IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th January 2013, 21:05
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Теди, честито и тук!

Страхотен резултат! Лицето ти не знам драно ли е, клано ли е, но изглежда освежено, естествено и спокойно. Това е вторият прекрасен резултат на И. Стоянов, който виждам. Браво и на него!
Жива и здрава да си и да се кефиш на резултата!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th January 2013, 23:15
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Thumbs up Благодаря!

Мерси за положителното мнение.Преди малко се върнахме от заведение, където се огледах в същото огледало, както всеки друг път.Е, супер, гледаше ме отсреща подмладено лице.Направо благодарих за избора си да се престраша на лифтинг.И не ми се налага да слагам повече грим, за да се харесам.Минавам само с очна линия и червило.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th January 2013, 13:55
mamman mamman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
Smile Честито

Много хубав и естествен резултат! Използвани ли са импланти или е правено с конци?
Аз по напред писах, че подкрепям и също се интерисувам от този вид операция така че всичко което споделиш ще е от полза. Писах ти и съобщение, ако го видиш защото незнам тук дали е удобно да питам и за цената.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th January 2013, 16:13
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Cool

С импланти, които се абсорбират, докато зарастнат тъканите в новото положение и с конци върху горните венци/ в устата, които се махат след 15 дни.
Сега ще старея просто с нова външност ли, че до сега не съм имала така изразени скули или бузите ми ще се смъкват към устата?Но при всички положения възраста си личи по смъкването на тъканите на долната челюст, което при този вид операция не се пипа.Онова си е друга подмладяваща операция.Ох, не ми се мисли как ще се развият нещата, но дано поне остарявам симпатично.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th January 2013, 16:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Теди, всички снимки "след" ли са?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 15th January 2013, 20:50
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране ааааа, МОЛЯ, МОЛЯ

Има и 5 снимки ПРЕДИ.Там съм написала в заглавието на отговор.Ако изнамеря по-достоверни ще кача пак.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th January 2013, 14:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Благодаря, че си добавила коментар кои снимки са преди и кои след, но може би защото съм лаик или защото от самото начало бях решила, че нямаш нужда от лифтинг цъкам на снимките преди и след и не мога да открия разликите. След колко време би трябвало да се види окончателния резултат?

Последно редактирано от lily.ana : 16th January 2013 на 14:16
Отговори с цитат
  #58  
Стар 16th January 2013, 16:42
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Smile Ех, ти шегаджийке!

Виж Lily какви огромни бузаци са ми кацнали на лицето сега и веждите са поизтеглени нагоре и дано да не спадна съвсем, че няма да има преди и след, да остане малко оток за свежест, а окончателните р-ти - 2 месеца горе-долу.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 16th January 2013, 22:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Най-важното е ТИ да виждаш промяна и да се харесваш. Далеч съм от мисълта да давам оценка... ти имаш страхотна кожа и пак повтарям, аз съм лаик и най-вероятно съм последният човек, който трябва да коментира теб. Изглеждаш много добре и трябва да вървиш с високо вдигната глава... с или без бузаци
Отговори с цитат
  #60  
Стар 18th January 2013, 12:46
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Благодаря!

Моя позната ми казва, че ако навреме съм ползвала скъпи кремове за лице сега нямаше да се налага да стигам до операция.Аз ползвам среден клас от рода на Гарние, Лореал, Юсерин.Според мен всичко си е от ЕГН то и начина на живот разбира се.Когато пушех, дори и доста по-млада имах по жълтеникав отенък на лицето.Сега след операциите на носа ми се промени костната структура между очите и получих дълбоки сенки.Но май няма да се реша на долна блефаропластика.Може би ще пробвам с лазер.
Някой опитвал ли е лазерно заличаване на бръчки и има ли ефект.Защото и там си е цифра и възстановителен период, без слънце и може би и др. неща.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.