IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th March 2018, 13:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Основно зависи от ширината на гръдния кош и основата на гърдите й преди операцията. Интересно наистина какво са решили. Според мен и с двете ще е 6.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th March 2018, 18:49
angora83 angora83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks27 Виж мнението
Здравей,
Аз се оперирах при д-р Стоянов преди месец и половина. Висока съм 1.78 см. и тежа 54 кг. с 425 cc Natrelle Анатомични съм. Неговото предложение към мен беше 375 или 425, аз като теб също много се колебах, но той ме увери, че на този ръст и по-големи кубици от 425 биха стояли добре. Много мислих и накрая му се доверих и изобщо не съжалявам. Мога да ти кажа, че стоят като красив естествен бюст и в никакъв случай, не мога да кажа, че са големи, по скоро нормални. Изобщо не се колебай, а слагай 400. Няма да съжалиш, дори след време ще си кажеш “можеше и повече”
Здравей,
удобно ли е да ми изпратиш снимки на angora@abv.bg
Ще съм ти благодарна! Аз съм с твоите мерки. В четвъртък ми предстои консултация и събирам всякакви мнения и снимки
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th April 2018, 09:13
aleksandram aleksandram не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 12
По подразбиране

Privet momicheta,


blagodarya vi mnogo. Sega na 12.04. mi predstoi vuprosnata operaciq.Iskam da zapochva veche, che surceto shte mi prusne ot misli i pritesneniq .

Izvinqvaite ,che ne pisah. Shte nastoqvam za 400 , v denq na operaciqta predi da vlezna pak shte se konsultirame. Toi kaza ,che razpolaga i s dvata implanta.
Nepremenno shte vi pisha pri purva vuzmojnost i sled operaciqta da vi razkaja kak e minalo .

Vse pak shte nastoqvam za 400 . Dano stignem do consensus.


Pozdravi i blagodarnost,
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th April 2018, 12:21
aleksandram aleksandram не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте , момичета . Операцията ми беше вчера , а днес вече съм на крак , чувствам се отлично. Нямам никаква болка, само усещане за лека мускулна треска. Все пак д-р Стоянов ми сложи 350 , защото се оказа,че имам аномалия . В дясната ми гърда ,гръдния мускул е недоразвит , тесен гръден кош и съм слабичка горе,както споменах.

Обслужването в клиниката беше повече отлично, Стоянов се държа с мен прекрасно . Имплантите са аллерган N510 FX-350 L . Малко са ми малки , но може би защото не са слегнали , още съм на втори ден. Честно пред вас ви казвам ,че ми се искаше повече ,но уви .. тялото ми не го позволява, а и нямах идея ,че десния ми гръден мускул никакъв го няма. :Д Очаквах да имам много болка,а момичета аз пих кафе навън,бях на разходка, нямам грам болка.

Поздрави и оставам на разположение
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th April 2018, 14:02
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Здравейте , момичета . Операцията ми беше вчера , а днес вече съм на крак , чувствам се отлично. Нямам никаква болка, само усещане за лека мускулна треска. Все пак д-р Стоянов ми сложи 350 , защото се оказа,че имам аномалия . В дясната ми гърда ,гръдния мускул е недоразвит , тесен гръден кош и съм слабичка горе,както споменах.

Обслужването в клиниката беше повече отлично, Стоянов се държа с мен прекрасно . Имплантите са аллерган N510 FX-350 L . Малко са ми малки , но може би защото не са слегнали , още съм на втори ден. Честно пред вас ви казвам ,че ми се искаше повече ,но уви .. тялото ми не го позволява, а и нямах идея ,че десния ми гръден мускул никакъв го няма. :Д Очаквах да имам много болка,а момичета аз пих кафе навън,бях на разходка, нямам грам болка.

Поздрави и оставам на разположение
Хей честито и добра дошла в клуба!
Ильо е много добър с дренажите и заради това няма никаква болка, но все пак може да си пиеш и болкоуспокояващи, когато чувстваш дискомфорт. Гърдите ти ще се съберат много след 6 месеца, а дори и година, ще омекнат. Поздравления и очакваме снимки от резултата!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th April 2018, 20:27
aleksandram aleksandram не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PlasticLady Виж мнението
Хей честито и добра дошла в клуба!
Ильо е много добър с дренажите и заради това няма никаква болка, но все пак може да си пиеш и болкоуспокояващи, когато чувстваш дискомфорт. Гърдите ти ще се съберат много след 6 месеца, а дори и година, ще омекнат. Поздравления и очакваме снимки от резултата!
Много благодаря, Plastic Lady и на всички , които ми дадохте кураж.

Ильо наистина е страхотен ,момичета. Ще го препоръчвам със чиста съвест. Оказа се, когато ме отворил , че имам анатомична аномалия ,която ги е изненадала - недоразвит гръден мускул в дясна гърда, а все пак аз бях под мускулно и идеята е мускула да поддържа импланта. Нарича се синдром на Поланд , радвам се ,че се насочих към него , защото е прецизен и доказан специалист.

Не съм сигурна дали всеки би се справил с подобни непредвидени обстоятелства, за които и аз не съм подозирала. Така че като най -нова осъзнах колко е важно внимателно да избираме специалистите ,на които се доверяваме.

Благодаря , дами ! Ще пусна снимки при първа възможност !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th April 2018, 21:16
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Много благодаря, Plastic Lady и на всички , които ми дадохте кураж.

Ильо наистина е страхотен ,момичета. Ще го препоръчвам със чиста съвест. Оказа се, когато ме отворил , че имам анатомична аномалия ,която ги е изненадала - недоразвит гръден мускул в дясна гърда, а все пак аз бях под мускулно и идеята е мускула да поддържа импланта. Нарича се синдром на Поланд , радвам се ,че се насочих към него , защото е прецизен и доказан специалист.

Не съм сигурна дали всеки би се справил с подобни непредвидени обстоятелства, за които и аз не съм подозирала. Така че като най -нова осъзнах колко е важно внимателно да избираме специалистите ,на които се доверяваме.

Благодаря , дами ! Ще пусна снимки при първа възможност !
Добре дошла
Видях, че си писала, че ти се струват малки... дай им време, гърдите ти ще се променят още доста. Особено след масажите придобиват по-оформен вид. А и най-важното е бюста да е красив и съразмерен с тялото ти. Д-р Стоянов е невероятен хирург и аз всеки път, когато погледна бюста си се убеждавам в това. В момента е вероятно да ти се струват по-малки, защото спортния сутиен е доста стегнат, а и все още мускула притиска импланта и го деформира (трябва време да се отпусне). Когато започнеш да носиш стандартни сутиени пък нещата ще изглеждат още по-добре!

Пожелавам ти успех!

Последно редактирано от Aleks27 : 14th April 2018 на 21:20
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th June 2018, 16:24
krasivv krasivv не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 18
По подразбиране

Бог да ги поживи тия доктори!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 30th October 2018, 09:32
aleksandram aleksandram не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета,

включвам се , за да ви разкажа как минаха 7 месеца с новия ми бюст.

За спорта започнах да тичам на втория месец лек крос, упражнения за крака и корем, трудно ми е да правя лицеви опори, ходя активно на канго джъмпс и всичко е наред . Чувствам се добре , гърдите ми слегнаха и придобиха завършен вид. Дори скачам активно на въже без какъвто и да било дискомфорт.

Благодаря ви за куража ,който ми давахте и оставам на разположение за всеки ,който има нужда от съвет с досегашния ми скромен опит.

Поздрави,
Отговори с цитат
  #40  
Стар 31st October 2018, 09:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Здравейте момичета,

включвам се , за да ви разкажа как минаха 7 месеца с новия ми бюст.

За спорта започнах да тичам на втория месец лек крос, упражнения за крака и корем, трудно ми е да правя лицеви опори, ходя активно на канго джъмпс и всичко е наред . Чувствам се добре , гърдите ми слегнаха и придобиха завършен вид. Дори скачам активно на въже без какъвто и да било дискомфорт.

Благодаря ви за куража ,който ми давахте и оставам на разположение за всеки ,който има нужда от съвет с досегашния ми скромен опит.

Поздрави,
Лицевите опори ги забравяш, както и каквито и да било упражнения за гърди - противопоказни са за жени с импланти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кубика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:44.