IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 17th July 2013, 12:47
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Това със зле позиционирания нос ми звучи като "гроздето е кисело". И мене ме хваща яд че нямам парите да се оперирам в Турция, като гледам резултатите. Изобщо не могат да се сравняват с нашите прехвалени доктори. И най-тъжното е че някой като даде парите за три ринопластики тука накрая сумата е същата, която би платил в Турция.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 17th July 2013, 12:51
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

и не мога да разбера защо има толкова злоба в раздел ринопластика - нали тука сме да споделяме опит и да си помогнем с информация. После всички се чудят защо няма снимки. Как да има - всеки предпочита да си спести злобата, нали за да се оперираш явно си имал комплекс и тия злобни коментари не помагат на никой.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 17th July 2013, 13:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Къде го чукаш къде се пука ! (писах за интелигентните, който ме разбра- разбра, за другите )
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 17th July 2013, 13:48
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya
Podobre e da platis pove4e oba4e da e ka4estveno nyama smisal ot nyakolko operasiii posle stava mn po trudno rezultata nemoje da se garantira 100 prosenta trabva da izberete pravelniya hirurg tova vse pak e nos ako iskate da idvate v tursiya sim gotova da vi pomogna imam mn poznati hirurziii
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 17th July 2013, 19:01
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Podobre e da platis pove4e oba4e da e ka4estveno nyama smisal ot nyakolko operasiii posle stava mn po trudno rezultata nemoje da se garantira 100 prosenta trabva da izberete pravelniya hirurg tova vse pak e nos ako iskate da idvate v tursiya sim gotova da vi pomogna imam mn poznati hirurziii
То по принцип е по-добре с една операция да си решиш проблема, но понякога просто не става... Аз почти последните пари си ги дадох за операция. Към момента на операцията бях безработна с неясно бъдеще. За 1100 лева се сдобих с що-годе приличен нос, с дефекти, но по-добър от предишния, с който мога да живея поне. Със стария бях стигнала до такова душевно състояние, че просто не можех повече да живея така. Сега животът ми е по-добър. Живот и здраве, след година-две, ако все още съм на същия акъл, ще имам парите да си доизкусуря носа в чужбина. Не съм от перфекционистите явно.

P.S. Обаче, ако съм на мястото на Рими, и дам толкова много пари, със сигурност ще се газирам и ще има ривендж. Тя много спокойно го дава. Аз щях да пращам отрязани конски глави по куриер на хирурга сигурно в такъв случай.

Последно редактирано от кукумицинка : 17th July 2013 на 19:08
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 17th July 2013, 21:47
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Хора дайте акъл написала съм си едно доста остро писмо само трябва да го преведа на английски и да го изпратя просто търся по отговорно отношение от Авшар и леко загатване за високата сума за моята операция и в последствие незадоволителния резултат и в крайна сметка по сериозно отношение от негова страна да го изпращам ли не знам как се процедира с турските доктори вие как бихте постъпили
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 18th July 2013, 03:01
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Хора дайте акъл написала съм си едно доста остро писмо само трябва да го преведа на английски и да го изпратя просто търся по отговорно отношение от Авшар и леко загатване за високата сума за моята операция и в последствие незадоволителния резултат и в крайна сметка по сериозно отношение от негова страна да го изпращам ли не знам как се процедира с турските доктори вие как бихте постъпили
Рими, пращай писмото смело!!! Нищо не губиш.
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 18th July 2013, 08:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, ако искаш прати ми го, мога да ти помогна с англиския. И не само
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 18th July 2013, 11:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз горещо препоръчвам да го пратиш на Нелка, дори да ти го редактира ако трябва, тя знае как да въздейства с думи. Според мен трябва написаното да се върти около, това негово обещание за 100% сигурен резултат и разбира се огромната сума. Също така е добре да споменеш, че си ходила и при други на консултация, но той е бил най категоричен, че ще го направи и за това си избрала него. Пращай го на Нелка тя ще го оформи добре в това съм убеден !
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 18th July 2013, 12:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сетих се нещо, което също е доста добре да се напише, да споменеш, че имаш твои приятелки, които при други турски хирурзи и то след ревизия, като не им се е получили перфектно, доктора сам им е предложил да се направи още една операция, за да се стане както трябва.

Друго нещо много важно е, да му кажеш, че си разбрала за него в един форум в който много се пише за турските хирурзи и дори може да споменеш имена и да кажеш, че от добрите резултати, които си видяла и си чула за доброто отношение, което в България го няма, си решила да избереш турски специалист.

Просто ви давам една насока само, това за форума е хубаво да се спомене, та белким нещо се замисли, че и репутацията му зависи и от твоят случай !
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:25.