IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 5th June 2013, 22:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Крокодил, прекрасен резултат! Евала! Ето с такива носове да се напълни тази тема пожелавам! ))
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #572  
Стар 6th June 2013, 01:07
Sophiam Sophiam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 19
По подразбиране :))

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Леле Крокодил носа ти наистина е страхотен Само не мога да разбера как така твоя се е получил толкова добре а други които видяхме тук в темата са направо провал Явно доктора може да прави определен тип носове не може да се справя с всякакви
Аз също съм страшно доволна от резултата , а носът ми е определено по-различен от на жената , която качи снимка последно .Всичко е строго индивидуално , но лично аз няма от какво да се оплача, даже точно обратното ))
Отговори с цитат
  #573  
Стар 6th June 2013, 09:21
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
Хора, защо сте се скарали така грозно, вски избира сам за себе си кой доктор е добър и кой не за него. Аз лично съм доволна от Асенов, и мога да кажа, че моят нос да не беше лош преди това, но наистина върха му беше доста труден за правене, много фин и трябваше внимателно да се процедира за да не се окепази.... Така, че не може да се каже кой е лесен и кой труден вариант на нос, Сигурна съм, че Ди ще избере правилното решение и ще получи най-доброто...
Моя нос става в се по-хубав за мен, наистина съм изключително щастлива, че ср получи най-доброто, което очаквах...
Ето снимка от последната седмица...
http://prikachi.com/images.php?images/154/6190154Z.jpg
Все още обаче имам секрети(
уАу,страхотен е,Крокодилче!Мисля,че и Чарлийз Терон би ти завидяла!
Отговори с цитат
  #574  
Стар 6th June 2013, 10:02
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Благодаря ви, много сте мили всички, както казах и аз съм доволна от резултата, което е супер, защото в началото имах опасения, че може и да не се получи това, което съм си наумила... Успех на всички, сигурна съм, че когато му се занесе снимка и му се обясни подробно какво желае пациента, доктора ще се справи много добре..
Аз друго обаче се чудя, не е ли рано, риноплстики да се правят преди 20 годишна възраст, тогава още структурата на лицето и носа е най-нежна и няма издължаване и изостряне на дихателният орган, казавам го, защото гледам доста малки момичета искат и се подлагат на такива пластични хирургични намеси без УНГ проблем.

Последно редактирано от krokodil : 6th June 2013 на 10:07
Отговори с цитат
  #575  
Стар 6th June 2013, 13:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам дали има проблем при млади момичета, но то се знае, че носът расте цял живот.. така, че..
Но знам със сигурност, че ринопластики се избягват след 45 год - кожата не е толкова еластична, не може да се прибере и резултатът не е добър.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 11th June 2013, 09:24
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Крокодилче 1 към 1 ти е станало нослето като на Чарлийз, ти нейна снимка ли показа на доктора? Спомням си, че в стари постове беше казала, че искаш като нейния нос.
Отговори с цитат
  #577  
Стар 12th June 2013, 15:23
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Качвам и аз снимки. Операцията ми беше преди месец и половина. Докторът ми изправи носна преграда, премахната е гърбица, носът е стеснен по цялата дължина, а също така е поставена присадка в областта между очите за постигане на "по-мека" линия на профила. Иначе за мен беше важно да остана себе си и затова изрично помолих доктора няколко пъти да не ми прави малък чип нос и да не реже твърде много. Доволна съм от резултата и смятам, че се получи това, което исках. Носът продължава да спада и се надявам да се променя само към добро
Attached Images
Тип файл: jpg photos_1.jpg (67,6 КБ, 365 views)
Тип файл: jpg photos_2.jpg (57,0 КБ, 308 views)
Отговори с цитат
  #578  
Стар 12th June 2013, 15:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честито Верче, добре се е получило и най важното, че това е което ти си искала, а има и лека извивка, не е съвсем прав и това е хубаво и ще става все по малък Щеше да е грехота ако доктора не се беше справил с твоят нос защото макар и с гърбица не е бил толкова зле и труден.
Дано им повече доволни хора от който и да е от БГ хирурзите, че вече няма и ден в който да не прочета някой да не се е оплакал ! На онази снимка долу вляво как си се барнала направо сега ще пусна климатика, че нещо ми стана горещо . То хората се чудят защо ледниците се топят и има има глобално затопляне, а то всичко е заради жените, които стават все по горещи и повече

Последно редактирано от Pufpaf : 12th June 2013 на 15:47
Отговори с цитат
  #579  
Стар 12th June 2013, 16:04
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
Smile

Незнам дали трябва да го казвам, ама на мен Верончето повече ми харесва със старото носле.
Отговори с цитат
  #580  
Стар 12th June 2013, 18:32
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Много хубава Веронче, наистина много ти отива новото носле и най-важното не ти е променил хубавото излъчване, много сладка
При мен излъчването се промени много, не съм очаквала, че един чип нос може толкова да промени човек, но е към добро де..
Ди, да занесох снимка на Чарлиз Терон.... Дори той отовори снимки на нея от телефона по време на операцията, предплагам е гледам от там... Но браво, справи се отлично с мен...
Пул паф, кога е твоята операция?

Последно редактирано от krokodil : 12th June 2013 на 18:35
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.