IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st July 2006, 17:36
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
Но въпросът е защо не се чувстваме добре такива, каквито сме?
Въпросът разбира се е реторичен
Ами защото сме станали твърде суетни! Според мен това е отговора но този въпрос. А и колкото повече инфо имаме за модерни технологии и възможности то тогава дори и да не си бил суетен - ставаш, защото всъщност имаш риал възможност да поправиш тук-там нещичко и да станеш според собствените си представи ако не идеалния индивид, то поне до някаква степен съвършен.И така се увличаме, увличаме...ехееее даже може да се посамозабравим с течение на времето...
Не ме взимайте на сериозно но общо взето нещата придобиват такъв характер със суетността........
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st July 2006, 17:43
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

ее не! тона хич не е същото! по принцип съм ного толерантен човек и приема различиятя без проблем, НО за мен тези хора са болни! да искаш да имаш по-голям бюст или по-малък нос не е като да искаш да се осъкатиш за цял живот! това не е нормално и е страшно тъжно!

П.П: The Shadow реторичен въпрос е такън на който не се изиска отговор

а това което каза beladona ме наведе на мисълта,че те и да искат трудно сами ще си отрежат краката (или сложат пред влак) защото всеки има инстинкт за самосъхранение все пак
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st July 2006, 17:51
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beladona
Ти хубаво си го гледала ама според мен е нагласено това със отсичанео на краката за по голям зрителски интерес разбира се.
Неможе нормален човек да иска да си сложи краката на линията за да му ги отнесе влака ,и при свършен факт какво ще направят лекарите освен да зашият мястото.Трябва да си наистина да си изперкал да си помислиш за такова нещо :1235:
Да бе, така е наистина. Но жената плачеше, защото всички лекари й отказваха. Ходеше на психиатър в продължение на месеци, който да докаже, че не е луда, и че желанието й е както при останалите хора, които искат да се подложат на естетически операции. В крайна сметка пак не беше одобрена и тя се разплака. Беше си купила инвалидна количка...ии пробваше я. Незнам аз се изумих направо.
Както й да де. Тяхното желание за промяна, не произлиза от там от където нашето. Както вика Шадоу нашето е суета, а тяхното е нещо друго.
Но все пак човек може да се позамисли...докъде може да стигне...ей така просто си мисля...и май не съм много по темата, затуй спирам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st July 2006, 19:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не))
Опитай с фитнес, ще стане.
Е па, как да няма и за намаляне си има. Като ги поизсмучат малко.
На мен мускулите са ми големи Че и малко асиметрични)) С липосукция няма да стане
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st July 2006, 19:11
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

За релеф и за оформяне на працси- фитнес и опражнения! Има ефект и то бърз! Зависи вече от предпочитанието на собственика им
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st July 2006, 21:41
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране импланти

Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st July 2006, 22:12
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Азне мога да ти отговоря, но ти "съчувствам", защото и аз съм на твоето положение - тънък глезен и кльощав прасец. И аз много не си ги харесвах, но мъжа ми "хвали" най-много тази част от мен и аз вече се надувам с моите прасци.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st July 2006, 22:21
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th July 2006, 09:01
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Beauty, да ти кажа и аз имам кльощави прасци, плувкиня съм била, с фитнес се борех, но не и не - все са си кльощави и няма особена промяна. Наистина може би е генетично, баща ми е бил с такива крака като млад обаче е бил по-напорист и си ги е развил в продължение на много години постоянство всеки ден, защо ли не съм взела перфектните крака на майка ми

Това с имплантите не знам колко естетично ще бъде, а и като не е редовна практика в БГ не знам как би се престрашила. Иначе съм виждала импланти на бицепс /не в БГ/ и изглеждат изключително уродливо.

Поли 1 см под коляното а зимата понеже толкова тесни ботуши не съществуват - с дебели чорапи от глезена нагоре :Р на плажа с хавлия на ролце под прасците. И нямаш нужда от импланти, а и щом мъжа ти ги харесва не виждам защо се притесняваш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th July 2006, 09:31
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Beauty,
ако наистина ти се иска да го направиш - аз съм с теб. Знам какво е да не можеш да се примириш с нещо в себе си, да те човърка отвътре. Всички даваме мнения как "и така си си добре", но реално дори не сме те виждали - ти си знаеш и чувстваш най - добре.

Принципно зная за такава операция, но нямам представа колко често я правят в БГ. Не ми се струва страшно - ако ефектът не ти допада винаги можеш да извадиш импланта. Не вярвам по някакъв начин да се нарушава целостта на останалите мускули и да пострадат. Така че - нищо не губиш /е, освен пари, може би/. Казваш, че си чела в нета - интересно ми е къде и колко голям е разреза? Ако знаеш - сподели, че детето не ме оставя на компа за дълго и не знам ще имам ли време да поровя и аз.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантизапрасец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.