IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 1st May 2013, 09:40
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета, и аз съм в клуба Още съм с лонгета, но когато д-р Асенов я свали за пристягане и се видях, гръбчето на носа изглеждаше супер тъничко и фино, а на върха - един патладжан... И аз никога не съм имала широк нос, та сега ми е много странно, но след като връхчетата ни са стеснявани, надали ще са по-големи отпреди И аз се успокоявам, че съвсем скоро всичко ще се оправи, но и тези остатъчни отоци по бузите допълнително ме побъркват и депресират. Кураж и да не се отчайваме, за добро е!

Последно редактирано от veron4eto : 1st May 2013 на 09:43
Отговори с цитат
  #382  
Стар 1st May 2013, 10:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За съжаление няма да е съвсем скоро оправията! Поне 3 месеца! Не се настройвай, че една сутрин ще се събудиш и връхчето ще е фино. Отока спада много бавно, особено на върха.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 1st May 2013, 12:08
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Ще спаднат момичета, но наистина към третият месец, моят нос преди беше много тесен с леко издължен връх, абсурдно е д аго е направил по-широк, като се има предвид, че то се маха тъкан не наслагва... Просто сме подути още, то за 8-ден и аз какво искам....
Асенов много се възхити и на моя нос, то снимки му прави, да видим дали ще се изфини, аз си го харесвах преди, само върха ми беше клюмнал.. Както каза някой на слабо лице обемен нос е кофти, и аз съм с малко тясно лице и чертите ми са финни, та сега ми е странно с тези отоци, но горе главите ще спаднат.... Аз се наливам с вода яко, иначе от носа ми излизат капчици пот, целият е твърд като някаква изсъхнала кора и грапав, абе не е много як сега, ама ще го търпя докато оздравее... Ще ходя да си купя един крем с ектсракт от охлюви, той бързо регенерира кожата ...
Отговори с цитат
  #384  
Стар 1st May 2013, 12:46
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Вече съм без "покривчето" и много си харесвам нослето. C:\Documents and Settings\p4s\Desktop\L_N
Отговори с цитат
  #385  
Стар 1st May 2013, 12:58
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Снимки

Последно редактирано от lolinka21 : 6th August 2013 на 11:44
Отговори с цитат
  #386  
Стар 1st May 2013, 13:44
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Lolinka, супер си - много хубаво носле си имаш А върхът пипан ли ти е или само гърбичката е премахната? Гръбчето май също е изтънено?
Със здраве и самочувствие да си го носиш!
Отговори с цитат
  #387  
Стар 1st May 2013, 14:10
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veron4eto Виж мнението
Lolinka, супер си - много хубаво носле си имаш А върхът пипан ли ти е или само гърбичката е премахната? Гръбчето май също е изтънено?
Със здраве и самочувствие да си го носиш!
Връхчето също е пипано,освен гърбичката-на нейното място сега съм синя и още ми е болезнено.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 1st May 2013, 16:38
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Loli mn dobre ti e stanal,makar che na men mi haresvashe i predi tova kato te vidqh v bolnicata,no ne ti go kazah,zashtoto znam ,che vseki iska nai-dobroto
A iskam da blagodarq i na Nelka,che pisa,bqh se pritesnila mnogo,che moje da si ostana s golqm nos
Отговори с цитат
  #389  
Стар 1st May 2013, 16:46
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от erika19 Виж мнението
Loli mn dobre ti e stanal,makar che na men mi haresvashe i predi tova kato te vidqh v bolnicata,no ne ti go kazah,zashtoto znam ,che vseki iska nai-dobroto
A iskam da blagodarq i na Nelka,che pisa,bqh se pritesnila mnogo,che moje da si ostana s golqm nos
Благодаря ти много.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 1st May 2013, 17:20
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Моя също е много подут, особено върха - приличам на Алф.
Изглежда по-голям от колкото беше преди. Но ми е четвърта и знам как стоят нещата - резулътат се вижда на 3-4 месец.
За нещастие , понякога , докато е подут е по-хубав, от колкото след като спадне.
Нелка,оперира ли се?Кога?Дано всичко вече да е наред!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.