IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th June 2013, 09:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране Radies или Липофилинг

Изчетох цялата тема за липофилинга харесва ми като идея , но немога да си позволя толкова време за възстановяване . Може би ще го направя но за сега се двоумя . Интересува ме проблем ли е да се направи липофилинг след като е поставен филър ? Искам да помоля дамите , които са си слагали Radies да разкажат малко повече за него , тъй като не знам много за него , а и не намерих тема тук . Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th June 2013, 13:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Има тема за Радиес:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...494#post789494
Не можеш да направиш липофилинг докато не се резорбира напълно филъра.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th June 2013, 13:39
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Има тема за Радиес:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...494#post789494
Не можеш да направиш липофилинг докато не се резорбира напълно филъра.
Благодаря ти Мариса , значи ми отпада липофилинга за сега , а така се бях навила след като гледах снимки в темата .....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th June 2013, 13:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря ти Мариса , значи ми отпада липофилинга за сега , а така се бях навила след като гледах снимки в темата .....
Е,ХК се разорбира бързо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th June 2013, 13:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Е,ХК се разорбира бързо
чувала съм че бързо се резорбира наистина , но аз нали съм си лакома на 10 ден след жуведерма си изхаках още един кубик и сега незнам това кога ще се махне напълно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th June 2013, 13:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Питай дерматоложката,тя ще ти каже до колко време ще изчезне.А ти защо се реши на липофилинг?
А и РАДИЕС НЕ Е ЗА УСТНИ,а само за лице.АКо не се бъркам нещо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 25th June 2013 на 14:07
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th June 2013, 14:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Питай дерматоложката,тя ще ти каже до колко време ще изчезне.А ти защо се реши на липофилинг?
А и РАДИЕС НЕ Е ЗА УСТНИ,а само за лице.АКо не се бъркам нещо.
Да , аз сега разбрах от темата която ми прати , че става само за попълване на лице .
Така реших защото с филърите няма да издържа първо финансово тъй като бързо го резорбирам и второ , маниполацията е мн. болезнена на трето поставяне няма да се навия , не постигнах достатъчно задоволителен резултат , и не си струва парите... ма нали първо да си счупя главата....
А и от скоро време се ровя в темата за липофилинга и снимките , които видях там много ми харесаха , за съжаление не видях твои
Имаше и доста упреци но хич не ме .....* кой какъв вкус има и дъра бъра , на мен ми харесва...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th June 2013, 14:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Да , аз сега разбрах от темата която ми прати , че става само за попълване на лице .
Така реших защото с филърите няма да издържа първо финансово тъй като бързо го резорбирам и второ , маниполацията е мн. болезнена на трето поставяне няма да се навия , не постигнах достатъчно задоволителен резултат , и не си струва парите... ма нали първо да си счупя главата....
А и от скоро време се ровя в темата за липофилинга и снимките , които видях там много ми харесаха , за съжаление не видях твои
Имаше и доста упреци но хич не ме .....* кой какъв вкус има и дъра бъра , на мен ми харесва...
Имаш ли фейсбук?Там има доста снимки,че ми омръзна да поствам тук.
За всичко си права.Филърите,парите... временно е и скъпо.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001488880941
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th June 2013, 12:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Прави сте за парите и ХК филърите, но има едно съществено НО, когато са с наслагване, тоест втори, трети път нещата се задържат доста по - дълго във времето като трайност и ефект. Също така играе не малка роля козм. поддръжка за по продължителното им действие, както и да се избягват както всички знаем солариуми, горещина, затопляне като цяло и да на плажа с кърпи на главите и макс фактор, както часовете които са до 11:00 ч. и от 16:00ч. Е това е максималната възможна грижа. В такъв режим действието им се удължава доста но само в предвид на налично натрупване на матеряла!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th June 2013, 13:06
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Прави сте за парите и ХК филърите, но има едно съществено НО, когато са с наслагване, тоест втори, трети път нещата се задържат доста по - дълго във времето като трайност и ефект. Също така играе не малка роля козм. поддръжка за по продължителното им действие, както и да се избягват както всички знаем солариуми, горещина, затопляне като цяло и да на плажа с кърпи на главите и макс фактор, както часовете които са до 11:00 ч. и от 16:00ч. Е това е максималната възможна грижа. В такъв режим действието им се удължава доста но само в предвид на налично натрупване на матеряла!
Аз си сложих 2 кубика . Първо 1 кубик и след една седмица още 1 и така 15 дни след второто поставяне на филъра не ми остана нищо в устните , а в същото време със 1200 лева съм си назад ... Вярно е , че ходя на солариум и по басейни но не виждам за какво ми е този филър като ще ми създава неудобство , като това да си пазя лицето и така натаъка . Явно си е до организъм , не знам ...The Shadow как е положението при теб ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.