IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 26th November 2014, 08:20
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Виктория, изборът на лекар обикновенно не е мого лесен.И е напълно нормално - няма как да вземеш решение преди да си посетила поне двама лекари, за да можеш да направиш поне сравнение м/у тях. И аз имах дилема - кой лекар, какъв метод на поставяне, цени, но моята дилема беше само м/у двама лекари.Направих консулт и с двамата и взех решението си в полза на единият от тях, като избрах вторият още преди да съм минала консултацията при него.
И понеже искаш да знаеш за операцията- не се тревожи толкова - момичетата са прави като ти казват, че нямаш време да мислиш колко и как ще те боли, става много бързо и като се събудиш имаш чувството, че е било само миг, още повече няма никаква болка, е, поне докато си в клиниката.Послеееее става интересно - боли, дърпа, скубе, не можеш да седнеш или легнеш, като седнеш-не можеш да станеш, първият месец-два гърдите ти са като два камъка и на усещане и на пипане и други такива усещания, но пък всичко се изтрайва да знаеш - особенно, след като после ще се развяваш с чисто нови бомби и ще ти е супер готино
Благодаря за информацията! Иска ми се да имаше девойка при Ж. Кънчев, която да даде малко повече инфо как й е минала операцията при него. Иска ми се да се бях оперирала вече и да не го мисля, а сега ми е влязла мухата в главата и по цял ден чета из форума какво ли не
Отговори с цитат
  #822  
Стар 26th November 2014, 20:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако си с малки и стегнати гърди ще се справи супер Кънчо. Аз съм оперирана при него. Какво точно искаш да знаеш за операцията?

Защо искаш да слагаш по-малко от 300 кубика? Щом си с малки стегнати гърди ако сложиш под 400 кубика ще си останеш с малки стегнати гърди.

В темата за Кънев съм писала много подробно как мина операцията при мен.... върни назад и прочети.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 27th November 2014, 08:18
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
Red face

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ако си с малки и стегнати гърди ще се справи супер Кънчо. Аз съм оперирана при него. Какво точно искаш да знаеш за операцията?

Защо искаш да слагаш по-малко от 300 кубика? Щом си с малки стегнати гърди ако сложиш под 400 кубика ще си останеш с малки стегнати гърди.

В темата за Кънев съм писала много подробно как мина операцията при мен.... върни назад и прочети.
Изчетох целия форум, но все ми се иска още някой да сподели Четох и твоя разказ
Харесват ми гърдите на Моника Валериева, на Анелия и на Веселина Попова и четох някъде из гугъл, че имат около 25-280 кубика, затова си представям, че искам нещо такова. Може и да се бъркам или нещо да не съм разбрала
Имам наистина малки гръди, като легна изчезват Може и да имаме различни представи за малки гърди хихи
Отговори с цитат
  #824  
Стар 27th November 2014, 10:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз изхождам от факта, че и моите гърди бяха малки и да ти кажа на моменти ми липсва това "пре-мамо" положение. Ако ще правиш мамопластика си заслужава да сложиш повече кубици. Ако не бъркам си висока 170см, ако е така 300сс ще се губят и цялата галимация с белези, охкане, пъшкане, възстановителен период от моя гледна точка ще бъдат излишни. Имай предвид, че мускулът притиска импланта и част от обема се губи. Отиди на няколко консултации, както те е посъветвала и Дени и ще добиеш по-добра представа.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 27th November 2014, 11:29
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Да, висока съм 170, но съм 46-7 кг, а едни по-големи кубици си представям, че биха ме направили и по-едра..не знам защо имам такива представи. Притеснява ме и това, че не съм раждала. Мисля и да не кърмя един ден, когато родя, затова и си представям, че ако съм с по-малко кубици и не кърмя няма да се налага повторна операция след време. Може и тотално да греша с тази ми логика
Отговори с цитат
  #826  
Стар 27th November 2014, 13:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-важни са останалите параметри на имплантите, има голямо значение и гръден кош. Трябва да направиш няколко консултации и ще ти се изяснят много неща.
Отговори с цитат
  #827  
Стар 27th November 2014, 15:47
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря за отговорите! Ще запиша една консултация другата седмица, пък да видим
Отговори с цитат
  #828  
Стар 27th November 2014, 16:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И вземи яж като хората, щото с това тегло на тази височина се доближаваш до опасната зона, а и кокали и кожа не е най-яката гледка. Нещата могат да станат и по зле ако на едно такова прекалено слаб тяло се лепнат едни големи балкони. Хубавите цици вървят добре и с хубав задник, а такъв най-лесно се постига с клекове с щанга и ХРАНА !

Тези питания така без никой да е видял нищо и само на сухи цифри по скоро могат да те заблудят от колкото да ти помогнат. Сваляй потника и снимай да видят хората за какво иде реч, но трябва да е в цял ръст от врата надолу и ще получиш много точни мнения за кубици и всичко останало. Аз разбира се няма да гледам тези снимки, аз не съм такъв човек
Отговори с цитат
  #829  
Стар 3rd December 2014, 08:39
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И вземи яж като хората, щото с това тегло на тази височина се доближаваш до опасната зона, а и кокали и кожа не е най-яката гледка. Нещата могат да станат и по зле ако на едно такова прекалено слаб тяло се лепнат едни големи балкони. Хубавите цици вървят добре и с хубав задник, а такъв най-лесно се постига с клекове с щанга и ХРАНА !

Тези питания така без никой да е видял нищо и само на сухи цифри по скоро могат да те заблудят от колкото да ти помогнат. Сваляй потника и снимай да видят хората за какво иде реч, но трябва да е в цял ръст от врата надолу и ще получиш много точни мнения за кубици и всичко останало. Аз разбира се няма да гледам тези снимки, аз не съм такъв човек
Храня се, просто такава ми е структурата )) И не съм скелет, имам си дупе и всичко каквото трябва
Отговори с цитат
  #830  
Стар 3rd December 2014, 18:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е много хубаво, че си имаш дупе, предполага си имаш и ръце и крака и всичко си е на мястото
Аз за всеки случай да си кажа, защото има жени които са "под черата", които смятат, че са добре, но понякога не е така и по добре човек да казва истината и понякога може да заболи, но само така нещата могат да се променят !

http://1.bp.blogspot.com/-BOw0BjtccI...45773403_n.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...15123a375f.jpg

Генетиката може е от основно значение, но и не най-надарените могат да постигнат страхотни резултати. В зависимост от текущото положение и целите в повечето случаи няма как да стане само с някава си диета, кростренажорче и тичане в парка.
Трябва да боли, трябва да усетиш парещата болка в дупарата, този задник трябва да "пуши" от тренировки, но със тежести !

http://im.haberturk.com/galeri/2014/...jpg?1401350488

Няма нужда да казвам коя е най-привлекателната женска част за мъжете, гърдите са доста назад в класацията !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:50.