IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 18th January 2011, 10:09
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета , видях че бръчките сте ги оправили , за което много се радвам ! Моят проблем , обаче е друг - торбички под очите , наследтсвени , които с течение на времето и редовното ползване на грим се увеличиха планирам рианопластика и след нея мисля да се подложа на някаква козметична процедура , искам съвет каква да е тя ? На 20 год. съм и още един въпрос възможно ли е след риното да има влошаване на тея торби или подобряване , някой да има подобни проблеми ? Питам , защото бях чела някаде , че на едно момиче след риното и изчезват трайно торбичките , но това меко казано ме озадачава и ми се струва невъзможно ? Усмихнат ден и чакам отзиви...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18th January 2011, 16:06
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

май темата не се следи вече или никой не се е справил с проблема
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18th January 2011, 16:47
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нямам представа за риното, но още ти е рано да мислиш за пластика на торбички. Аз съм на 30 и дори и да имах, не бих се подложила на пластика все още... Не знам, питай все пак когато отидеш на консултация за ринопластика, мисля че хирурга като те види ще знае какво се очаква
За козметични процедури също не знам подходяща, но сигурно предлагат разни масажи срещу подпухване в козметичните салони.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19th January 2011, 09:16
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Мерси за оперативна корекция и аз се спирам засега на тази въздраст , трябва ми процедура или " ефективен крем " , защото тея торбички не се прекриват и с грим , за разлика от сенките под очите ! Ако някой има инфо - чакам ....
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th January 2011, 19:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Мерси за оперативна корекция и аз се спирам засега на тази въздраст , трябва ми процедура или " ефективен крем " , защото тея торбички не се прекриват и с грим , за разлика от сенките под очите ! Ако някой има инфо - чакам ....
А ти сигурна ли си,че си здрава?Бъбреците ти?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 20th January 2011, 09:52
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

точно бъбреците ми не са здрави но няма лечение за тях , хронично си е ... от ходенето по пъпчета зимата едно време и така ... , но това е друг въпрос , търся козметично решение на проблема , защото както вече казах тея торбички си ги имам от дете и искам евентуално малко да ги премахна , че и с грим не се скриват
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиподходящфилързаоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.