IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th July 2011, 22:35
Selfish Selfish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране Импланти за устни

Здравейте ! Има някои неща,които искам да променя в външния си вид, и едно от тях е устните. Адски са тънки! Да не говоря,че горната ми устна почти липсва...а отстрани при сгъвката ,когато се усмихвам нямам никакви устни(дано сте ме разбрали;D) Имам 18 години и искам да си направя тази корекция, само че нашите са твърдо против..Точно поради тая причина реших,че ще си платя операцията, но каква й е цената ме интересува? Ако във форума се намират дами със такава корекция, много ви моля да пуснете снимки на преди и след операцията. Между другото пропуснах да споделя,че разстоянието от устните ми и носа е прекалено късо, и ме притеснява,че ако си направя големи устни хептен ще се загуби дано не съм права... Има ли някакъв начин точно щото, разстоянието е твърде малко, самите импланти да "дърпат" горната ми устна "надолу", а не да стоят като на Мара отварачката/примерно/?
Не изключвам вероятността да не се харесам, пък до колкото съм разбрала, тези импланти са завинаги...а дали могат да се махнат по желание на пациента, ако съответно не се хареса?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2011, 08:51
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Selfish Виж мнението
Не изключвам вероятността да не се харесам, пък до колкото съм разбрала, тези импланти са завинаги...
За тази цел има филъри, които с времето се разграждат. Не е лошо също преди да предприемеш нещо "завинаги" да предположиш, че устни като на Мона Лиза след 10-15 години може отново да са на мода
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантизаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.