IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th July 2013, 08:51
Аватара на bodyart
bodyart bodyart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря, момичета! Страшно ме мотивирахте. Аз вече започнах с диетата и съм сигурна, че ще успея. Ходих и до Спарк и страшно ми хареса, защото има и басеин, да не говорим за изгледа към София. Записах се на фитнес и аеробика. Стискайте палци!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th July 2013, 09:18
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

body art, басейнът е много добър, най-вече, защото не се почиства с химикали, а с морска сол. Това не дразни кожата и предпазва от всякакви инфекции. Определено го препоръчвам на всичките си приятелки, защото най-страшното на басейните са да не се върнеш с някоя болест. Затова ми допада този на Спарк. Дори сега мисля да запиша и детенце, защото има летен лагер с плуване и други екстри.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th November 2013, 14:24
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Препоръчвам водната аеробика в Спарк, имат група всеки вторник и четвъртък от 18.30. От специалисти-масажисти по целулит съм чувала, че водният спиннинг най-добре бори целулита, сега ще разбера само водна аеробика какво прави. Ходила съм само един път засега, но не мисля да си оставам с него.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесспаМладостСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.