IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th February 2008, 12:14
tiffany tiffany не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране Заличаване на белези от операция на бюста

Здавейте, радвам се че има такива форуми, защото моя близка приятелка има проблем с белезите след операция на гърдите, поставяне на импланти. Разрезът е под гърдата, за съжаление по - голям от обикновено и ако някой се е борил с това, моля за съвети!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th February 2008, 12:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Заличаване на белези от операция на бюста

Цитирай:
Първоначално написано от tiffany
Здавейте, радвам се че има такива форуми, защото моя близка приятелка има проблем с белезите след операция на гърдите, поставяне на импланти. Разрезът е под гърдата, за съжаление по - голям от обикновено и ако някой се е борил с това, моля за съвети!!!!!!!!!
И аз се бях уплашила от белезите си в началото, страховито изглеждаха, но сега, шест медеца по-късно са едва видими... Нека се маже поне месец с някое от кремчетата за белези - след време -0няма да се виждат дори
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th February 2008, 12:40
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Различна е склонността на организма да произвежда съединителна тъкан - оттук и белезите могат да бъдат от "почти невидими" до червени, лъскави, дебели около един пръст. При първата ми операция моите бяха точно от вторите. Най-добър резултат според мен дава механичното притискане на белега, евентуално комбинирано с инжектиране на локален кортикостероид. Важно е да се знае, че всеки белег зрее приблизително до година.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th February 2008, 12:51
tiffany tiffany не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Много сте мили, но някой знае ли конкретно място - студио, където да ги заличават и с какъв метод или крем, с който да се третират белезите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2008, 12:58
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiffany
Много сте мили, но някой знае ли конкретно място - студио, където да ги заличават и с какъв метод или крем, с който да се третират белезите!
Зерадерм действа, притискайки белега. Има и едни силиконови лепенки Cicacare, които се поставят на мястото. Ако е много надигнат, се "стопява" с инжекции. Прати приятелката си на дерматолог за повече инфо.
П.П. Няма белег, който се заличава на 100%.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2008, 13:32
tiffany tiffany не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

emisof, какво ще кажеш и за Контратубекс, знаеш ли някой добър дерматолог? Ти била ли си си въпросните инжекции?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2008, 14:01
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

На мен Контратубекса въобще не ми подейства. Да, слагала съм си много пъти въпросните инжекции - препарата се нарича Kenalog, няма го в БГ. Последният път ми го постави д-р Катя Паскова. И пластичния д-р Михайлов също.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2008, 16:08
tiffany tiffany не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ти за инфото emisof!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th February 2008, 15:26
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

аз съм много доволна от контратубекс,а белегът може да се третира по-добре,ако се използва ултразвуков апарат,който вкарва лекарството в дълбоко в кожата.аз си купих апарата с тази цел и виждам много добри резултати!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th February 2008, 14:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз се мажа със DERMATIX,и не знам дали съм доволна но според мен всичко си е до организъм и до това каква съединителна тъкан имаш и колко бързо се образува.
Разликата във цената на Kontratubex i Dermatix e толяма такаче може и със Kontrtubex
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.