IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th September 2007, 19:55
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Действа ми добре на кожата ПОД очите, но на кожата НАД очите (така де, на клепачите) не ми е ок.
estrella, нанасяй го само в зоната под очите и в зоната на "пачия крак".
Кремовете за околоочен контур не се нанасят върху клепачите, там могат да предизвикат подпухване.
Аз също не ти препоръчвам да продължаваш да ползваш L'oreal.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th September 2007, 20:24
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Кажете нещо за Миокона на Виши,става ли и за околоочен,щом е за пачи крак,а не е в малка опаковка?За 27 годинки какво ще ми препоръчате за около очи,за много тънка кожа около очите,но нямам кръгове и торбички за щастие!От Лореал съм се отказала тотално!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th September 2007, 21:53
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Момичета, аз пробвах NUXE и съм много доволна. Взех си околоочен и крем за лице. Очарована съм (за сега)...Цените са малко по-високи, но не прекалено.
http://www.nuxe.com/pages/frame.php?id_langue=2
- това е околоочния, мисля че беше около 30 лв.
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th September 2007, 14:30
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Накарахте ме да си дам сметка, че докато ползвах дева-та за около очите, нямах такива проблеми.

Не, не си мажа клепачите, но мъничко крем все пак попада там, а и проблемите ми са точно над пачия крак.

Ще докладвам
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th September 2007, 16:47
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Девата за около очи наисина е страхотен продукт,който ако се продаваше в актуална опаковка на висока цена щеше да е обсъждан сигурно,колкото и Виши.И аз съм го ползвала,но явно съм стнала жертва на марките!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 30th September 2007, 21:50
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

И аз най-накрая си взех крем за около очния контур и мажа смело около очите, потупвам пошляпвам... А защо в упътването не пише, че се слага само под очите и на пачия крак (ако го има), аз помислих, че се слага навсякъде около очите. И се чудя защо ми залепват странно горните клепачи Питах една приятелка дали това е нормално, е не било. Каза ми че крема е кофти - Hydra-radiance eye perfektor gel на Avon. Моля някой ако има представа да сподели, че да знам дали да го хвърлям И дали е подходящ за 26 годишни.
Имам и още едим въпрос: как може да се предодврати провисването на кожата под веждата над горния клепач. Много ме е страх да не стане така след някоя и друга годинка. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #47  
Стар 1st October 2007, 16:53
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Това за провисването на горния клепач, мисля че не може да се предотврати, а само после да се коригира хирургически. Мисля, че зависи от гените и от лицевата структура, форма на очите, начин на живот и т. н. Разбира се, напълно е възможно и пълни глупости да говоря, не съм специалист. Поправете ме ако греша, да не се обърка Малина.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th October 2007, 10:23
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Това за провисването на горния клепач, мисля че не може да се предотврати, а само после да се коригира хирургически. Мисля, че зависи от гените и от лицевата структура, форма на очите, начин на живот и т. н. Разбира се, напълно е възможно и пълни глупости да говоря, не съм специалист. Поправете ме ако греша, да не се обърка Малина.
Наистина провисването на горния клепач е заложено генетически и зависи от всичко това,което си написала,но вече има кремове,които го кориират.Е,до известна степен де...то ако беше измислен пълен цяр,хирурзите без работа щяха да останат...Майка ми ползва един,трябвя да я питам какъв е,че съм забравила,ама много е доволна.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th October 2007, 18:49
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Можеш да погледнеш майка ти, бабите ти.. По техния начин на остаряване горе-долу можеш да прецениш и ти как ще изглеждаш. Аз например от сега съм се примирила, че ще имам дълбоки бръчки около устата. Това не ми пречи да си ходя усмихната де

Не знам дали можеш да го предотвратиш, но времето това са много драстични промени, които настъпват чак след 60 годишна възраст.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 15th February 2008, 18:25
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariapilates
Момичета, аз пробвах NUXE
Мария , на линка излиза главната страница. би ли пояснила за кой крем става дума точно
Аз се загледах по този : [color=green]S
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборнакремзаоколооченконтур
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.