IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2006, 10:40
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране Искам да споделя с вас впечатления за д-р Ники Георгиев

Преди 6 месеца си направих липосукция при д-р Н. Георгиев.Искам да ви разкажа как работи и колко съм доволна от резултата , а и от самото отношение в неговата клиника!
Когато отидох на консултация докторът ме попита какво не харесвам в тялото си, показах му, а той се засмя.Висока съм 1.60 см и тежа 47кг.Каза ми , че според него изобщо не ми е нужна тази намеса, но настоях.Имах мастни натрупвания от вътрешната страна на бедрата и коленете. Определихме дата за операцията.Когато настъпи момента бях изключително спокойна, тъй като след няколко разговора с този човек бях сигурна, че се оставям в най-добрите ръце!Така и се оказа!Не можете да си представите какво е отношението на този човек към хората като цяло......Страхотен е.Даже за да е по-добър ефекта ми беше оправил и глезените без да ми взима допълнително пари.....Просто човекът е естет.
За апаратурата му какво да ви кажа- работи с най- новият произведен апарат за ултразвукова липоскулптура, с който мастните клетки се втечняват, но се изваждат "живи" и с тях може да се работи.Имам предвид, че с тези мастни клетки може да се повдига и уголемява бюст, да се правят скули, да се направи бразилски лифтинг на дупето!И съм виждала резултати от тези процедури - наистина този човек прави чудеса.......Това е от мен засега!Който има желание да ми пише!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th May 2006, 10:47
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Здравей !
Много се радвам, че си доволна от Н. Георгиев !
Аз също се оперирах при него ! Но няма да е зле да разгледаш темите преди да се впускаш да създаваш нови . Вече надълго и нашироко говорихме за този доктор или най-добре промени името на темата на нещо от сорта "Искам да споделя" или... каквото там ти хрумне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдасподелявасвпечатлениязаНикиГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:50.