IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 14th October 2011, 09:27
Аватара на Lilka
Lilka Lilka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Някой знае ли къде другаде във Варна има Fit Vibe ?И какви са цените?
Отговори с цитат
  #82  
Стар 25th October 2011, 09:05
bobibo bobibo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Продавам ваучер купен от тук:
http://bg.kolektiva.net/sofia/vibro-...renirovki.html - за София, в Центъра е фитнеса и е само за жени
Ходих 2 пъти, но ме мързи да ходя повече, останаха 4 посещения.
Продавам ваучера за 10 лв.
С Vibro Plate наистина има ефект, аз не се натоварвах, но имах малко мускулна треска, предполагам при редовно ходене ще има голям ефект.
За контакти bobibo3@abv.bg
Отговори с цитат
  #83  
Стар 2nd November 2011, 07:53
svetlapetla svetlapetla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobibo Виж мнението
Продавам ваучер купен от тук:
http://bg.kolektiva.net/sofia/vibro-...renirovki.html - за София, в Центъра е фитнеса и е само за жени
Ходих 2 пъти, но ме мързи да ходя повече, останаха 4 посещения.
Продавам ваучера за 10 лв.
С Vibro Plate наистина има ефект, аз не се натоварвах, но имах малко мускулна треска, предполагам при редовно ходене ще има голям ефект.
За контакти bobibo3@abv.bg
Тъй като страницата в колектива.бг вече не е активна - би ли ми дала малко повече подбробности - адрес на мястото, продължителност на тренировката, с или без инструктор, до кога е валиден ваучера...
Благодаря предварителн
Отговори с цитат
  #84  
Стар 20th September 2012, 15:45
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Здравейте,
аз не съм ползвала точно Power - Plate, но имам богат опит с подобен вибриращ уред, който семейството ми подари поради много специфичен и тежък за мен проблем. Преди 1,5 год. получих зверски токов удар по време на работа. ОЦЕЛЯХ!!! Имах изгаряне на крака /там се допряха електродите по време на удара/, което се излекува със специални превръзки и впоследствие 6 месеца слуз от охлюви. Не остана никакъв белег, но токовия удар е повредил мускула на крака ми и се получи една огромна и твърда вдлъбнатина. След множество изследвания, един от лекарите - светило в областта ми каза, че се е получило голямо количество съединителна тъкан, което не може да бъде отстранено оперативно и единственият "ЛЕК" е липофилинг - да се запълни вдлъбнатината със собствена мастна тъкан. Аз се разтроих, изпаднах в депресия и се отчаях. В последствие реших да пробвам със спорт - бягане, степер, клякане и 2 пъти по 10 мин. на ден на вибриращия уред /след бягането и упражненията, докато още тялото ми е загряло/. Вярвате или не, не остана и следа от въпросната травма. На консултация, лекарят не можеше да повярва, че това е възможно.
Така, че незнам дали само една вибрационна платформа сама по себе си върши чудеса, но в комбинация с упражнения върши!
Освен това в момента нямам грам целулит, но за сметка на това имам добре оформени женски мускули.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 9th June 2015, 17:43
slaver slaver не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 27
По подразбиране

Наскоро чух за този апарат и тъй като фитнеса при мен не помага особено за сваляне на излишните килограми, реших да опитам. Вече три седмици ходя, по два пъти седмично и мога да кажа, че видимо има резултат от тези тренировки. Свалила съм 3 килограма, но това е съчетано и с фитнеса, на който продължавам да ходя. Ако някой има интерес, може да погледне тук http://cosmomed.net/uslugi/power-plate/ . Посещенията са доста по-скъпи от фитнеса, но са в пъти по-ефективни.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 14th June 2016, 16:18
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от luchia Виж мнението
Здравей Елка!
Инструкторката в салона каза,че този уред е единствения в България,само във Варна
А цените според мен са доста нормални и достъпни-едната процедура е 10 лв.с масажа.
P.S:Смятам,че и в София скоро ще има :P
Определено не е единствен в БГ. Аз съм от София и тук има салони с този уред и се чудя от известно време дали да ида да пробвам. Само, че гледам една тренировка тук е 14 лв.
Като чета колко доволни сте, мисля още утре да отскоча и да видя за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 21st June 2016, 16:03
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Момичета наканих се и отидох на power plate. Супер е да знаете. Такова голямо натоварване за 30 мин не съм си и помисляла, че някога ще е възможно да се случи на мен . Сигурна съм че ще има ефект от уреда. До колкото разбрах за видими резултати трябва да се ходи поне 1 месец. Добре че има карти иначе соленичко ще ми излезе Много се зарибих иначе. Определено препоръчвам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: PowerPlate
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.