IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2006, 22:45
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране за заздравяване на ноктите?

здравейте,дано не повтарям нечия тема........ откакто посещавам това форумче реших доста проблеми за което наистина съм ви много признателна,но за ноктите не съм срещала нищо.или може би съм пропуснала?
та въпроса ми е....... как да подобря здравината на ноктите си?писна ми от ноктопластика,а и ми се иска да си ''отгледам''естествен маникюр.ако може да ми препоръчате някой заздравител или там нещо от което сте останали доволни, ако сте имали същия проблем.....благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th May 2006, 07:50
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами аз бях писала някъде, че един лекар ми беше предписал MAXI Strong Nail Balm - това е едно българско кремче, струва ок 2 лв и има наистина бързо действие, при мен се чувстваше разликата от 3 намазване. :P
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th May 2006, 09:53
IDD IDD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 11
По подразбиране

Аз съм много доволна от MAVALA SCIENTIFIQUE. E, по-скупи4ко си е, но личхо на мен много ми помогна. Преди се мажех с бадемово масло, пиех калмацин и т.н...., но с това мазилце става по-бързо. Пише, че се нанася веднъж седми4но, но ли4но аз го ползвам по-често.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2006, 10:30
antoshka antoshka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 75
По подразбиране

verita, това кремче в аптеките намира ли се?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th May 2006, 10:36
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от antoshka
verita, това кремче в аптеките намира ли се?
Да, аз си го взех точно от аптека. Наскоро видях дори да го рекламират по някоя от кабеларките, може вече и в козметиките да са го пуснали. На мен ми бяха станали грапави ноктите и след 1 месец бяха супер гладки. А на майка ми и сестра ми им се цепеха и чупеха, а сега какви маникюри имат 8)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th May 2006, 10:51
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

мнооооого ви благодаря наистина!е тва е....... дано подействат и при мен щото съм наистина трагичен случай .хиляди благодарности
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2006, 18:13
L0LLy L0LLy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 26
Изпратете съобщение чрез ICQ до L0LLy
По подразбиране

аз бях с ноктопластик , но в бг като си бях зимата една маникюристка ми напражи ноктите на нищо , след като ми махна гела ....ноктите ми станаха ужасни и след като изчетох сумати форуми си взех заздравител на перфект за меки и чупещи се нокти 8) зя няма и месец ноктите ми станаха супер твърди и се отказах да си правя повече ноктопластика
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th May 2006, 21:02
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

благодаря за съветчето много се радвам ! още една идейка за проблемчето ми се появи на хоризонта.........
ехххххххх и за мен имало надежда значи
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th May 2006, 13:47
antoshka antoshka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 75
По подразбиране

verita, как се ползва това кремче?Днес си го купих
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th May 2006, 14:04
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

На мен лично много ми помага лек масаж на пръстите с бадемово масло всяка вечер

Има също един безцветен лак (укрепител за нокти) на Sally Hansen, който се казва Maximum Growth и наистина върши това, което казва - ноктите с него растат дълги и здрави. Аз съм много доволна от него. Същата марка има и други укрепители, но тях не съм ползвала. Но не зная дали Sally Hansen се намира в БГ.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: зазаздравяваненаноктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:08.