IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 11th October 2012, 08:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Их, как мЪ Убъркваш ... и все пак горната част на гърдите не ти ли е по-мекичка?
Отговори с цитат
  #772  
Стар 11th October 2012, 18:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За мекички са мекички и горе и долЕ.... ставаше въпрос за това, че има ли имплант усещането никога не е като "мека цица" както казва Жуфи
Отговори с цитат
  #773  
Стар 11th October 2012, 18:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Еееми, така е, да. Моите са най-меки като съм наведена ... освен така да си ходя ...
Отговори с цитат
  #774  
Стар 12th October 2012, 09:54
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Дано докато ти се наложи пак да му опадат и зъбите и да е спрял да практикува

Иначе знам какво имаш предвид. Колкото и натуралише да изглеждат все са си изкуственяк. Аз като си гледам снимки в началото и сега (хем и тогава си ги харесвах много) на външен вид са супер и 3 пръста отгоре ма на пипане ледената кралица пасти да яде.... тряя да пуснат гинко и за оросяване на цици
Хм, моите са и мекички, и топлички отвсякъде (чак ме накарахте да се препипам да се проверя). Лили, твоите на колко години са? От друга страна, моите са напълно подмускулни, защото са малки имплантите ...
Отговори с цитат
  #775  
Стар 12th October 2012, 10:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark Виж мнението
Хм, моите са и мекички, и топлички отвсякъде (чак ме накарахте да се препипам да се проверя). Лили, твоите на колко години са? От друга страна, моите са напълно подмускулни, защото са малки имплантите ...
Току що и аз се препипах и моите са си топлички и на пипане са си мекички както ми харесва, че то па нали всички бягаме от ефекта "мека цица". За мекотата, моите приятели ме препипаха всичките от любопитство, че никой от тях не беше пипал силиконова цица и на всичките казвах - "те са малко по-твърди от естествените" и всички, след огледа ми казаха, че били перфектни на допир - здрави и стегнати.
Отговори с цитат
  #776  
Стар 12th October 2012, 11:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark Виж мнението
Хм, моите са и мекички, и топлички отвсякъде (чак ме накарахте да се препипам да се проверя). Лили, твоите на колко години са? От друга страна, моите са напълно подмускулни, защото са малки имплантите ...

Моите са на година и половина и са меки.... не ме разбирайте буквално. По-хладни ги усещам само понякога, а за меко/твърдо сравнението беше направено спрямо истинска цица... пластмасовите са си винаги по-различни като усещане от истинските.
Отговори с цитат
  #777  
Стар 12th October 2012, 12:05
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ОООО дами ) ХАЙ
Кво да ви кажа ....Зиме ,лято,пролет ,есен все мазеийна температура поддържат...А са подмускулни...Явно аз съм студенокръвно ,пълзящо животно
Моита приятелка беше много любопитна да пипне и фактически само тя и мъжОТ ми са ги пипкали...Та пред погледа на неиния мъж ....: той : Е как е ,как е , какво е усещането...Тя: Сви си коляното...Той свива...Тя: Ха сега си го пипни....Той опипва...Тя: Е те тва е усещането....От там скача мойто и вика ...А не...нее толкова твърдо....А онзи...Че моито коляне е меко бе ....)
Отговори с цитат
  #778  
Стар 12th October 2012, 12:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бахаха Жуфе как ме развесели

Ей ся им направих чек на мойте и са топли топли. Забелязала съм, че сутрин като се събудя и съм още в леглото понякога са малко по-хладни от останалата част на тялото.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 12th October 2012, 13:57
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ей ся им направих чек на мойте и са топли топли. Забелязала съм, че сутрин като се събудя и съм още в леглото понякога са малко по-хладни от останалата част на тялото.
А на мен единственото "странно" ми е, че сутрин съм изпотена между гърдите - когато ми е било много топло през нощта - и това изпотяване в междуцицието е за сметка на доста по-слабо потене под мишниците ...

А за мекотата: моите са толкова твърди, каквито са били ми били като тийнейджърка, когато се понадуят преди цикъл...БТВ, моите много омекнаха след активен и редовен масаж от съпруга ми....принципно не вярвам на масажи, обаче за това не мога да си изкривя душата.
Отговори с цитат
  #780  
Стар 12th October 2012, 15:12
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

И моите са си топли. Да, може би една идея по-студени от останалите ми телеса, но все пак са далече от змийски и мазейни градуси.
Гледах пак каталога на Натрел и установих, че МХ 520 сс са 'моите' импланти. Тях ще да сложа, ако/когато се РЕрежа изобщо някога.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.