IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th February 2010, 11:58
mimmm mimmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Ако в продукта Лида се съдържаше живак или олово
в момента щях да съм със сериозни увреждания в здравето.
в края на 2-рата опакова съм ефекта е 12.750кг. не съм
усетила никакви странични ефекти до този момент.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th February 2010, 12:05
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimmm
Ако в продукта Лида се съдържаше живак или олово
в момента щях да съм със сериозни увреждания в здравето.

в края на 2-рата опакова съм ефекта е 12.750кг. не съм
усетила никакви странични ефекти до този момент.
Това в червеното НЕ Е вярно,рано ти е още да усетиш евентуалните увреждания точно от живака.......... Дано да нямаш де.....

На мен лично името на продукта ми харесва-ВТОРАТА ЧАСТ от него
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th February 2010, 22:59
rocksisi rocksisi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Хора!Пих лида за няколко дни.Взимала съм АМФЕТАМИНИ, и ефекта е АБСОЛЮТНО СЪЩИЯТ, с основни странични ефекти от промяна на настроението(влияе на психиката) и главоболие вечер. Ето ФАКТИТЕ:растението Лида Дайдахуа е азиатския вариант на растението Горчив Портокал(Битър Ориндж).Основната актовна съставка съдържа вешество, наречено синефрин, което е от семейството на амфетамините, със най -близка структура до състава на ефедрина.Ефедринът е сериозен наркотик, който променя психиката, съзнанието, нервната система, предизвика "тресене", главоболие, и др.Веднага изхвърлих опаковка, за която бях дала 50лв.Не ми пука.
Хора, здравето или бързо супер-рисково отлабване?Здравето и здравословния живот(спорт и не-преяждане) ще ви накарат да отслабнете и си останете такива завинаги, без да променят психиката ви. А Лида ще ви я промени, така че и най-близкия ви човек няма да може да яи позне.Не го допускайте.
споделих това с вас защото съм християнка и ме е грижа за другите хора.
Успех, нека Бог бъде с вас, и моля не се доверявайте на меркантилните дилъри на Лида.Помислете пак
__________________
Silviya V Todorova
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th February 2010, 23:00
rocksisi rocksisi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Хора!Пих лида за няколко дни.Взимала съм АМФЕТАМИНИ, и ефекта е
АБСОЛЮТНО СЪЩИЯТ, с основни странични ефекти от промяна на
настроението(влияе на психиката) и главоболие вечер.
Ето ФАКТИТЕ:растението Лида Дайдахуа е азиатския вариант
на растението Горчив Портокал(Битър Ориндж).Основната
актИвна съставка съдържа вешество, наречено СИНЕФРИН,
което е от семейството на амфетамините, със най -близка
структура до състава на ефедрина.Синефрин подтиска силно глада,
поразително е сходен по химическа структура с добре познатия ефедрин(вижте в уикипедия и гугъл).
Ефедринът е сериозен наркотик,
който променя психиката, съзнанието, нервната система,
предизвиква "тресене", главоболие, и др.Веднага изхвърлих
опаковката, за която бях дала 50лв.Не ми пука.
Хора, здравето или бързо супер-рисково отлабване?
Здравето и здравословния живот(спорт и не-преяждане)
ще ви накарат да отслабнете и да си останете такива завинаги,
без да променят психиката ви. А Лида ще ви я промени,
така че и най-близкия ви човек няма да може да ви
познае- поне докато я взимате, ще се чувствате и държите странно,
с приятно чувство на еуфория. Това е действието и на амфетамините и кокаина и СИНЕФРИНА,
НО СЛЕД ТОВА ИМА ПРЕКАЛЕНО ВИСОКА ЦЕНА КОЯТО ПЛАЩАТЕ ЧРЕЗ ДЪЛГОТРАЙНИТЕ
УВРЕЖДАНИЯ НА МОЗЪКА, ПСИХИКАТА И ТЯЛОТО, КОИТО СИНЕФРИН СЪС АБСОЛЮТНА СИГУРНОСТ ЩЕ ПРЕДИЗВИКА.
Не го допускайте.НЕ СИ ЗАТВАРЯЙТЕ ОЧИТЕ И НЕ СТАВАЙТЕ ГЛУПАЦИ ЗАРАДИ 2-3 СЕДМИЦИ ПО-БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ.
АКО ИМАТЕ ЖЕЛАНИЕТО И МОТИВАЦИЯТА, ЩЕ ОТЛАБНЕТЕ СЪС СИГУРНОСТ, НО СЕ ГРИЖЕТЕ ЗА ТЕЛАТА СИ,БЕЗ ТЯХ НЕ МОЖЕТЕ
НА ТАЗИ ЗЕМЯ.
Споделих това с вас защото съм християнка и ме е грижа за другите хора.
Успех, нека Бог бъде с вас, и моля не се доверявайте на меркантилните дилъри на Лида.Помислете пак
__________________
Silviya V Todorova
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th March 2010, 00:07
Bad_romance Bad_romance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от no_fear
Уведомяваме Ви, че със заповед № Б-8 от 27.06.2008 г. на Изпълнителния директор на ИАЛ е разпоредено блокиране в лекарствоснабдителната мрежа на страната, на обявения за хранителна добавка продукт МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30, производство на Куминг Дали, поради несъответствие с изискванията, отнасящи се към I-ва степен на риска т.1 и т.2 от класификацията на степента на риска за здравето (фалшив лекарствен продукт).
Не можете ли да четете? Познавам хора, ползвали продукта - да ефект има! Да, постъпвали са в болница за лечение след приема му.

Ако разчитате само на хапчета да отслабнете... е не се чудете защо не става, и не търсете все нови и нови. Променете си начина на живот, като искате да пиете нещо - нека да е от производител или вносител, който е от години на пазара и то не с един или два продукта.
__________________
От нещо нищо става, но от нищо нещо е друга работа...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2010, 14:13
Аватара на Sunnny
Sunnny Sunnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране



ужасни работи се случват с всякакви непроверени такива хапчета. А в същото време си има такива, които са си одобрени от лекари и от Европейски комисии тамк както си му е реда, ама защо хората не ползват тях, а се тровят?

Надявам се да сте добре всички и другите, които искат да пият хапчета за остлабване, да се поинтересуват повече за съставките и произхода.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd April 2010, 17:25
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

От такива хапчета за отслабване файда няма бе хора не го ли разбрахте???Свалиш и някое друго килце за заблуда на противника спреш ги и ги натрупаш моментално че даже и в повече.Още повече че за тези точно се говори дълго време по телевизията и се писа по вестниците че са опасни за здравето.Не мисля че некачественото отслабване е по важно от здравето ви така че помислете и за последиците.Ако сте решили и искате да отслабвате променете начина си на живот.Напранете си някъкъв добър хранителен режим и го следвайте.Спортувайте в спорта му е майката съчетан със правилен режим успеха е гарантиран.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st May 2010, 23:42
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Много ми е интересно всички вие, които не сте ги пробвали, откъде сте толкова компетентни за действието на хапчетата и ползата им? Само от пресата и телевизията ли? Аз лично работя в тази сфера и много добре знам как се пускат статиите "за" или "против" определен продукт - просто който плати повече. И, моля, като нямате лични впечатления, спестете си субективните и некомпетентни мнения, основани на "гледах по телевизията" или "четох във вестника". Просто това не е критерий за каквото и да било. Извинете ме за острия тон.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd May 2010, 06:25
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

http://www.bda.bg/images/stories/doc...ibutramine.pdf
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd May 2010, 06:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Много ми е интересно всички вие, които не сте ги пробвали, откъде сте толкова компетентни за действието на хапчетата и ползата им? Само от пресата и телевизията ли? Аз лично работя в тази сфера и много добре знам как се пускат статиите "за" или "против" определен продукт - просто който плати повече. И, моля, като нямате лични впечатления, спестете си субективните и некомпетентни мнения, основани на "гледах по телевизията" или "четох във вестника". Просто това не е критерий за каквото и да било. Извинете ме за острия тон.
трябва ли хората на собствен гръб да изпитат нещо за да разберат че е вредно? Ти говориш за некомпетентни мнения, но аз по-некомпентно изказване от твоето не съм срещала до сега
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:51.