IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th February 2007, 18:21
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
ами като обуя панталон с ниска талия не виси, ами ми изкачат мазнините и ми е много грозно.а и от бременността получих стрии около пъпъ и затова искам да го оправя този корем
Значи може да си само за липосукция или за мини-абдоминопластика, но може да се определи само при преглед.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th February 2007, 18:30
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм с абдоминопластика. Миниабдоминопластиката е когато разрезът е от кокал до кокал без местене на пъпа /мойта е така/, при пълната разрезът минава и през линията на паласките. Ако си много пълна, често се комбинира и с липосукция. Аз съм слаба, имах доста излишна кожа, но въпреки това д-р ми изсмука областта около пъпа Най-хубавото е,че резултатът се вижда веднага, макар че окончателното коремче е някъде след около 6 седмици, като спадне отокът. А тази оп. ще ти реши въпросът и със стриите генерално Бум в боклука.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th February 2007, 18:52
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета и аз искам да си направя липосукция на корема с изрязване на излишната кожа. Посъветвайте ме при кой д-р да ида ?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th February 2007, 19:07
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Съвети никой няма да посмее да ти даде, разгледай, консултирай се и интуицията ще ти подскаже
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th February 2007, 14:40
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

А мен ме чака масивната абдоминопластика, с мини няма да мине номера и колкото и да съм шастлива че килограмите падат ритмично и постоянно с времето ми нараства и притеснението за абдоминопластиката.

Само тя ме притеснява, липосукциите не ме плашат.

Емисоф напълно ли ти отстраниха стриите? или може би при теб не са били толкова много и толкова дaлбоки. При мен са дълбоки гънки сега като отслабнах, дори и при опъването на кожата как ще заличат тези които ще останат, защото при мен направо си е rелефно.

Някой знае ли? Или може и последващо лечение с лазер или пилинг знам ли?

Някъде из темите бях чела че се прави последващо обиране на кожa 2 месеца след първата операция, това защо е така? не може ли всичко да се направи на един път?
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th February 2007, 15:41
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Яна, аз нямах стрии, но що бенки изчезнаха При теб ще местят и пъпа, така че си представи всичко под него и няколко пръста над него отива в кофата. Със сигурност трябва да си близо до нормалното за теб тегло, преди да се оперираш, защото последващи ГОЛЕМИ колебания в теглото ще развалят ефекта, който иначе е до живот. Дори и да ти останат стрии, когато са опънати яко, са много по-незабележими.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th February 2007, 15:58
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Емисоф много ти благодаря, това звучи страхотно.

Аз мислех че есента или по Нова Година ще сигна до абдоминопластиката но тогава ще съм някъде около 65 кg- 160см.

Незнам кое тегло като цифра би било оптимално за хиругя, в смисъл няма да спра да слабея докато не ударя кантара на 50-52, да чакам дотогава ли?

А ако си направя пластиката на 65кг и след това предполагам ще се развали ефекта при още намаливане на тегло както ти казваш, но това означава ли че вече не може да се работи по корема тоет още едно обиране на мастна тъкан и кожа.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th February 2007, 16:07
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Яна,изчакай да свалиш до желаните килограми и тогава я направи.Не бързай.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th February 2007, 16:08
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Мисля, че трябва да си максимално близо до заветните кг, защото ако се оперираш и после рязко отслабнеш, пак ще висне кожа, а да ти кажа, тая операция си е сериозна работа, по-добре да махнеш всичко отведнъж. Е, не е нужно да чакаш до 50-52 кг, но 58-60 ми звучи разумно, а и това, което ще ти махнат също тежи доста
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th February 2007, 16:25
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ох момичета знам че е сложна операция и затова точно тя от целят проект Мakeover ме притеснява но щом смятате че трябва да се чака ще чакам.

Ама ако ми видите тройката водопади, Ниагара ще отпадне от класацията като природен феномен.:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукцияилиотстраняваненакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.