IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th September 2011, 22:05
arhimedooo arhimedooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране Парене и сърбежи при момиче?

Аз и моята приятелка сме заедно от сравнително скоро. Аз съм на 18 тя е на 17 и е все още девствена, а пък аз имам много беден опит в секса като цяло. Та миналите 2-3 дни се бях заиграл под бельото й. След това и вчера и днеска ми каза, че е почувствала не болка, ами парене и сърбеж по скоро, като вчера и мина, а днес още не е, пък каквото правихме беше преди 5-6 часа. Освен това, мможе и да бъркам, но пък откакто сме се запознали усещам по-различна миризма от нормалната. Дали аз не правя нещо като хората, или пък има някакъв здравословен проблем от тези дни, или пък откакто сме се запознали? Някакви идеи? Мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th September 2011, 22:17
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Не се притеснявай, най-вероятно не е правила секс с друг Приятелката ти трябва да отиде на лекар, това парене може да се получи от много неща-замърсяване,прием на антибиотици, дори от сапун...Но е задължителна консултацията с гинеколог, за да й изпише подходящите лекарства, и да не чака, няма да си мине от самосебе си.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th September 2011, 22:24
arhimedooo arhimedooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Месри много - не се притеснявам, че е правила секс, с който и да било Вчера каза, че след това и е минало? Интересувам се, първо дали може аз дасъм и го причинил и второ дали, пък може веднага да я подразни от това, че съм си поиграл с нея, така да се каже. В смисъл няколко минути и след това веднага да и стане така - не разбрах дали само след първия ден също е било така, ама ще я питам утре Възможно ли е нищо да й няма? И това, което казах за миризмата е откакто се познаваме, но както казах не съм много сигурен, защото нямам много опит, но досега каквито и кратки взаимоотношения да съм имал с още 2 момичета не ми е направило впечатлението да е миришело така?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th September 2011, 10:28
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Най-добре е все пак въпреки, че и е минало да отиде на лекар. Може да има причина все пак, но не мисля че вината е в теб.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Паренесърбежипримомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.