IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 8th January 2008, 21:31
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

При тубуларни гърди първо се оформя гърдата и после (по желание!!!) може да се сложат силиконови импланти. При малка степен на деформация операциите може да се съчетаят, но по описанието ти разбирам, че това не е твоят случай.
При консултация може да се поинтересуваш, дали докторът има вече подобни случаи и какви са резултатите (да ти покаже преди и след).
Случаят ти никак не е лесен, кураж, търпение и късмет ти желая!
Отговори с цитат
  #742  
Стар 8th January 2008, 22:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Подкрепям и горещо препоръчвам да се насочиш към лекар, който вече има подобни операции.
Ходи ли при Тепавичарова? Поне от четенето във форума съм останала с впечатление, че тя е специалиста по проблемни пациенти. Преди бяхме коментирали и д-р Кръстанова, която също се води светило в областта, но не знам дали оперира в БГ.
Не бързай и избирай бавно! За хубав резултат си струва да се почака!
Успех и разказвай когато можеш!
Отговори с цитат
  #743  
Стар 9th January 2008, 09:41
LADY D LADY D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Много ви благодаря, че ми обърнахте внимание! При д-р Тепавичарова не съм ходила. Единствено д-р Емил Георгиев каза, че е по-редно да ги направи поотделно операциите, а другите казаха че могат да се направят наведнъж. Снимки на подобни случаи ми показаха само Ил. Стоянов и д-р Е. Георгиев (резултатите обаче не бяха много прекрасени) и именно това много ме притесни - също така и белезите около аеролите. Оххх.....
Отговори с цитат
  #744  
Стар 9th January 2008, 11:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

..само да допълня, че и Тепавичарова взима скъпичко и ако ходиш при нея, се приготви да изтърпиш сприхавия и характер иначе пък пациентите и са доволни.
Отговори с цитат
  #745  
Стар 9th January 2008, 15:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да, наистина скъпичко взима, а и характера и постоянно се коментира.
Но е отличен специалист (тук поне не съм чула лошо мнение за нея) и според мен си заслужава да отидеш, па макар и само на консултация. Поне да видиш тя какво ще препоръча и да можеш да направиш сравнение с това, което ти казват другите лекари.
Отговори с цитат
  #746  
Стар 10th January 2008, 10:22
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Имах позната с такъв проблем, но при нея беше само на едната гърда. Корекцията й я направи д-р Жерар Охеда и тя остана много доволна. Мисля, че каквото и да направиш, крайния резултат ще е по-добър от настоящото положение. А белезите, според мен, са най-малкия проблем. Пък и ще се виждат само в определени ситуации
Отговори с цитат
  #747  
Стар 11th January 2008, 10:42
LADY D LADY D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Вчера ходих при Тепавичарова, благодарение на форума се бях подготвила за вайна но може би успях да я туширам с първите си изречения и тя ми отдели 45 минути, в които много изчерпателно ми обясни всичко за операцията. Естествено пролича скъперничество - в това че ми обясняваше че операцията и нейната цена зависи от това какви екстри искам - конци, упойка и т.н., но е факт, че не мога да се оплача от вниманието й. Каза ми същото както и другите - трябва да по склуптурира и след това да сложи протезите в една операция. Е сега обаче тотално се обърках при кой лекар да легна...
Отговори с цитат
  #748  
Стар 11th January 2008, 13:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Май само Тепавичарова се занимава с реконструкции и по-сложни операции на гърди,но цените й според мен не са оправдани.Ако парите не те притесняват,мисля че е добър избор.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #749  
Стар 11th January 2008, 16:02
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Каза ли ти поне приблизително за колко пари става дума? А доц. Анастасов в Пловдив, не прави ли такива операции ? Може би да е добре и при него да отидеш на консултация, защото доколкото знам цените му са къде-къде по-човешки, а и май и той е добър при подобни случаи.
Отговори с цитат
  #750  
Стар 11th January 2008, 19:12
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Интересно ми е какво ти каза тя за резултата, който може да се постигне?
Доколкото помня другите лекари бяха споменали за не съвсем задоволителни резултати в твоя случай?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:42.