. Както и за много други неща - всъщност, дори и за здравословното хранене или природната медицина можем да видим всякакви залитания и отричания на едно или друго. Аз до сега каквото съм виждала е било супер. Но пък нямам познати, които да ползват отдавна или пък да са прекалили и оплакали, за това и питам. Мамка му и пуста старост

Offtopic - titi и аз имам доберман голяма любов, уникална порода.
Отговори с цитат
  #404  
Стар 11th June 2014, 07:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Какво му е станало на Сталоун?

Инко и ти ли имаш такъв шедьовър
Доберман е велика порода, няма такава грация, красота и характер, обожавам гиии
Отговори с цитат
  #405  
Стар 11th June 2014, 08:35
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Ами то предимно майка му (ама, да приемем, че тя е доооста възрастна), но определено и той от много години ми се вижда крайно (сякаш трайно) учуден и гипсиран.
Отговори с цитат
  #406  
Стар 11th June 2014, 08:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Удобно ли е да покажеш снимка
Отговори с цитат
  #407  
Стар 11th June 2014, 09:48
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Силвестър Сталоун


Джаки Сталоун


Но всъщност, просто дадох някакъв пример - в интернет пространството подобни снимки на други известни и не толкова известни персони има. Въпроса обаче е, че аз лично не се наемам да твърдя, че ботокса наприер слаган веднъж годишно или поставян след пълното му резорбиране (както препоръчват докторите) води до пагубни последствия. Напълно възможно е хората, чиито лица виждаме в пространството като "обезобразени" от ботокса да са прекалявали и да са прибягвали много по-често към инжекцията. Възможно е да са пробвали и други "чудеса" и затова да изглеждат така.... Знам ли - просто си размишлявам на глас.
Отговори с цитат
  #408  
Стар 11th June 2014, 10:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз силно се съмнявам, че тия резултати са вследствие на ботокс.
Майката е просто плашеща...пу-пу...че се стреснах

Това за пълното резорбиране и наново слагане май не е точно така, защото така или иначе ботокса се натрупва.
Дерматоложката ми каза, че имала клиентки, които са слагали в чело примерно 2-3 г., и от там насетне просто спирали, защото нямат нужда.
Има и друго важно, до ботокс се прибягва максимум до 50г., хайде, нека да са 55г. От там насетне вече никой уважаващ себе си дерматолог няма да сложи ботокс.
Отговори с цитат
  #409  
Стар 12th June 2014, 10:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Чудила съм се и аз за ботокса, но нищо не съм чела. Та да ви питам, ако знаете - той само за дълбоките бръчки ли става, а за ситните бръчици около очите? Аз трябва да прочета темата обаче. Нищо, че повечето мнение са малко по-отдавна.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 12th June 2014, 10:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И за ситните бръчици и за дълбоките е подходящ.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.