IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th February 2014, 17:48
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Тъй като съм се ориентирала към Йорданов, ще почна нова тема за недоволните от него, че да видя дали ще се наплаша достатъчно. ЧЕта темата за него тук, но засега не откриват негативни мнения, но пък и само няколко души си водят беседа колко са доволни и е като скайп разговор, а не информативен форум. Снимки също няма много. Не ми е достатъчно, за да съм спокойна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th February 2014, 17:50
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Знаете ли как се преименува тема? За да не пиша 20 отделни теми и да си следя тази.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th February 2014, 18:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма нужда да преименуваш темата или да отваряш нова, резултата ще е един и същ повярвай. След като си показа снимки, вече може да говорим конкретно за нещата който искаш да промениш. Понякога не мога да ви разбера жените, само ако можехте да се погледнете през очите на другите хора, само ако можехте !

Точно върха няма нужда въобще да се пипа, единствено и това доктора най-добре ще знае ако се стеснява гърба на носа, тогава ще трябва и върха да се пипа, за да са пропорционални. Но ако е се пили само ръбчето, може и да няма нужда да се пипа върха. Въобще не е добра идея да се прави операция за единият проблем сега, а за другите по късно и особено ако все пак решиш да се оперираш в чужбина вторият път, това ще се брои за ревизия и ще ти струва доста по скъпо.

Невероятно красива жена си и със сегашният си нос, който въобще не е лош и единствено кривенето което казваш, че имаш и това ръбче са ти проблемите. Определено има какво да губиш и то много, защото изглеждаш прекалено добре и ще е много неприятно ако точно за сватбата ти стане по зле носа.

Дрои и при най добрият да отидеш и в чужбина да е пак има риск от неуспех и да стане по зле, понякога и калцирания се получават и други проблеми. Сега ако ти направя фотошоп дали ще е за хубаво или да не го правя, че ако ти харесат и може да ти стане като фикс идея и ако не получиш носа като на фотошопа да останеш много разочарована !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th February 2014, 18:36
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

ще се радвам на фотошопа, иначе определено искам да коригирам преградата, а върхът няма да ми се превълне във фикс идея. Просто искам да го направя по-нежен, но не е и само суетата- имам нужда да нося постоянно очила, но така като са настрани изглеждам смешна, а и трудно фокусирам, защото докато с едното око виждам през средната точка на стъклата, то с другото не е така заради наклонът. Това ми изморява очите и ги свалям след някакво време. А и сватбата може да чака, едва ли ще е преди 2015г, тя не е причина0 снимките от нея биха били идеални и с фотошоп. Просто искам това от гимназията, но не е била достатъчно натраплива идея като сега, че да почна да чета и пиша по форуми за идеяна. Иначе мерси за комплиментите, някои снимките са малко стари, може и носът да е пораснал за 2-3г. :Д Все пак расте до 25-6г.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th February 2014, 20:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето и фотошопите и със чисто сърце мога да кажа, че за мен и със сегашният си нос, въпреки дребните кусури изглеждаш прекрасно !!! За очилата не знам как не си знаела, че те могат да се регулират и тези крачета които опират в носа се огъват във всички посоки и с тях се регулират очилата !

http://imageshack.com/a/img833/6302/9tbr.jpg

http://imageshack.com/a/img827/2189/ivr7.jpg

http://imageshack.com/a/img513/7228/bdnh.jpg

http://imageshack.com/a/img35/2575/9bjd.jpg
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th February 2014, 21:24
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Ми аз все си мисля, че снимките лъжат, защото ъгълът не е този, който аз виждам всеки ден, ще направя после в най-лош вариант как изглегдам :Д Иначе верно върхът се отказах да го пипам, ще коригирам преградата и ми стига. Едва ли ще си правя доброволно втора рино в бъдеще- не съм вманиачена по козметичните истории, просто се надявам да избера човекът, при който рискът е най-малък и ще мога да се надявам на нос "един път" :ДД Благодаря за активността, дано и повече хора споделят опит. Аз няма да бързам засега. Ти при д-р Йорданов ли си била, cicico?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th February 2014, 21:36
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

A cicico, можеш ли да споделиш и снимки? Ако искаш може и на лични.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th February 2014, 22:20
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Pufpaf, сега видях поста ти, супер са снимките, качвам ги на тарблета и с тях на доктора! :Д мерси много наистина
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th February 2014, 12:53
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Да, наясно съм за разликата, просто не се изрразих подходящо предния път. Ще искам да се работи и по гърба на носа, просто без върха, за който мисрех първоначално. Засега обмислям и вариант Турция, писах си с доволни жени с прекрасни резултати. Само ме притеснява при усложнения как бих могла да си търся правата от турски доктор :Д. Те ми казаха, че имали само честната му дума, че ако има проблем, ще го оправи безплатно :ДД. Не ми е достатъчен гарант, но съм очарована от резултатите.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th February 2014, 15:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не може да се говори за търсене на права при козметични операции, същото е и при лазерните корекции на очите за коригиране на диоптрите, може и да ти увредят безвъзвратно зрението и на никой не можеш да се оплачеш, защото това е козметична операция и ти си подписваш документ, че си запознат с рисковете и си съгласен да те оперират.

За българските специалисти поне едно научих със сигурност, ако стане така, че не само не ти коригират добре носа, а и дори го окепазят и те обезобразят, никой няма да ти върне парите които си дал и много малко са случаите в които хирурзите правят втора операция за тяхна сметка, като почти винаги пациента трябва да се моли за нея, което е толкова нелепо, а някои пак искат пари и за втора операция и примери такива има много, не е да си говоря измислени неща.

Всеки трябва да си прецени за него как да постъпи и кой да избере. Мога да кажа само, че за такива операции трябва да се гледа глобално, да се гледа на света като едно цяло, а не да се мисли за отделни държави. По скоро трябва да се говори със имена на специалисти, а не за държави. Аз лично за мен винаги искам най-доброто и осъзнавайки колко важен и определящ е резултата от една такава корекция за живата ми и както може да го направи по хубава, така може и да го съсипе ако нещо не се получи както трябва и за това за мен няма граници, ако трябва ще отида и в Джинджинайка стига да знам, че има хирург на който мога да се доверя !

Премахнете границите и мислете глобално, няма Турция няма България има специалисти някои не много добри, други се водят светила и човек трябва да избира според качествата на даденият лекар, а не кой в коя държава работи и каква националност е ! Вече според финансовите възможности и другите фактори, като време и т.н. всеки ще си прецени сам за себе си кой да избере.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р йорданов, доц. д-р джамбазов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовЙордановдоволнинедоволниснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.