IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th April 2011, 08:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Не бе,няма никакъв проблем,ако искаш дори можеш да ги гълташ ПИРОНИТЕ,за да се лекуваш.Но просто се старай постовете Ти да не звучат прекалено ГЛУПАВО,защото от самото начало драскаш такива небивалици във всички теми,че и невръстните дечица се размазват от смях като те четат-такава безумна ТЪПОТА и кухота лъха от всичките Ти писания....
Тъп и кух е твоят коментар
И не прави от мухата - слон, ако обичаш!
Момичето никъде не е писало, че гълта пирони..то бива-бива заядливост, но твоето на нищо не прилича.
Вземи се
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th April 2011, 09:12
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Добре като съм тъпа и куха, защо се занимаваш с мен? Явно не съм и явно нещо те дразни. Както и да е. Свикнала съм да има такива хора по форумите, имат проблеми и си го изкарват на непознати, понеже си мислят, че в интернет си анонимен, ама точно за 20 секунди мога да разбера и IP -то ти и къде живееш...
Надявам се няма да се стига до там.

Тук се опитваме да си помагаме - кой както може, такъв е живота. Ако само ще спамиш по - добре спри сега.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th April 2011, 11:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
понеже си мислят, че в интернет си анонимен, ама точно за 20 секунди мога да разбера и IP -то ти и къде живееш...
Надявам се няма да се стига до там.
Aу, леле майко тва заплаха ли е, кво лими хайде, разбери ми и адреса, и айпито. И кво правим после, идваш да ме набиеш ли
Момичета, явно не само пролетна умора ви пере
По темата, дадох адекватни и работещи идеи срещу пролетна умора. Не е нужно да се ядат ябълки с пирони, има и по- лесни, пълноценни и приятни храни. Анемията е нещо друго. Ама доколкото мога да чета, темата е за пролетната умора, не за анемията.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th April 2011, 12:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

С удоволствие бих изтрила темата, ако някой ми каже как да го направя. Тя стана абсолютно безмислена и оспамена. За отдела "Малоумни" в този форум - когато се открие някаква тема и човека търси помощ, всеки който е пробвал нещо и то му е помогнало го споделя с цел да помогне - дали това ще са хранителни добавки, шампоани, пирони или гълтане на змии, важното е да е изпробвано и и да има ефект. Тези, които няма с какво да помогнат и не са компетентни да не се бъркат. Момичето е пробвало с ябълките с пирони и й е помогнало - споделя го и няма нищо лошо. Вие дето оспорвате този метод пробвахте ли го та толкова активно го отричате.........Незнам защо отваряте дадена тема и я четете след като не сте наясно с нея. Да темата не е за анемия, но аз благодаря на Ноела, че я спомена точно тук, защото симптомите на анемията и пролетната умора са доста сходни и трябва да обърна внимание да не би да е анемия.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th April 2011, 12:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ако някой знае как да изтрия темата, моля да ми каже.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th April 2011, 12:13
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika Виж мнението
Aу, леле майко тва заплаха ли е, кво лими хайде, разбери ми и адреса, и айпито. И кво правим после, идваш да ме набиеш ли
Момичета, явно не само пролетна умора ви пере

Ох не, не, не мога вече просто
Апоклистика, някои от постовете ти ме разбиват понякога.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th April 2011, 13:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ето 2 от нещата,които гълтам.
http://www.zoya.bg/%D0%90%D1%81%D0%B...%B8%D0%BE.1805

http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%B...%D0%B0%29.1809

Ставаш звяр от това,никва пролетна умора и анемия нема останат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th April 2011, 13:10
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Добре като съм тъпа и куха, защо се занимаваш с мен? Явно не съм и явно нещо те дразни. Както и да е. Свикнала съм да има такива хора по форумите, имат проблеми и си го изкарват на непознати, понеже си мислят, че в интернет си анонимен, ама точно за 20 секунди мога да разбера и IP -то ти и къде живееш...
Надявам се няма да се стига до там.

Тук се опитваме да си помагаме - кой както може, такъв е живота. Ако само ще спамиш по - добре спри сега.
Трудно е да подминавам ГЛУПОСТТА...все пак
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th April 2011, 13:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Ето 2 от нещата,които гълтам.
http://www.zoya.bg/%D0%90%D1%81%D0%B...%B8%D0%BE.1805

http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%B...%D0%B0%29.1809

Ставаш звяр от това,никва пролетна умора и анемия нема останат
М.И.К. четох и други твои постове за продуктите на този сайт и наистина много се заинтригувах, цял ден се ровя в него и всичко ми харесва. със сигурност ще се възползвам от продуктите им. Благодаря ти за инфото.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th April 2011, 13:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

М.И.К. да те попитам, понеже виждам че си голям привърженик на добавките. Аз също. Та ти няколко вида доавки ли пиеш едновременно или първо изпиваш един вид, после почваш друг и правиш ли почивка за нянакъв период без добавки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пролетнаумора
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.