IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th July 2006, 21:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.bodyimplants.com/calf_implants.html
Тук можеш да прочетеш доста неща,има и снимки,но не знам в България някой дали прави подобна операция.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2006, 11:14
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране импланти

:P
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st July 2006, 11:43
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

не знам за някои които да си е правил такава интервенция, но това което можеш да направиш е да пишеш имеили на различните клиники и да ги питаш дали извършват този вид операции.

но искам да те питам нещо - защо ти е да си уголемяваш прасците? повечето момичета които познавам искат да ги намалят, за да станат по-фини и женствени. според мен преди да тръгнеш на варианта операция се опитай да оцениш това което имаш. е, разбира се ако не си го харесваш си го променяш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st July 2006, 12:11
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране импланти

Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st July 2006, 12:40
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране Re: импланти

ами ок Beauty
ако си го направиш да пишеш как се е получило
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st July 2006, 13:44
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не))
Опитай с фитнес, ще стане.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st July 2006, 14:53
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

прасците са една от най-трудно подаващите се на промяна мускулни групи много упоритост трябва, за не много големи разултати
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st July 2006, 16:34
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Атакаааа!
Според мен и моето лично мнениеце не ти трява наистина такава оперция.Замисли се?! С фтнесче нещата стават екстра и резултат особено за за тези мускули има и то доста по-бързо от колкото за другите мускули.Не се хващай за операция.Действай дори и в къщи и ще се получи бързичка с прасците.ВЕРВАЙ МИ!
Ама как ти хрумна да си уголемяваш тоест оформяш прасец??? По добре е да си с тънки прасци! Я се хващай с упражнения и си дай малко зор и ще видиш че резултата няма да закъснее! Айде пробвай и после пак ще си поговорим ок?!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st July 2006, 17:27
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не))
Опитай с фитнес, ще стане.
Е па, как да няма и за намаляне си има. Като ги поизсмучат малко.

а бе хора, гледах един филм по дискавъри за едни, които искат да им отрежат краката. Естествено нямаше лекари, които да се навият на подобна операция. Хората действително страдаха, че са с крака, някои в отчаянието си смятаха дори да подложат краката си под влак и да поставят лекарите пред свършен факт. Та във филма най-вече показаха психиката им. Психолози и психиатри разговаряха с тях с цел да установят наистина ли се нуждаят от тази операция и разкриха едни съвсем нормални хора, които просто не се чувствали във собстванета си кожа. В тяхното съзнание те били хора без крака и се чувствали така, сякаш имат нещо излишно. Всичко това беше направо като една гротеска на нашите собствени желания да променим външния си вид.

Не казвам, че има нещо лошо в това да се стремиш към собственото си съвършенство. Важно е, човек наистина да се чувства добре в кожата си. Но въпросът е защо не се чувстваме добре такива, каквито сме?
Въпросът разбира се е реторичен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st July 2006, 17:36
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

Ти хубаво си го гледала ама според мен е нагласено това със отсичанео на краката за по голям зрителски интерес разбира се.
Неможе нормален човек да иска да си сложи краката на линията за да му ги отнесе влака ,и при свършен факт какво ще направят лекарите освен да зашият мястото.Трябва да си наистина да си изперкал да си помислиш за такова нещо :1235:
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантизапрасец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:34.