IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 2nd January 2014, 22:50
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Оф, отдавна не бях влизала тук, затова - Весели празници на всички!

Само на мен ли ми се струва неособено естетично върхът на носа да е толкова pointed - издаден напред и заострен? Вярно, че е по-добре от първоначалното положение, но дори аз, която не съм чак толкова капризна, не го приемам това за добър и естествен нос. И при други пациентки забелязах този резултат.
На мен пък резултата много ми харесва!
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 7th January 2014, 15:47
sweetcurse sweetcurse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 7th January 2014, 16:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetcurse Виж мнението
Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива
Определено д-р Дилбер е моят избор ако си правя рино, сърцето не ми дава да отида при друг
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 7th January 2014, 20:33
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

sweetcurse, честито !
Бързо възстановяване ти желая и само положителни емоции от тук нататък.
Аз съм първата, която се нарежда за снимки

Момичета това ли е болницата? http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx

Последно редактирано от simona_80 : 7th January 2014 на 21:15
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 8th January 2014, 11:42
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetcurse Виж мнението
Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.
Привет и мерси много за инфото, понеже след мамопластиката планирам и аз рино и то точно при този лекар (в по-далечното бъдеще), ще съм много щастлива да ми пратиш снимчици. Мерси!
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 8th January 2014, 13:41
sweetcurse sweetcurse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Да, този линк е на болницата.
Благодаря на всички за прекрасните пожелания
Отговори с цитат
  #1637  
Стар 8th January 2014, 16:27
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

I az blagodarya na vsi4ki az sim tuka za da vi pomogna jelaestite da zapovyadat asim tuka nya strasno ste pomagam za vsi4ko
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 9th January 2014, 19:42
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetcurse Виж мнението
Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.
Здравей!радвам се,че си направила добър избор и че не си се оперирала при Джамбазов,аз обаче направих тази грешка!Би ли ми изпратила снимка на имейла silvia_kalin@abv.bg ? Благодаря ти предварително!И още веднъж честито за новото носле!
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 12th January 2014, 00:16
mariq1111 mariq1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране Ринопластика

Здравейте, относно д-р Дилбер, коя страница трябва да разглеждам
Тази http://www.muhammetdilber.com/ или http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx Също немога да намеря превод на сайта на английски ез. и ако реша да се свържа с него кои контакти да гледам на клиниката или на неговата страница?може ли малко помощ? Благодаря !
Отговори с цитат
  #1640  
Стар 14th January 2014, 13:57
sweetcurse sweetcurse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Сайта на др. Дилбер е http://www.muhammetdilber.com/ и фейсбук страницата му е https://www.facebook.com/opdrmuhamme...ref=ts&fref=ts
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:21.