IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 24th April 2013, 12:22
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Да,Ачелия-но при различни лекари. Вчера си видях нослето и много си го харесах. Малко болеше,обаче при стягането и.
На мен утре ще ми сменят лонгетата и ще мога да видя цялото носле как изглежда,макар още отсега съм влюбена в него!
Отговори с цитат
  #362  
Стар 24th April 2013, 12:23
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
Браво lolinka, доволна си от резултата Сега още колко дена ще си с лонгета? И аз ще се оперирам при Асенов на 16.05 Нали ще качиш някоя снимка по нататък да видим и ние
И снимки ще кача,но по-нататък сега съм в жълтия,подут период.Опитах да се покрия с ФДТ,но не успях. Това ми е най-трудно май-да ме виждат така синя
Отговори с цитат
  #363  
Стар 24th April 2013, 12:25
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Ачелия,щом сега се харесваш,с лонгетата дори ,всичко ще е ок.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 24th April 2013, 16:30
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Мина и моята операция, доктора каза, че доста се е постарал, 3 часа и половина е продължило при мен, не знам защо толкова много.... Днес ми махнаха тампоните, за момент се отпуши носа, но сега пак е яко запушен, дишам през устата. Най-лошото е, че аз много отекох, много съм подута, очите ми са почти затворени, абе много зле с една дума... Да ви попитам, кога почнахте да имате някаква проводимост през носа, тоест да дишате поне малко през него, защото на мен ми е много натоварващо през устата. Очите ми сълзят силно също, предполагам от отока по очите се засягат слъзните канали... Носа ми засега изглежда перфектен, точно както го исках мъничък и леко чип, но вече супер отекъл и ми изглежда доста надут.
Ще кача снимки, когато се възстановя, иначе съм много доволна от доктора...
А да и да питам, текат ли ви доста секрети и кръв от носа, на мен яко секрети сега вторият ден? Дадоха ми физ.разтвор да промивам на 3,4 часа с една спринцовка....
Отговори с цитат
  #365  
Стар 24th April 2013, 18:00
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Честито Крокодил! Щом се е постарал доктора значи наистина трябва да е едно перфектно чипо носле Ти пи ли от тази Арника 3 дена преди операцията?
Отговори с цитат
  #366  
Стар 24th April 2013, 19:18
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

На 3-4 ден аз можех да си дишам през носа..... само където изобщо не ми миришеше на свежест ...
Отговори с цитат
  #367  
Стар 24th April 2013, 21:33
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Аз започнах да дишам чак след като ми махна плаките на 9-ти ден, до тогава въобще не можех....те са доста големички, ти имаш ли плаки?
Отговори с цитат
  #368  
Стар 25th April 2013, 07:46
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте, ами не, не ми е казал да пия Арника, не знам защо така се подух, дясното ми око е затворено и със силни кръвоизливи, надявам се от утре поне малко да спаднат и двете очи за да мога да виждам и да пошишвам малко през носа...
Не знам дали имам плаки, имам лонгета със сигурност....
Отговори с цитат
  #369  
Стар 26th April 2013, 10:52
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета имам въпрос? На5тия ден д-р Асенов стеснява същата лонгета, с която сте били, или я сменя с по-малка(която обхваща само горната част на носа), като на оперираните при Джамбазов
Отговори с цитат
  #370  
Стар 26th April 2013, 11:18
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
Момичета имам въпрос? На5тия ден д-р Асенов стеснява същата лонгета, с която сте били, или я сменя с по-малка(която обхваща само горната част на носа), като на оперираните при Джамбазов
На мен ми стегна същата,но сложи нови лепенки да придържат под носа и под самата лонгета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.