IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd January 2010, 13:37
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

абе да не се получи веднъж два пъти да ама две години
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd January 2010, 14:29
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Моето лично мнение е, че от тази ситуация няма измъкване. Не е нужно да търсиш вината в някого, напълно разбирам причините ти за симулация, а от друга страна той явно е много зле в леглото, тъй че при всички положения щяхте да стигнете до проблеми (мъжете, които са неспособни, или трябва да ги лъжеш, или скоро започват да си мислят, че ТИ си дървената, вместо да видят собствените си грешки.).
Съмнявам се изобщо, че някога ще ви потръгне сексът, каквото и да правиш.

Когато срещна някой, който си е оправил секса чрез ГОВОРЕНЕ, ще му стисна ръката. Няма такива работи. Ако партньорът е неспособен да те усети в малките неща (леки жестове, насочвания, пъшкане), изключено е да го оправиш с приказки. Това са нечуствителни типове, не чакай оправия. Пробвала съм, няма начин. Стигала съм до прав текст: "Това не мога да го понасям, предпочитам еди-какво си", точно след 10 дни пак старата песен.

Твоят тип е страшно егоцентричен характер, сама си направи изводите.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd January 2010, 14:48
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Моето лично мнение е, че от тази ситуация няма измъкване. Не е нужно да търсиш вината в някого, напълно разбирам причините ти за симулация, а от друга страна той явно е много зле в леглото, тъй че при всички положения щяхте да стигнете до проблеми (мъжете, които са неспособни, или трябва да ги лъжеш, или скоро започват да си мислят, че ТИ си дървената, вместо да видят собствените си грешки.).
Съмнявам се изобщо, че някога ще ви потръгне сексът, каквото и да правиш.
Според мен не винаги , ако жената не може да свърши, проблемът е в мъжа...Например моят преди не е успявал да задоволи така бившата си и тя винаги го е обвинявала...сега тя е на същото дередже, макар и с друг мъж, а аз нямам проблеми, страхотен любовник е, така че понякога просто е до нагласа, понякога просто нещо у единия куца, много индивидуално е, а и зорлен не стават тея работи...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd January 2010, 14:56
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

точно така, Ледено, и аз смятам, че цялата отговорност за оргазма на жената НЕ ТРЯБВА да се поема изцяло от мъжа.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd January 2010, 14:58
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Колкото и да обвиняваме за подобен проблем мъжете смятам, че казаното от Леденкото е абсолютно вярно. Вина имат и двамата партньори.
Понякога колкото и да се обичат /уж/ двама души сексът пак може да не е перфектен.
Любовта е психологично "химично" явление, а сексът - анатомично
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd January 2010, 15:06
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Не си пасват в секса,това е според мен.Никой няма вина в случая.Не трябва да се комплексират за това.Но не виждам смисъл да се продължава така.Мъка си е и за двамата.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd January 2010, 15:11
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Леденко, изобщо не мисля, че трябва да се обвинява само мъжа за подобен проблем, има си най-различни ситуации.
На мен най-силно впечатление ми направи държанието му на пича, лъха отвсякъде егоцентризъм и комплекси, както и неспособност за реална преценка. За мен такъв тип мъже са си чист първообраз на мъжете, които нямат оправяне.
Примерът ти с твоя е абсолютно безсмислен: първо не знаеш до каква степен се е променил твоят парньор от предишната си връзка до сегашната. Не знам какво те кара да си мислиш, че и преди е бил толкова "в час", може сега да е открил секса като цялостно изживяване, а преди да си е бил зле, хората се учат постоянно в крайна сметка, и мъжете, и жените.
Убедена съм в едно, че човек, знаещ за какво става дума, винаги ще се стреми да го постигне с нов партньор, особено ако е имал 2 години на разположение. Какво да кажем за мъжете, при които жената е суха и симулира, а те й се връзват? Вярвайки й, доказват, че понятие си нямат какво е секс. Огромен процент от мъжете са така, няма какво да се лъжем.
Това не е обвинение към мъжете, разбира се, че и жените си носят своята отговорност.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd January 2010, 15:21
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз го казах като жив пример как един човек, който с години има проблеми с това нещо, може да го преодолее дори за дни с подходящия партньор. Не опират работите до опит толкова, освен ако не е с подходящия човек де.
Има някои мъже, които цял живот си остават така, а и вина имат и жените, защото ги лъжат! Аз съм била с мъж, който имаше тогава 3-г. връзка и е правил всеки ден секс с приятелката си, но просто си личи, че той самият не е наясно какво трябва, за да задоволи дадена жена, защото приятелката не му е позволила да разбере, тя го лъже сигурно, симулира, а той се въобразява...аз не мога да причиня на себе си това, освен ако не искам по-бързо да се приключи работата с даден човек и дотам да спрем...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd January 2010, 15:31
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Въпросът "Сериозен проблем...." беше поставен като лично питане пък ние го превърнахме в обсъждане по принцип. Не че е лошо да има такова обсъждане, естествено.....
На кратко към питащата: или се опитай да го научиш, ако смяташ, че знаеш повече, или просто смени обекта. Мъже поне има в изобилие....
Ама да научиш мъж, които не може сам да стопли .... направо непосилна и главното незаслужаваща труда си работа.
По-лесно е да насочиш желанията си в друга посока .... щом сексът има такова значение за теб.
Бая грубичко прозвуча ама си е самата истина, sorry
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd January 2010, 15:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

На мен ми е чудно как така успявате да симулирате?То си има едни такива специфични потрпвания и на слабините Ви и на коремчето и на бедрата, контракции отвътре, които просто не знам как можете да ги симулирате....
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сериозенпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.