IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 10th March 2008, 10:32
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Някой може ли да каже до кой месец след операцията е най-голяма опасноста от КК
  #292  
Стар 10th March 2008, 10:42
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм имала ДВА ПЪТИ капсулна контрактура. Първият път 2-3 месеца след операцията, при падане от джет ми се получи. Вторият път - 5 години след операцията. Така че, гаранция никаква. Носете си новите бюстове и хич не го мислете.
  #293  
Стар 10th March 2008, 11:11
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

момичета искам да ви питам аз нещо?На вас доктора каза ли Ви кога трбява да са направени кръвните изследвания Защото аз като бях на консултация тои нищо не ми каза.Обаче преди малко като се обаждах да си запазя час за операция и тои ми каза че в седмицата преди операцията трябвало да се направят изследванията А бе чудя се тия хора сливи ли имат в устата? Нямам си аз друга работа,сега пак по доктори трябва да тръгвам!
  #294  
Стар 10th March 2008, 13:54
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
момичета искам да ви питам аз нещо?На вас доктора каза ли Ви кога трбява да са направени кръвните изследвания Защото аз като бях на консултация тои нищо не ми каза.Обаче преди малко като се обаждах да си запазя час за операция и тои ми каза че в седмицата преди операцията трябвало да се направят изследванията А бе чудя се тия хора сливи ли имат в устата? Нямам си аз друга работа,сега пак по доктори трябва да тръгвам!
Аз на моята консултация си запазих час за операцията и лекарката ми даде един списък,с необходимите изследвания.А по телефона ако си си запазила час за операция, как да ти даде списъка?
  #295  
Стар 10th March 2008, 15:46
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

да,наистина си запазих час по но аз имах предвид защо на костултацията не ми казаха че иследванията се правили в седмицата преди операция?Динев беше така любезен да ми напише на едно листче какви по точно изследвания ми трябват,но явно е пропуснал да ми каже че кога по точно е хубаво да ги направя! Явно пак само аз не съм разбрала..
  #296  
Стар 10th March 2008, 16:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

И на мен бяха забравили да ми кажат какви ,само ми казаха кръвни иследвания и се оказа че са ми взели грешни .Добре че трябваше да отида до болницата за да кажа какви импланти искам и да оставя капаро и доктора като ги видя каза че са грешни и ми взеха всичко на ново на място.
  #297  
Стар 10th March 2008, 16:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Моят съвет към момичетата на които им предстои операция е да отидете задължително на МОМОЛОГ,защото се оказа че много лекари не изпращат пациенткитеси на такъв специалист и после се оказва твърде късно.
  #298  
Стар 10th March 2008, 19:02
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Едната ми гърда отгоре е по-подута. Не мога да определя дали е отток или импланта е по-високо, но на мен ми се струва по-скоро, че е импланта. При вас било ли е така. Другата пък си е добре.
  #299  
Стар 11th March 2008, 01:33
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Наталия честито за новите цици и много ама много само хубави емоции ти пожелавам!!!
Относно отока аз лично да ти кажа честно не си спомням дали ми е било така,но може би трябва най-добре да попиташ доктора ти. Стискам палци всичко да е наред! Кога ще ти махат залепващият бинт?
  #300  
Стар 11th March 2008, 05:20
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Честито и от мен и само хубави емоции с мовите цици!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.