IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd April 2009, 16:13
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране Dermaline, Dermaelite или по-добър вариант?!

Здравейте момичета,

След като изчетох почти всичко по темата, НО не успях да открия информация по темата, която ме вълнува в поледните седмици, реших да постна нова тема (като предварително се извинявам ако някъде има инфо по въпроса).
Решила съм да си сложа филър с хиалуронова киселина в устните, като за целта мисля да посетя дерма-студио, в частност едно от двете, посочени в Subject-а. Тъй като повечето от пишещите тук, са правили интервенциите си в клиники, искам да споделите мнението си за манипулациите в студиа. Грешка ли е това и дали там работят достатъчно компетентни специалисти (въпреки, че това, което искам е поправимо поради временния си ефект)? Ровейки се из сайтовете им, установих, че и двете работят със Surgiderm 24 и 30, като цените са в рамките на 450-500 лв. за 1 сс.
Моля да споделите мнението си по въпроса, защото ми се иска да направя тази стъпка до 1-2 седмици.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2009, 23:39
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Моето скромно мнение е, че щом цената е една и съща - най-добре е да отидеш в клиника. Не е ли по - добре да ползваш услугите на хирург ??? Все пак си е интервенция, още повече, че ти е на лицето.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2009, 09:30
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Имах предвид цените в посочените две места. В клиниките нямам идея как е, въпреки, че разглеждах тук-там и ми направи впечатление, че методите са други - липофилинг примерно.
Затова се допитвам до момичетата тук, които са по-запознати от мен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2009, 09:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXIA
Имах предвид цените в посочените две места. В клиниките нямам идея как е, въпреки, че разглеждах тук-там и ми направи впечатление, че методите са други - липофилинг примерно.
Липофилинг ако твоето желание е такова - ако не - работят с всички видове филъри. Цените на някои може да идват по-високи от студиата, но първо рискуваш да ти бъдат поставени от специалист (а не хирург, който се предполага поне, че е професионалист) и второ - рискуваш понякога и качеството на продукта (примерно бях чула, че в доста от студиата поради по-ниския си бюджет и цени ползват китайски ботокс, който е по-нетраен; същото защо да не важи и за филърите)Щом се прави икономия от едно - така би могло да важи и за друго Ако имаш реалната възможност да избираш между студио и клиника - бих те посъветвала да не се колебаеш - това не е като да си боядисаш косата все пак..... [/quote]
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th April 2009, 09:51
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Отзиви за някой доктор, който не е с вързани ръце?!
Насоки за клиника в София?!
На мен на прима виста ми изкачат две имена - д-р Соянов и д-р Георгиев (може би защото са присъстващи в медийното пространство )...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: DermalineDermaeliteилиподобървариант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.