IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd February 2008, 14:56
sensation_f sensation_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation_f
По подразбиране

Някой има ли представа колко струва абдоминалната пластика при д-р Заякова?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th February 2008, 15:56
anelialitova anelialitova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Guildford,UK
Мнения: 11
По подразбиране

0888 668 661- мацката шие колани и всякакъв вид еластично белйо и по принцип Н.Георгиев препоръчва нейните колани.Sorry,но и забравих името.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th February 2008, 17:36
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelialitova
0888 668 661- мацката шие колани и всякакъв вид еластично белйо и по принцип Н.Георгиев препоръчва нейните колани.Sorry,но и забравих името.
Ива се казва момичето дето шие коланите
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th February 2008, 16:23
StasiG StasiG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 2
По подразбиране

аз се оперирах ако те интересува нещо питай
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th February 2008, 16:18
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

StasiG, аз от известно време проучвам тоя въпрос, но ми е доста притеснено. виждам, че повечето са доволни от операцията, но дали защото съм от старото поколение, все още психически не мога да се прекърша, че мога да направя нещо толкова радикално за себе си. диетите и упражненията сякаш са върха на моите усилия за физическото ми самочувствие, но от постовете на съфорумците все повече и повече се замислям за тази сериозна крачка в посока на абдоминопласкитака. все още съм доста едра след последното неконтролируемо напълняване, но с постоянните упражнения и хранителния режим се постегнах, но..... корема ми се е преплатил като престилка и дори с ластичен колан не мога да го скрия. стои много грозно и явно няма да мога да го махна нито с коремните преси, които правя, нито с някакви други упражнения. сякаш не е част от моето тяло... и това ме ужасява. страх ме е да отида дори на консултация-имам чувството, че ако ме види доктора ще му се изкриви физиономията от погнуса от моето състояние. още се колебая. но с настъпването на пролетта и хвърлянето на връхните дрехи, ще се сбълскам с проблема, как да се покажа на света в това състояние... първото което искам да те питам, StasiG е колко се плаща за консултация при доктор Н. Георгиев
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th February 2008, 19:48
StasiG StasiG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 2
По подразбиране

Е иаз си мислех че ще изплаша докторите с гледка,но те явно са виждали всичко.При Георгиев не се плаща за консултация.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th February 2008, 18:07
Liubka Liubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Привет,
Да се похваля с моята абдоминална пластика. Направих си я на 27.02. Чуствам се сравнително добре. Опъва ме малко при ставане и сядане и ме дращи много гърлото от тръбата по време на упойката. Това са ми оплакванията. Очаквах да е по зле положението. Чакам с нетърпение да видя резултата
Отговори с цитат
  #48  
Стар 1st March 2008, 01:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
страх ме е да отида дори на консултация-имам чувството, че ако ме види доктора ..
Натали, не ме разсмивай! Докторите са виждали къде по-увиснали неща от твойто коремче, пък и ако всичко ни беше изпънато щяхме ли да ходим при тях?
туй да не те притеснява
Отговори с цитат
  #49  
Стар 31st March 2008, 11:40
Аватара на polina7979
polina7979 polina7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 60
По подразбиране

Така и не разбрах има ли някакви проблеми относно бременност след абдоминопластика.Има ли последствия??
Отговори с цитат
  #50  
Стар 1st April 2008, 13:59
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Има - трябва отново да лягаш под ножа. Тази операция е за жени, които са приключили с ражданията, както и с големите колебания в теглото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:14.