IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th February 2008, 17:16
If`only If`only не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 5
По подразбиране НВД?

здравейте искам да ви попитам за 1 месец с колко кг горе долу се отслабва с Ниско Въглехидратната Диета?И ако някой я е спазвал и е отслабнал би ли ми написал с колко точно и колко е висок и колко кг и е бол преди да я започне
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2008, 23:10
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

ееееее ама имам чувството, че всеки ден някой пуска подобна тема......... Ти направи ли си труда да попрочетеш какво е писано......... и сама да се сетиш, че това са толкова индивидуални неща, че само някой неграмотник би се наел да ти даде отговор
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th February 2008, 09:27
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Aз затова вече не отговарям на такива въпроси от този тип и от вида колко мога да сваля за 1 седмица или ефикасна ли е ябълковата, плодовата диета и не знам си какви глупости още.
Да не сме екстрасенси.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th February 2008, 08:49
glupa4e glupa4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

аз съм на НВД
1.извади си от главата това че някой ще ти каже сколко ще отслабваш (строго идивидуално е)
2.ако си почнала НВД си се храни така дългоо време не го мисли като диета
това е един прекрасен здравословен на4ин на живот
аз личноооо съм мноого доволна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th February 2008, 09:58
Petinka_vn Petinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране НВД

Аз съм на ниско въглехидратна диета почти постоянно. Никой не може да ти каже колко килограма ще свалиш, защото всичко зависи от височина, килограми, тренировки и количеството храна, което поглъщаш Ако тренираш и си на НВД можеш да свалиш и 2 кг, но повярвай ми че ще изглеждаш по коренно различен начин. За това моя съвет е да не гледаш килограми, а сантиметри. Аз като започнах НВД бях само на пилешко филе, риба и зеленчуци. Сега включих и прясно мляко, извара и плодове. Много е важно да се приемат и мазнини, напр. 30 гр. сурови ядки на ден, ч.л. фастъчено масло или зехтин към салатите. Когато си на НВД имаш нужда и от зареждащи дни, например на 7-я ден, в който можеш да си позволиш да хапнеш малко орис, картофи или овесени ядки. Дори и да подпухмеш малко...тва е вода. И много, много важно след като приключиш с диетата е необходимо да захраниш, защото ако започнеш веднага да се храниш с обичайните неща ще се получи йо-йо ефект. След НВД-то можеш да започнеш въртене на въглехидрати 3:2:1, т.е. 1-ви ден 150гр. ориз, разделено на 3 (сутрин, обед, вечер), 2-я ден 100гр. (сутрин и обед), 3-ти ден - 50 гр. и след това 2 дни пак без въглехидрати ако имаш още въпроси...питай
__________________
Човек е това, което яде!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th February 2008, 14:27
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

аз имам въпрос към Petinka_vn и другите на НВД... съвсем ли не консумирате плодове и не ви ли се ядат?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th February 2008, 14:44
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla
аз имам въпрос към Petinka_vn и другите на НВД... съвсем ли не консумирате плодове и не ви ли се ядат?
Разбира се, че можеш да консумираш плодове при режим НВД. Ориентирай се към по -киселите, също така горски плодове и цитруси, като препоръчително е да се ядат преди обяд.
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st March 2008, 19:22
Petinka_vn Petinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране НВД

Ами аз в началото като започнах с НВД не консумирах плодове, а само пиле, риба и зеленчуци. Така бях около месец. После започнах да консумирам плодове, но много внимавах какви и в какво количество и по кое време. Аз лично препоръчвам киви, ябълки, портокали и грейпфрут, но до обяд и максимум по 1-2 плода на ден. С лимоните няма проблем. Сол и подправки също не употребявам, а кафенцето и чайчетата са ми с подсладител. Като ми се прияде нещо сладко си хапвам протеинови фафлички и по-специално Delux с овесени ядки. Имат най-малко въглехидрати и стават за диета, като една фафличка ми замества едно хранене. Аз чм честичко, но по много малко
__________________
Човек е това, което яде!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st March 2008, 19:24
Petinka_vn Petinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране упс

Вафлички
__________________
Човек е това, което яде!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th March 2008, 20:31
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Медът позволен ли е при нвд?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:38.