IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 2nd May 2013, 17:18
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Нелка,благодаря ти. Дано този път получиш мечтаното носле,от снимките,които видях мисля,че е така.
Искам и аз да видя снимки,Нелка!
Отговори с цитат
  #402  
Стар 2nd May 2013, 23:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Искам и аз да видя снимки,Нелка!
Още съм с лепенки
Смятам поне 1 месец да изчакам. Отока доста бързо взе да пада и може по-скоро.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #403  
Стар 3rd May 2013, 08:26
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Лолиии чудесно е новото ти носле ! Със здраве да си го носиш Моят нос доста наподобява старият ти нос Много се надявам и аз на получа такова финно носле. Нелка и на теб бързо възстановяване и един чудесен резултат
Отговори с цитат
  #404  
Стар 3rd May 2013, 12:05
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
Лолиии чудесно е новото ти носле ! Със здраве да си го носиш Моят нос доста наподобява старият ти нос Много се надявам и аз на получа такова финно носле. Нелка и на теб бързо възстановяване и един чудесен резултат
Благодаря,bee_di,стискам палци и ти да получиш мечтаното носле.
Отговори с цитат
  #405  
Стар 5th May 2013, 20:35
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Eто моят резултат:
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/05/05/TAljt.jpg , на 12 дни съм, върха и основата още са ми подути, снимката ми е от днес. Имам и едно леко хлътване във върха, надявам се да е спаднал повече отока там, че не знам...
Искам да питам, мога ли вече да запаля една цигара или не е препоръчително поне 1 месец да се пуши след риното...

Последно редактирано от krokodil : 5th May 2013 на 21:00
Отговори с цитат
  #406  
Стар 5th May 2013, 21:07
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

[QUOTE=krokodil;786843]Eто моят резултат:
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/05/05/TAljt.jpg , на 12 дни съм, върха и основата още са ми подути, снимката ми е от днес.

За 12 ден изглеждаш супер....!!!
Отговори с цитат
  #407  
Стар 6th May 2013, 18:30
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Да, много хубаво носле, може ли снимка и преди операцията?
Отговори с цитат
  #408  
Стар 7th May 2013, 18:49
strawberry95 strawberry95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, нова съм тук, и аз се престраших. От много време чета мнения но се спрях на този доктор. Имам няколко въпроса.
Консултацията безплатна ли е? понеже някой пишат че е, други че не е, или е за всеки различно?
Понеже съм на 16 години, се чудя ще ми направи ли проблем, чела съм, че и на тази възраст може да се правят операции?
И последно ще може ли номера и адреса на офиса, понеже не можах да го намеря в цялата тема?
Отговори с цитат
  #409  
Стар 7th May 2013, 20:01
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
Eто моят резултат:
http://www.kachi-snimka.eu/images/2013/05/05/TAljt.jpg , на 12 дни съм, върха и основата още са ми подути, снимката ми е от днес. Имам и едно леко хлътване във върха, надявам се да е спаднал повече отока там, че не знам...
Искам да питам, мога ли вече да запаля една цигара или не е препоръчително поне 1 месец да се пуши след риното...


Здравей, много хубаво носле, не знам дали е препоръчително, но аз си пуших няколко часа след операцията и преди нея също. Ще пуснеш ли още снимки и една от преди ?
Отговори с цитат
  #410  
Стар 8th May 2013, 17:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ех какви сте хубавици всички с нослета, като бонбонки
Няма ли и някой мъж да пусне снимка, имам си и аз едно носле, опссс исках да кажа едно носище просто не се вързва с пропорциите на лицето ми, но пък естетичната хирургия за това е измислена. Най тъпо е когато се видиш на снимка или видео, тогава носището ми изглежда два пъти по голямо хахаха.

От доста време съм си го мислил и дори не ме интересува кой какво ще каже, дали сега съм си добре или не, то и аз бих казал на някой, че нищо му няма добре си и да си се харесва, но истината е че всеки си е господар на тялото си и ще си прави това, което му харесва.

Между другото ако не знаете, носът и ушите на човек растат през целият живо, не случайно доста от възрастните хора имат големи носове и уши. Ще си го резна носа и въобще не ми пука, но ще е някъде есента, но снимки не знам дали бих пуснал, може би на ЛС ако на някой му трябва, че още никой мъж не е показал снимка, а надали някой ще се престраши.

Поздрави и поклон на всички вас момичета, които си пускате снимки на преди и след, защото вие по този начин помагате на много други хора.
Всичките сте прекрасни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.