IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 23rd July 2012, 18:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Извинявай, ама чак сега имам малко повече време да погледам таблиците (остави, че първо се загледах в галерията естествено). Ами например анатомични, FF 375 са с ширина 12.5, височина 13 и проекция 5.1 или пък анатомични FX 410 куб. - те са със същата ширина и височина, но с проекция 6 см. Казваш си предложенията на докторката и носиш снимките на флашка, пък тя най-добре си знае.

Последно редактирано от ina.ina : 23rd July 2012 на 18:39
Отговори с цитат
  #742  
Стар 3rd October 2012, 22:39
dovolna dovolna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Моля Ви, помагайте. Искам да си сложа силиконови импланти и бях при двама доктора да ми определят вида и размера на имплантите. И двамата ми определиха едни и същ вид - Мак Ган, среден профил, висока проекция, а именно МF. Проблема е, че единя ми каза 255cc, а другия 375cc. Разликата е огромна. Аз искам естествено изглеждащ, не голям бюст, да стана чашка C, сега съм А. Висока съм 170, 55кг, подгръдна обиколка 72, гръдна 80. Ето и данните на имплантите


Style 410 Style 410 Soft Touch™ Size Width Height Projection
Cohesive Gel Soft Touch Gel (grams) (cm) (cm) (cm)

27-MF115-255 ST-MF115-255 255 11.5 10.6 4.6
27-MF130-375 ST-MF130-375 375 13.0 12.1 5.2
Отговори с цитат
  #743  
Стар 4th October 2012, 09:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Слагай 375 кубика.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 4th October 2012, 09:36
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

И аз смятам,че 375 сс ще стоят по добре.Аз съм 162 см.и сложих 365сс-стоят ми перфектно
Отговори с цитат
  #745  
Стар 4th October 2012, 14:19
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз съм с първия описан вид (255 сс) от повече от 7 години и бях с чашка С доскоро, сега съм Д (понадебелях, ама това е друга тема). Бях АА преди операцията. Ако искаш впечатляващи цици, давай с по-големите, ако искаш нормален естествено изглеждащ бюст, слагай като моите (на мен досега никой, който ги е видял, не се е усетил, че съм със силиконови...)
Отговори с цитат
  #746  
Стар 4th October 2012, 21:00
Tachi Tachi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Може ли и аз да питам.Имам доста увисване ,но и доста собствена тъкан.Стоянов ми предложи да сложим кръгли 375,за да не ми прави грозния среден шев от повдигането.Дали резултата няма да е големи и увиснали?
Отговори с цитат
  #747  
Стар 4th October 2012, 21:13
dovolna dovolna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark Виж мнението
Аз съм с първия описан вид (255 сс) от повече от 7 години и бях с чашка С доскоро, сега съм Д (понадебелях, ама това е друга тема). Бях АА преди операцията. Ако искаш впечатляващи цици, давай с по-големите, ако искаш нормален естествено изглеждащ бюст, слагай като моите (на мен досега никой, който ги е видял, не се е усетил, че съм със силиконови...)
А може ли да кажеш колко си висока?

Благодаря ви за съветите.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 5th October 2012, 08:50
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dovolna Виж мнението
А може ли да кажеш колко си висока?

Благодаря ви за съветите.
Сори, не се усетих да си дам ръста и килограмите - на ръст съм 179 см (обаче се изгърбвам, та "успешно" крия 3-4 см) и бях 59 кг преди операцията. Сега съм 68 кг. Принципно съм хърбава, с броящи се ребра, но широк ханш като кост - като съм под 63 кг се получава луфт между краката. Според Тепавичарова, след много опъване на кожата и мерене, при моята кожичка на бюста повече от 255 сс нямаше да се съберат, въпреки че тя самата в прав текст каза, че би искала да ми сложи поне 300. Имам 3 раждания и кърмения, и въпреки това бюста ми нито увисна, нито остана излишна кожа - след като спирах да кърмя си се връщах на изходните АА...
Отговори с цитат
  #749  
Стар 5th October 2012, 10:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tachi Виж мнението
Може ли и аз да питам.Имам доста увисване ,но и доста собствена тъкан.Стоянов ми предложи да сложим кръгли 375,за да не ми прави грозния среден шев от повдигането.Дали резултата няма да е големи и увиснали?

Най-добре е да зададеш същия въпрос на Стоянов. Всеки случай е индивидуален. Най-вероятно е имал нещо предвид щом ти е предложил само поставяне на импланти без обиране и повдигане. Има вероятност имплантът да опъне собствената ти жлеза. Всичко зависи от това колко е птозата. Информацията, която подаваш е доста оскъдна, за да изразим мнение какво да очакваш (и без това сме едни разбирачки всички тук... мани)
Отговори с цитат
  #750  
Стар 5th October 2012, 11:26
Tachi Tachi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Той ми обесни,че тъй като съм още на 33 неиска да ме загрозява с този шев,но след няколко години задължително ще трябва да ги вдигам.А иначе вие сте си доста в час .Аз съм 1.58,55 кг.Птозата ми е с 4 см. пивече от допустимото и зърното ще остане на същата висучина просто ще ми запълни празнотата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:30.