IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2009, 16:50
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране 'обрив'

Ох,аз така или иначе ще отива утре на лекар,но все пак искам да имам някакви предположения - мразя да не се досещам за причина.
Преди два дни ми се появи странен "обрив" на китките на двете ръце.То обрив точно не е - прилича повече на мънички спукани капилярчета,малки червено-кафяви точици,на гъсто подредени.После ми се появи и по-нагоре,до свивката на лактите.Преди малко се поглеждам - от вътрешната задна част на прасците,чак до сгъвката на колената.Както и от вътрешната страна на бедрата,там горе,дето е най-мекичко.
Много е грозно,което е най-малкият проблем...
Някакви предположения ? На някой да му се е случвало ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th June 2009, 13:37
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Разбирам,че никой не иска да се изказва,защото не е негова работа да раздава диагнози,обаче джипито ми не ми каза нищо,т.е. не знае за какво иде реч,а чак в началото на месеца ще ми дава направление за кожен.Ей го въпросното нещо http://i204.photobucket.com/albums/b...a/DSC02849.jpg .На снимката е малко по-неясно,защото тоя апарат не снима като хората.Вече ми е и на корема.Някой да си е имал същото ?Ни боли,ни сърби
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th June 2009, 13:52
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

на мен ми се появяваше подобен обрив като бях дете, точно на китките. Обяснението на лекарите беше че имам недостиг на витамини и по-специално на витамин Д. С нищо не са ме лекували освен че пиех повече витамини и трябваше да ям повече плодове и зеленчуци. Въпреки това не си спомням дали това "лечение" помагаше. От няколко години не ми се е появявало и може и да не си спомням много точно.
Знам колко е кофти да трябва да отидеш на специалист и личния лекар да не може да те прати - аз съм с много проблемна кожа и непрекъснато ходя при кожни лекари...
Дано да не е нищо сериозно и да мине леко
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th June 2009, 14:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Отивай при друг лекар, не чакай края на месеца. Аз миналата седмица бях на вълна "скарлатина" заради малкия, но тя е придружена с висока температура и червенно гърло Иначе обривът, който видях в нет-а е подобен, на същите места, но обикновено всичко избива там, по меките части
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th June 2009, 14:37
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Благодаря ви!
Дано прескоча трапа
Това в кръга на шегата,но явно доста от нас знаят колко са неприятни подобните изблици на организма
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2009, 09:41
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Да не е слънчева алергия. Да си се излагала повечко на слънце напоследък?
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2009, 10:11
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Оф,не знам какво е.Днес си направих ПКК.Никой не ми я разгледа.Бях на алерголог - нямал идея кво е.Ще ходя на друг утре.Не знам,мразя ги тия доктори,така да не ги интересува - направо не разбирам защо са си избрали подобна професия.Ще повърна.Без извинение.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th June 2009, 10:53
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

http://i204.photobucket.com/albums/b...DSC02861-1.jpg

Ето това ми е изследването - ако на някой нещо му говори,нека сподели ....
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th June 2009, 11:26
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз съм имала подобен обрив, когато съм се ходила на плаж, и не съм се мазала с масло, а с олио. Докторката каза, че олиото увеличава риска от слънчева алергия при хора с податливост към такава.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th June 2009, 13:04
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
.Днес си направих ПКК.............Не знам,мразя ги тия доктори.....
Това е просто кръвна картина.А дали има отклонения в нея и какво говорят те ще кажат докторите.и аз ги мразя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 'обрив'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.