IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 31st January 2008, 16:33
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ама това никак не е много?! Аз си мислех,че си с повече.Ясно!
Благодаря ти Жени,че го сподели.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 31st January 2008, 16:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
http://rn.foto.radikal.ru/0709/70/7d95c145f2c7.jpg
момичетааа, помогнете моля ви.
за да имам такива гърди каква форма импл трябва да си сложа?
благордаря отново
кръгли, нисък или среден профил, 250 сс или 300 сс, по мое мнение
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd February 2008, 23:18
lidolo lidolo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Е! Здравейте и от мен! Като цяло не съм ЗА тези неща, но... нека обясня!
Дори да имах малки гърди не бих поела рисковете, но при мен ситуациятя е извън нормалното. Линка който е показало момичето с девойката е нещо от сорта, може и да съм по-зле /в профил специално/. Но новите гърди на същата снимка са блян за мен!
Нямя да ви отегчавам с подробности, това не е роман, само ще ви кажа, че избягвам /почти не ходя/ на лекар, плаж с познати /вечно си измислям причина/, мъжете, с които съм била - била съм винаги облечена от кръста нагоре. Едва след години с даден човек мога да се отпусна... и т.н. Мисля, че това ви дава представа. За мен това не е просто комплекс, а гледам на това като на недъг! Разбира се се досещате през какви сконфузни ситуации съм минала, както и че до тоя момент колкото и да ми се е искало не знам какво е това масаж! И така дойде мига! Попрочетох тук, но до сега не мислех, че проблемът е по-сложен от пари, оказа се ДОСТА ПО! Ще пообиколя и ще поразбера и ше разчитам на вас за съвети! Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th February 2008, 09:59
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Бояна, на твое място бих се консултирала с доктор, който практикува и двата метода и най-добре може да ти обясни, кой метод при теб е най-подходящ. Динев не е такъв. Не може само възстановяването да е причина да избереш над. От прочетеното тук съм останала с впечатление, че при над мускулното, освен риплинг и увисване, е по-голям рискът от КК /мое мнение/. Помисли добре и се консултирай добре
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th February 2008, 12:21
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Наталиа, благодаря за съвета...знам за риска от КК, говорих и с Динев за това и четох във форума.......главната идея която разбрах е че всичко е до късмет, ако ти е писано както и да ги сложиш..
като стана въпрос за късмет,някой да е чувал някакви суеверия по повод датата 29 февруари? (надявам се тогава да се сдобия с нови гърди) Високосна е, но поне не е петък 13ти
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th February 2008, 16:11
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

ми значи сигурно твоите ще издържат 4 пъти повече защото нали една година се брои за четири
__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th February 2008, 21:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Моята дата беше за 29 февруари и си мислех, че това си е чист късмет. Обаче аз не можех да чакам толкова дълго и обърнах планини за по-ранна дата.
Все пак 29-ти ми се стори доста късметлийски
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th February 2008, 12:21
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Увисването и при двата метода може да се появи, само при изцяло подмускулното поставяне се избягва. Аз съм била 7 години с 200 сс, раждала съм с тях и не съм имала кой знае какво увисване, по-скоро формата ми се промени. Всички големи гърди, ако не са в сутиен, рано или късно увисват - гравитация, кво да правиш.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th February 2008, 12:30
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
. Аз съм била 7 години с 200 сс
А ти с каква форма си била и по кой метод?
А защо била? сега не си ли
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th February 2008, 19:22
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Бояна, на твое място бих се консултирала с доктор, който практикува и двата метода и най-добре може да ти обясни, кой метод при теб е най-подходящ. Динев не е такъв. Не може само възстановяването да е причина да избереш над. От прочетеното тук съм останала с впечатление, че при над мускулното, освен риплинг и увисване, е по-голям рискът от КК /мое мнение/. Помисли добре и се консултирай добре
и аз се учудвам че с неините 40 кг и предлагат да ги поставят надмускулно,няма ли много да се очертават ръбовете?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еточеазсерешихмоляпосъветвайтеме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:42.