IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 23rd June 2013, 12:33
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране рино

Здравейте аз съм нова в сайта! Моят проблем е следния преди 6 години си правих ринопластика при доц. Евстатиев в Александровска, но с минаването на годините нещата се влошиха и сега носът ми изглежда доста зле голям гърбав и вдлъбнат от дясната страна и направо не мога да се понасям. И затова сега търся шарианти и чета за повторна ринопластика. Аз нямам възможност да платя голями суми за операцията, мисля да тегля кредит, но не повече от 2500. Моля който се оперирал при доц. Цветков за повторна ринопластика, да ми пише с подробности дали е доволен, за качество, цена и всичко друго, във сайта на ВМА пише, че ринопластиката е към 950 с избора на екип да стане към 1500, не знам защо се взимат такива космически суми, при половение, че клиниката е държавна и има обявени суми, ако имате наблюдения от проф. Джамбазов пишете ми и за него резултат и цена. Благодаря

п.с за предпочитане ми пишете на лични съобщения mixi7@abv.bg
Отговори с цитат
  #132  
Стар 25th June 2013, 13:04
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

И от Венцислав Цветков има доста недоволни, доколкото си спомням. Ако операцията пак не е успешна (не дай си, боже, но при него има голяма такава вероятност), пак ли ще теглиш кредит? За 2500 лв. кредит може да платиш към 4000 лв. - зависи за какъв срок е кредитът. По-добре си отделяй по 200 лв. месечно и за 2-3 години ще събереш една сравнително прилична сума за подобна операция. Казвам ти го от позицията на човек, който сам си изкарва парите и не може да разчита на мъж или други близки да му платят операцията.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 16th July 2013, 17:14
MONSTER13 MONSTER13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 7
По подразбиране ВНИМАНИЕ -ЖЕРТВИ НА ДОЦ.ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТКОВ И ДР. ЗЛАТАНОВ ВМА

MONSTER13 MONSTER13 е на линия
Новобранец

Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2

НА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ -СТРАДАНИЕТО НА ИНВАЛИДИЗИРАНИТЕ ПАЦИЕНТИ СЛЕД РИНОПЛАСТИКА ПРИ ДОЦ. ЦВЕТКОВ И ДР. ЗЛАТАНОВ - ВМА

СЪДБАТА НИ Е ОБЩА ПОДВЕДЕНИ ОТ КОРУМПИРАНИ ДЖИПИТА ОТ КЪРДЖАЛИ ,БЛАГОЕВГРАД И ДР.КОИТО СРЕЩУ ХОНОРАР ПРЕПОРЪЧВАТ ТЕЗИ НЕКАДЪРНИЦИ ЗА РИНОПЛАСТИКА .
ЗА 2-3 ХИЛЯДИ ЛЕВА, ТЕЗИ МУТРИ ПРЕВРЪЩАТ ПАЦИЕНТИТЕ СИ В ЧУДОВИЩА ОБРЕЧЕНИ НА МНОГОКРАТНИ РЕКОНСТРУКТИВНИ И РЕХАБИЛИТАЦИОННИ МЕД. ИНТЕРВЕНЦИИ ЗА ДА КОРЕГИРАТ СТОРЕНАТА ИЗРОДЩИНА.
НИЕ ИНВАЛИДИЗИРАНИТЕ ,ЧЕСТО СЕ СРЕЩАМЕ ПО РАЗЛИЧНИ БОЛНИЦИ И СПОДЕЛЯМЕ МЪКАТА СИ И БИХМЕ ИСКАЛИ ДА ВИ ПРЕДПАЗИМ ОТ ПРОКЛЕТИТЕ ИМ РЪЦЕ И АЛЧНОСТТА ИМ ЗА ПАРИ КОИТО ПРЕВРЪЩАТ ХОРАТА В ЖАЛКИ ОБЕЗОБРАЗЕНИ СЪЩЕСТВА.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 16th July 2013, 17:17
MONSTER13 MONSTER13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 7
По подразбиране ВНИМАНИЕ -ЖЕРТВИ НА ДОЦ.ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТКОВ И ДР. ЗЛАТАНОВ ВМА

MONSTER13 MONSTER13 е на линия
Новобранец

Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране ВНИМАНИЕ -ЖЕРТВИ НА ДОЦ.ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТКОВ И ДР. ЗЛАТАНОВ ВМА
НА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ -СТРАДАНИЕТО НА ИНВАЛИДИЗИРАНИТЕ ПАЦИЕНТИ СЛЕД РИНОПЛАСТИКА ПРИ ДОЦ. ЦВЕТКОВ И ДР. ЗЛАТАНОВ - ВМА

СЪДБАТА НИ Е ОБЩА ПОДВЕДЕНИ ОТ КОРУМПИРАНИ ДЖИПИТА ОТ КЪРДЖАЛИ ,БЛАГОЕВГРАД И ДР.КОИТО СРЕЩУ ХОНОРАР ПРЕПОРЪЧВАТ ТЕЗИ НЕКАДЪРНИЦИ ЗА РИНОПЛАСТИКА .
ЗА 2-3 ХИЛЯДИ ЛЕВА, ТЕЗИ МУТРИ ПРЕВРЪЩАТ ПАЦИЕНТИТЕ СИ В ЧУДОВИЩА ОБРЕЧЕНИ НА МНОГОКРАТНИ РЕКОНСТРУКТИВНИ И РЕХАБИЛИТАЦИОННИ МЕД. ИНТЕРВЕНЦИИ ЗА ДА КОРЕГИРАТ СТОРЕНАТА ИЗРОДЩИНА.
НИЕ ИНВАЛИДИЗИРАНИТЕ ,ЧЕСТО СЕ СРЕЩАМЕ ПО РАЗЛИЧНИ БОЛНИЦИ И СПОДЕЛЯМЕ МЪКАТА СИ И БИХМЕ ИСКАЛИ ДА ВИ ПРЕДПАЗИМ ОТ ПРОКЛЕТИТЕ ИМ РЪЦЕ И АЛЧНОСТТА ИМ ЗА ПАРИ КОИТО ПРЕВРЪЩАТ ХОРАТА В ЖАЛКИ ОБЕЗОБРАЗЕНИ СЪЩЕСТВА.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 16th March 2014, 09:48
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

тази сутрин в предаването Всяка неделя бе Мира Радева, правила си е рино при Цветанов, изглеждаше супер
Отговори с цитат
  #136  
Стар 18th March 2014, 13:30
valq81 valq81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Този прословут ,,Доцент Цветков,, не го препоръчвам на никой,този мръсник взима пари за операция,но след това не я прави той.Аз му платих 800лева за да ми оперира сливиците,взе парите но не ме оперира той,а друг лекар.Истината е че плащаш на ,,Доцент Цветков,,а той не върши нищо.Не се лъжете да ходите при този мушенник.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 25th March 2014, 12:40
gergana geri gergana geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

здравейте!
когато беше на 16 г, правихме операция на сина ми за изправяне на носната преграда. Сега е на 20 г. , оказа се че сега освен изкривяване, има много сраствания , а също и му е станала перфорация на носната преграда. Налага се втора операция или дори две. Ужасно много се страхувам . Трябва да намерим точния лекар. Ходили сме досега при доц. Кабакчиев в бившата правителствена болница, при проф. Бенчев . Не мога да реша обаче при кой да отидем, защото и двамата не дават гаранция за успех за запълване на дупката в носната преграда повече от 40 %. Решех за отидем и при за доц. Цветков. Моля ако някой се е подлагал на такива операции и може да ми препоръча лекар , да ми отговори.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 25th March 2014, 13:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз преди четири години и малко повече правих септо-ринопластика при доцента.
Основана цел - запълване на перфорация на носната преграда.
Перфорацията беше огромна, за да си представиш ще я сравня с 2 стотинки.
Операцията беше доста дълга, 4 часа и половина.
Доктора не даде обещание за 100 % успешност.
Но за моя радост тогава я беше запълнил цялата.
Казвам тогава, защото сега 4 години след това проблема е отново на лице.
Отново съм с перфорация на същото място.
Сега търся алтернатива друга, според мен имам някаква бактерия, която буквално яде хрущяла, така че и друга операция да направя пак след време ще се перфорира, затова трябва да реша проблема отвътре.

Съветвам те преди да предприемеш каквото и да било да било да пуснеш микробиология, задължително!

Когато съм ходила при други лекари за носа си всички са казвали - перфектно затворена перфорация, евала на доктора, който е извършил операцията.
За мен това признание, при това от колеги означава, че наистина нещата са направени добре.

Ако се окаже, че проблема при момчето не е свързан с бактерия или нещо такова, а е перфорация в следствие на удар примерно, тогава мисля, че доц. Цветков е вашият човек.

Последно редактирано от titi1 : 25th March 2014 на 13:07
Отговори с цитат
  #139  
Стар 25th March 2014, 18:55
gergana geri gergana geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

много ви благодаря ! малко се успокоих
Отговори с цитат
  #140  
Стар 25th March 2014, 18:56
gergana geri gergana geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

много ви благодаря ! малко се успокоих. Най - трудно е да решиш за детето си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:34.