IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th June 2008, 01:05
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране DIYET KAPSULI

Момичета, като чета какви неща пише за super slim i karbo slim ми настръхва косата. Пила съм ги и двете.
Но основното, заради което съставих темата е да попитам- някой пил ли е тези индонезийски хапчета- diyet capsule? Аз ги пия от 10 дни и видимо се намали обиколката на талията ми, освен това свалих 3 kg.
Притеснява ме знаете ли да ли и те имат странични ефекти като горните две?
Проверих в нет-а имат си сайт в Индонезия и се продават в Европа и Щатите легално. Та пили ли сте ги, какви са резултатите при вас и как се чувствате. Видях , че се продават и хапчета за разтеж на бюста, от които моята приятелка е доволна, както и някакви други на същата фирма. Споделете мнение.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2008, 21:26
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

май никой не е пил от тези добавки и не може да даде мнение
Е на мен ми действат супер и ще си ги пия, пък за страничните резултати- сама ще видя дали има такива. След като са само на растителна основа и се продават в Щатите не би трябвало. А и свалените кг. вече са 4 без да се ограничавам в яденето. Жалко само, че няма с кой да обменим мнения във форума тук.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th June 2008, 21:45
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Милa, първо пиши нa кирилицa, че модерaторa ще ти изтрие темaтa. Тези добaвки не съм ги пилa и не могa дa ти помогнa.
Но много хорa не четaт мнения нa лaтиницa, имaй го впредвид, тa си нaпиши пaк запитвaнето нa кирилицa и се въоръви с търпение и може някой дa се включи с по-компетентно мнение.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th June 2008, 00:13
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Милa, първо пиши нa кирилицa, че модерaторa ще ти изтрие темaтa. Тези добaвки не съм ги пилa и не могa дa ти помогнa.
Но много хорa не четaт мнения нa лaтиницa, имaй го впредвид, тa си нaпиши пaк запитвaнето нa кирилицa и се въоръви с търпение и може някой дa се включи с по-компетентно мнение.
Благодря ти. Оправих нещата с латиницата. Много мило, че ме ориентира.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th June 2008, 15:04
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Днес си правих изследвания- каредиограма и пълна кръвна картина- всичко ми е на 6. Значи няма странични ефекти, а свалих 4 килограма дотук хапвайки си всичко. Хора препоръчвам ви ги тези капсули- и са по- евтини от карбо и супер слим, и нямат техните странични ефекти
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th June 2008, 17:10
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

blonde_st , защо ли ми прилича на рекламата това и само да те питам, като си толкова наясно, кога точно пи карбослим и какви ти бяха страничните ефекти от него, защото аз досега не съм чула някой да се е оплакал от него, та чак пък да ти настръхва и косата. И защо чела недочела слагаш под един покрив китайски нелагилизиран продукт като Суперслим, с австрийска вече отдавна наложила се хранителна добавка като Карбослим
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th June 2008, 03:35
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марта80
blonde_st , защо ли ми прилича на рекламата това и само да те питам, като си толкова наясно, кога точно пи карбослим и какви ти бяха страничните ефекти от него, защото аз досега не съм чула някой да се е оплакал от него, та чак пък да ти настръхва и косата. И защо чела недочела слагаш под един покрив китайски нелагилизиран продукт като Суперслим, с австрийска вече отдавна наложила се хранителна добавка като Карбослим
Здравей Марта. Да пила съм карбослим и ми се ускоряваше пулса от него, ставаше ми лошо и исвен това чувствах голяма жажда.
Не правя реклама на нищо, тъй като нямам нищо общо с тези хапчета, освен, че ги пия.
За Карбослим прочетох мненията, които ме стреснаха ето тук:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=307002#307002
И, ако някой ги слага под един покрив не съм аз, а други потребители.
Относно това дали съм "чела- недочела" бъди сигурна, че чета внимателно, тъй като съм журналист по професия. Така, че много внимателно чета, още повече когато става въпрос за здравето ми и за това, коието пия. Всеки има свобода да пие каквото си иска. Аз не налагам мнението си. Не мога и няма причина да го правя. създадох темата, защото искам да споделя впечатления и да обменя мнение с хора, които също пият DIYET капсулите.
Желая ти всичко най- хубаво ))))))))))))))))))))))))))))))))))
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th June 2008, 06:26
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отдавна бях на мнение , че журналистките си пускат темички по различните форуми за натрупване на материал , който да ползват . Но не са си вдигали кръвното .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th June 2008, 22:37
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Отдавна бях на мнение , че журналистките си пускат темички по различните форуми за натрупване на материал , който да ползват . Но не са си вдигали кръвното .
Много си права. Наитина имаме такава практика с форумите. Но аз съм журналист в отдел Външна политика и нямам професионална работа във форумите за хранителни добавки. В тази област съм лаик. Купувам си всичко, което изглежда, че действа в името на дробрия външен вид и подържането на добра фигура.
)))))
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th July 2008, 01:56
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране отслабнах

Привет на всички. Тъй като аз пуснах темата сега ще си споделя мнението за добавките, които пих. Консумирах ги в продължение на два месеца. По- скоро месец и половина. За толакова ми свършиха двете опаковки. Свалих общо 9 килиграма без ораничение в храненето и без спорт при заседнал начин на живот. И съм страшно щастлива. Странични ефекти- никакви. Първата седмица ходех до тоалетната по- често, т.е. по 3 пъти на ден, което за мен е много. На втората седмица явно нещата се регулираха и пак си ходех по един път. От както съм спряла да пия Diyet капсулите - около седмица запазвам килограмите и не съм върнала от свалените. Препоръчвам ви ги. Резултатът е SUPER, а и не вредят на здравето. Успех на всички, които са се заели да отслабват !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: DIYETKAPSULI
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.