IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th April 2006, 14:23
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Е, не е законно, ама те са мъже и няма проблеми. Пък и нищо не разбират и затова предпочитат да ти признаят правото, отколкото да се изложат като некомпетентни. Само надничат леко и с интерес.
хахахах " леко и с интерес " направо ме уби....ама ще го пробвам ако ми се наложи
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th April 2006, 17:29
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Аз май доста наивна съм била при първия ми път,защото нямам нищо...Сега,когато Тонев ще ме оперира дали ще е нахално да поискам и аз някакви документи? Защото,като се замисля...миналия месец,когато ми махаше имплантите( а и това също си е операция ),платих на секретарката му непосредствено преди да ме настанят в стаята и имам само една ръчно написана квитанция
Нахално! Няма да е нахално, най- малкото си пази квитанциите. Ако може - нека си пише имате на паспортите.

И аз съм от групата на наивните, които нямат документи други освен паспортите. Мога да намеря някъде и квитанция евентуално... То да не се налага, имах изследванията си, но нищо не пазя...
Но на паспортите пише името на д-р Ефремов май.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th April 2006, 19:42
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета и аз имам само паспорт от операцията на което пише размера на импланта, имената ми, датата и името на доктора. С този паспорт доктора ми каза да карам 6 месеца без колан. А в правилника пишеше че без колан могат да са бременни, лица възпрепятствани от медицинска гледна точка, инструктори и таксиметрови шофьори май нещо такова беше от доста време имам книжка и съм забравила
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th April 2006, 21:47
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Как в паспортите на имплантите /нали така беше/ няма да пише името на лекар и клиника, дата на операция...?? Ха...Аз не че съм виждала, ама...ми какво пише???
Момичета, естествено, че не ви казвам нищо ново, но си пазете всички документи...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th April 2006, 09:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

на моето картонче има данни само за инплантантите, не пише нито моите имена, нито пък на лекаря даже и не виждам никъде дата...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th April 2006, 15:58
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
на моето картонче има данни само за инплантантите, не пише нито моите имена, нито пък на лекаря даже и не виждам никъде дата...
И на моите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Иманещокоетонеразбирам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:50.