IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 25th November 2012, 17:00
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Митю,не подвеждай детето!!!
Отговори с цитат
  #802  
Стар 25th November 2012, 21:16
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Айде сега, защо да се лишава детето? Детето се кърми с уникалната и ултра-суетна цицицентричност на околните какички и лелички, защо и то да не се раздуе в синтетичните благинки?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #803  
Стар 25th November 2012, 21:39
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Тц,позволено е само за "лелички"
Отговори с цитат
  #804  
Стар 5th January 2013, 14:51
Desy_Stz Desy_Stz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички! За първи път пиша във Вашата темичка и се надявам да ме приемете!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми - уголемяване и повдигане. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!
Отговори с цитат
  #805  
Стар 9th February 2013, 12:41
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Desy_Stz Виж мнението
Здравейте на всички! За първи път пиша във Вашата темичка и се надявам да ме приемете!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми - уголемяване и повдигане. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!
Aз съм сега с 390сс при височина 164 и 60 кг.(на аватара съм си аз).Tолкова ми малеят,че се побърквам.Март ги сменям с 590 сс.Прецени дали имаш широка гръдна плочка,но все пак лекарят знае.После да не ревеш за големи.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #806  
Стар 9th February 2013, 14:06
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007 Виж мнението
Aз съм сега с 390сс при височина 164 и 60 кг.(на аватара съм си аз).Tолкова ми малеят,че се побърквам.Март ги сменям с 590 сс.Прецени дали имаш широка гръдна плочка,но все пак лекарят знае.После да не ревеш за големи.
Късмет на операцията,Sexy007!!!
И чакаме снимки после с нетърпение...
590 куб. висок профил ли ще са???
Отговори с цитат
  #807  
Стар 9th February 2013, 14:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desy_Stz Виж мнението
Здравейте на всички! За първи път пиша във Вашата темичка и се надявам да ме приемете!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми - уголемяване и повдигане. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!
И аз съм за по-големите кубици. Аз избрах малки кубици и сега ме е много яд. Определено щом искаш по-голям бюст сложи по-големите кубици. Чула съм ,че Зякова не е почитателка на големите кубици, но пък 425 не е чак толкова по-голям от 375. Така че избери си по-големите кубици.
Отговори с цитат
  #808  
Стар 9th February 2013, 16:34
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
Wink

[QUOTE=desislavaangelova9910;782485]Късмет на операцията,Sexy007!!!
И чакаме снимки после с нетърпение...
590 куб. висок профил ли ще са???[/QUOT

Благодаря.Дано всичко мине добре.После ще пусна снимки да видите 590 сс как са.Да устра висок профил са на Мотива.Абе...колкото повече,толкова по добре...Е,разбира се в рамките на разумното.Но с тези ПИП 390сс направо откачам.Малеят ми и това не го казвам само аз..Избирайте максимума който ви позволяват анатомичните ви дадености!!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!

Последно редактирано от Valenta : 9th February 2013 на 16:36
Отговори с цитат
  #809  
Стар 9th February 2013, 18:06
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лакомите ни очички много бързо свикват с новите дадености,явно,друго обяснение нямам
Отговори с цитат
  #810  
Стар 13th February 2013, 10:04
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Стигнах до извода, че снимката е в пъти по-добро отражение от огледалото. При второто някакси ни е изкривена представата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.