IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th September 2010, 13:24
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Агата ще споделя после. Състоянието на кожата ми е само леки бръчици около очите, които не си личат ако не се усмихвам и именно затова стоя сериозна хаха. Както и да е, освен този проблем кожата ми е гладка и изпъната. На 30 съм. Не спомена за кой от двата продукта става въпрос, каза само че ще ми приложи мезотерапия с хялуронова киселина 2 пъти с 10 дни разлика и после хич да не го мисля Нямам представа и за зоните на инжектиране но тя каза за общо освежаване и превенция на отпускане, общо взето профилактика
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th September 2010, 11:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Здравейте! Вчера ми беше първата процедура. Видях на опаковката че пише Рестълане Vital, не е Light. Постави ми в областта на скулите, около устата и малко на бузите. Честно да ви кажа болесте доста, въпреки че сложи обезболяващ крем. Сложи ми 1 мл. Каза че за по-увредена кожа слага 2 но в моя случай 1 е достатъчен и ми каза че няма нужда другата седмица, а след месец да и се обадя. И в момента ме боли малко, но отоците почти изчезнаха. Имам синини обаче и дано да изчезнат до ден-два. Бръчиците под очите почти изчезнаха Дори от 1 процедура е видим ефекта. Сигурно защото ми постави в скулите. А именно там най много болеше...
След ден-два ще споделя пак, понеже в момента тези синини ме объркват много.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th September 2010, 11:13
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Радвам се, че толкова ти харесва ефекта! За синините не се притеснявай, ще изчезнат до 2-3 дни, а ще се разнесат още по-лесно, ако ги мажеш с кремче с арника или витамин К.
Харесва ми, че ти е й препоръчала следващата процедура да бъде след месец, това е оптималния протокол!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th September 2010, 11:20
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Даде ми едно кремче Restylane с него да ги мажа 2 пъти дневно.
Първоначално е мислила да ми постави 2 мл, по 1 мл тази и другата седмица, но после реши че ще се размина само с 1 мл. Явно точно за туширане на бръчиците под очите имах нужда, обаче как болеше... Нищо, заслужава си.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th September 2010, 14:17
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Здравей, много се радвам за хубавия резултат! Сигурно и аз ще се престраша да си направя, въпреки че боли. Много се чудех за около очите, сега ще се откажа от ботокса за тази зона и ще си направя това. Мажи се с арника кремче, наистина много бързо помага.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th September 2010, 18:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Заслужава си да, но ефекта не е мигновен а се вижда след 3 процедури, демек след 9-10 седмици. Макар че си проличава още и след първата, като минат отоците.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th September 2010, 07:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
====проличава още и след първата, като минат отоците.
даже с отоците пак изглежда по-добре и по-опъната
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th September 2010, 17:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А някоя мацка правила ли си е терапия с Hialurox? Уж ефекта бил същия като мезотерапията ама нещо не ми се вярва...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th September 2010, 18:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

http://www.beauty.bg/article29_33_638.html

за това става въпрос
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th September 2010, 17:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Здрасти Процедурата си я правих тук във Финландия, но това не е от значение тъй като и в БГ работят с този продукт. Но най добре да ти я направи добър дерматолог, от сорта на д-р Денкова например. Точно около очите не се слага, но на скулите, и ефект има, но не е изведнъж. И моята кожа е чувствителна и имах доста гадни отоци и синини, но изчезнаха за 3-4 дни. Предстоят ми още 2 процедури и тогава ще видя крайния ефект. Струваше ми 250 EU за 1 мл, в БГ май цената е около 250 лв.
Иначе за лечение на сенки под очите препоръчват инжектиране на Juvederm или Surgiderm под очите, но е рисковано тъй като могат да се получат неравности и да стане по-зле. Аз много се замислях, но се отказах.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РесталейнВитал
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:00.