IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th August 2013, 13:39
Jesika2013 Jesika2013 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 4
По подразбиране Помощщщ-наднормено тегло !!!

Здравейте,от зимата насам съм с наднормено тегло и няма свалянее Висока съм 158 см,а тежа 64 кг-ходих на зумба,ходих на аеробика,намалих яденето и пак не става..дайте ми някакви съвети,някакви методи,които са помогнали на Вас Знам,че всеки е индивидуален,но от опит глава не боли Чакам отзиви

Последно редактирано от Jesika2013 : 7th August 2013 на 15:32
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2013, 12:28
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

За по колко дълго ходи на зумба и на аеробика?Мисля, че и двете горят калории доволно и би трябвало да има ефект.Нещо в яденето ти куца.Опиши как се храниш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd August 2013, 14:01
Jesika2013 Jesika2013 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Ходих 2 месеца близо на зумба,след това месец на нищо и след това аеробика около месец,по 3 посещения на седмица Не закусвам,направо обядвам,каквото съм сготвила с една филия хляб,и след това вечерям към 9 пак по същия начин,сладко почти не ям,не съм му фенка,газирано също не пия и така ...От днес започвам 90-дневната диета,до сега съм чела само по форуми,но вчера една позната ми каза,че е свалила 15 кг с нея...Не е тежка диета,надявам се да има ефект и при мен
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd August 2013, 18:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jesika2013 Виж мнението
Ходих 2 месеца близо на зумба,след това месец на нищо и след това аеробика около месец,по 3 посещения на седмица Не закусвам,направо обядвам,каквото съм сготвила с една филия хляб,и след това вечерям към 9 пак по същия начин,сладко почти не ям,не съм му фенка,газирано също не пия и така ...От днес започвам 90-дневната диета,до сега съм чела само по форуми,но вчера една позната ми каза,че е свалила 15 кг с нея...Не е тежка диета,надявам се да има ефект и при мен
И очакваш да постигнеш резултат като си ходила само 2 месеца,а след това цял месец нищо,след което си ходила на аеробика само за месец с по 3 посещения???Не става така.И плюс това не се храниш правилно/редовно.Закуската ти е най-важна,а не казваш какво обядваш?Хляб????Сериозно ли?Вечеряш в 21:00,а в колко си лягаш?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th August 2013, 17:45
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jesika2013 Виж мнението
Ходих 2 месеца близо на зумба,след това месец на нищо и след това аеробика около месец,по 3 посещения на седмица Не закусвам,направо обядвам,каквото съм сготвила с една филия хляб,и след това вечерям към 9 пак по същия начин,сладко почти не ям,не съм му фенка,газирано също не пия и така ...От днес започвам 90-дневната диета,до сега съм чела само по форуми,но вчера една позната ми каза,че е свалила 15 кг с нея...Не е тежка диета,надявам се да има ефект и при мен
Ако не те кефи да ходиш на Зумба- недей.Може да си правиш нещо вкъщи, стига да имаш дисциплината.Закусвай!!!Не можеш да повярваш как си забавяш метаболизма от това незакусване.21 00 е късно за човек, който иска да сваля.Изключи всички въглехидрати от вечерята.Това е накратко.Искаш ли да питаш още нещо?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st September 2013, 12:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тук хората влизат,пускат тема и не се появяват повече.Загуба на време е да отговаряме изобщо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th September 2013, 19:08
Jesika2013 Jesika2013 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Лаптопа ми беше на ремонт,нямах достъп до интернет Тааа значи разковничето е в закуската и редовното спортуване...така или иначе не направих 90 дневната,вечер се ограничавам,хапвам до 8 и това е,иначе без хляб не мога поне 2 филийки на ден хапвам..от др седмица започвам зумба и фитнес,надявам се до края на годината да сваля 5-6 кила,толкова съм си поставила за цел Благодаря за отзивите момичетааа
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th September 2013, 10:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Успех и не се отказвай колкото и да е трудно,изисква се силна воля!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th September 2013, 23:50
Jesika2013 Jesika2013 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря много,не харесвам това,което виждам в огледалото и смятам да го променя,каквото и да ми струва Ще пиша след известно време,да споделя какво се случва
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th October 2013, 09:19
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Не се насилвай с много тренировки, защото ефекта ще бъде трагичен. Когато тялото не е свикнало на високо натоварване се получават предпоставки за контузии. Замисли се върху възстановяването - на този етап едни аминокиселини ще ти бъдат достатъчни. В твоя случай е по-добре да ползваш комплексни аминокиселини като Mex Amino 12K, защото и без това храненето ти не е оптимално, но и това ще се оправи с времето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощщщнаднорменотегло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.