IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2009, 17:43
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране Лечител знахар

Здравейте, дами, имам един такъв въпрос - някой от Вас да знае къде бих могла да направя масаж на гърдите и вагинален масаж. Незнам дали сте запознати, защото много хора в Б-ия не са и чували за подобно нещо, но се надявам да ми помогнете....Преди около 3 месеца се прибрах в Б-ия, сега живея в Бургас / временно за около 1г.предполагам/. Но арабския свят, където живях последните 14г. ме научи на много полезни неща и едно от тях е именно това. Там е нещо нормално на две седмици да се посещава такъв лечител / не съм сигурна така ли се казва на бг/, защото не е лекар, не е с мед.образование, но извършва такива женски услуги. Моля Ви не го бъркайте с жиголо! Та ако някой знае подобен консултант за Бургас и околностите, нека пише!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th October 2009, 17:55
Abbi77 Abbi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,

В чест на истината бях чула не одавна... и ми стана интересно.
Ще говоря тази седмица с една колежа, ще я попитам, какво беше точно.
Да тук в БГ, бая сме назад ...хи хи.

до скоро
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th October 2009, 18:58
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Предварително благодаря. Пуснах темата и в друг форум с доста подробни обяснения за самите процедури, ако те интересува ще ти изпратя инфо, но и там никой не е запознат с това нещо. Разбрах от моя позната, че около 10-15 ноември ще идва такъв човек от Истанбул,той се занимавал и с лечение. Няколко дни ще приема в София и може да отида до там ако не намеря някакъв вариант по -близо....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th October 2009, 14:00
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Ще ти ги пусна на ЛС веднага щом имам отговор и яснота. Самата аз не познавам човека и нямам представа къде ще приема, нито какви ще са цените, нито как ще се общува / до колкото разбрах е с турски произход и обикновено сина му превеждал, но тук става още по неудобно ако и той присъства на самите процедури/ итн. За първи път се радвам че говоря турски.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2009, 14:07
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Забравих да попитам за отзивите на твойта колежка. Къде е ходила тя, доволна ли е? Колко е струвало? Интересно ми е да разбера мнението и, но явно е видяла резултатите, съдейки по твоя интерес. Браво, момичета! Няма да съжалявате,
Между другото вчера моя позната ми каза, че е чувала за някакъв знахар Шефкет ходжа се наричал, в някакво село в Родопите - той извършвал подобни процедури в дома си.Цената била кой колкото остави.По принцип това са истинските хора - правят го в домовете си,нямат лекарско образование / простовати но знаещи кое и защо се прави, те не говорят много, не те обеждават в ползите на това което правят итн/ и за съжаление не са от БГ произход - винаги са турци или араби.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th October 2009, 14:10
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

еййй тва звучи много интересно...не е лошо да дадеш инфо не само на ЛС а за всички!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th October 2009, 14:15
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Няма проблем.Само да не звучи като реклама и да вземат да го изтрият модераторите, че имах подобен случаи с една фризьорка
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th October 2009, 14:28
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

не ми се вярва, просто разкажи какво ти правят точно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th October 2009, 14:32
ina756 ina756 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Понее на ЛС искате повече инфо, ще го споделя с всички тук:

Процедурата на гърдите представлява- затопляне с компреси на самите гърди, като обикновено ареолите се изстудяват с много лед за да могат да придобият подходяща форма за изсмукване на излишните течности.По време на топлите компреси се правят масажи с лек натиск и избутване в посока към зърното. Когато гърдите се отпуснат и омекнат - човека, който прави масажа изстласква и избутва излишната течност / обикновено с пръсти се получава, но след 2-3ти път зърното започва да боли и се наранява като при кърмене/. В повечето случаи се прави с онези помпички за изпомпване на млякото, а най-добре за жената е с уста / ако човекът няма нищо против - обикновено се заплаща по-скъпо, тогава чрез силно смукане той изцежда тази течност и я плюе в съдинка/.Докато се изкарва тази течност обикновено ти показва къде да натискаш гърдата си за да е по-лесно. Аз лично съм опитвала всички методи, но най-качествено и пълно отцеждане става именно чрез изсмукването. Прави се в легнало състояние - по гръб или на една страна. Чувала съм, че тази нужда за подобна процедура е най-ясно осезаема след раждане. В началото е много неудобна ситуацията за участниците, но когато и двете страни го възприемат като здравословна процедура, необходимост - всичко е ОК.
А процедурата на вагината представлява: ляга се по гръб, поставят се компреси в долната част на корема и гърба. Когато се затопли тялото- се започва с избутване на течностите в посока към клитора / тук се ползва или ръчно изпомпване с издърпване и стискане, или с помпичка. За тези с мръсни помисли - не се използва устата!!!!!/ .След това се прави на големите, а после и на малките срамни устни в посока към влагалището. Най-неприятната част, е когато се прониква дълбоко във влагалището с някакъв специален инструмент / ако е народен лечител - обикновено го прави с 1-2 пръста, на които е сложена марля с билкова отвара, или обикновен дамски тампон напоен с билката- в този случай отново се налага проникване с пръсти за да може да се засегне по-голям участък/ и се обтрива много внимателно от всички страни. Процедурата се повтаря с течен домашен мед, без консерванти. Отново с билката ....така няколко пъти. Обикновено по време на процедурата се поставят тампони, нопоени с билка, а после и с мед и в ануса. За арабките това е нещо задължително/те го правят поне веднъж в седмицата, по обясними причини/, за европейците , които не са съгласни да се повтаря процедурата на влагалището и за ануса - само се поставят тампоните. Аз лично и това съм си спестявала.
Уверявам Ви, че който е опитал тази процедура - е останал доволен. Това не е акт за постигане на сексуално задоволяване, това е здр. процедура. Усещането след приключването е неописуемо, човек се чувства лек и ефирен..... Хубавото е че, организма сам ти подсказва кога имаш нужда отново да повториш сеанса. Ако искате опитайте сами, но при повечето хора не се получава нищо. Аз опитах процедурата за гърди и не успях да направя нищо.
В арабския свят тази процедура се прави от много европейци, и цените са доста поносими - около 25 евро за двата сеанса, като времетраене е от 60 до 90 минути защото най-важното е кога жената ще усети това освобождаване и липсата на тежест в засегнатите зони....
Надявам се да съм полезна на всички и пишете за координати на такива хора.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th October 2009, 21:20
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране вярно ли е

чета и не вярвам на очите си!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лечителзнахар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.