IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th December 2007, 06:30
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Момичета,пуснах снимка само по сутиен,защото на голо са ми много смещни още гърдите.В профил като се погледна инплатите стоят като гърбица отгоре.Дали така трябва да е?Зърната ми са по отдолу,а не в средата.Нормално ли е това на 6 ден?Кога ще започнат да слизат протезите надолу?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #12  
Стар 9th December 2007, 10:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Секси, хубаво би било да пуснеш и снимка на голо точно, за да се види разликата след 20 дни примерно. Това, което описваш е напълно нормално доколкото знам за подмускулното, а гърдите слизат и се наместват няколко месеца, така че търпение му е майката
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите
  #13  
Стар 9th December 2007, 11:09
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Aз родих преди четери месеца.Кърмих 20 дена(с мъка)и ми спря сама кърмата.Питах др.Тонев първо с имейл кога мога да се оперирам.Каза ми шест месеца след кърмене.Е,не издържах и отидох доста преди това.Той като ми погледна гърдите се съгласи да ме оперира защото бяха толкова меки,едни такива пихтиести.Бях се възстановила по бързо от колкото при други майки.Искам да отбележа,че по време на бременност качих общо само 9 килограма.А като гледах как бъдещи майки качват по 15 до 30 кг значи всичко ми е било в норма.А,забравих да допълня,че имах и два месечни цикъла преди операция.
Та значи всичко е абсолютно относително и за това точен отговор няма.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #14  
Стар 9th December 2007, 11:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мерси, Секси, по принцип така казват, да, минимум 6 месеца, ама гледам, че има и мацки, оперирали се по- рано. Значи всичко е въпрос на индивидуално възстановяване пак
  #15  
Стар 9th December 2007, 14:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите
Кърмата не съм си спирала нито веднъж от двете раждания. След второто - кърмих една година и един месец - после го отбих и след точно два месеца бях с новите си гърди вече. Принципно докторите казват, че минимумът е четири месеца след спиране на кърменето. Аз обаче реших за себе си, че не е проблем, тъй като вече нямах кърма...
  #16  
Стар 9th December 2007, 20:52
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Sexi,гърдите ти изглеждат много дорбе за толкова малко време,и моите бяха така но вече взеха да се отпускат.
  #17  
Стар 10th December 2007, 07:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

А,Томи,твоите изглеждаха къде къде по хубави от моите.Както писах моите са едни такива особенни,но ще се отравят.Още е много мого рано.
Гуени,браво бе мила!Да кърмиш година си е направо геройство.Аз едва изтърпях 20 дена.А и как само изглеждаш-браво!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #18  
Стар 10th December 2007, 08:35
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Да попитам оперираните,колко тежко не трябва да се вдига?
Ами аз не мога да стоя като мумия.Имам жена за бебето,ама си тръгва като го изкъпе.После през ноща си го дигам-6 кг е да го храня.Мия чинии,прахосмукачка,четка.. .и такива работи.Вие как бяхте?Страх ме е да не направя ещо на цицките си.Така си ги обиках..
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #19  
Стар 10th December 2007, 09:33
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Лично при мен,като се натоваря повече през дена и вечер почват да ме болят гърдите.Секси,мисля че поне един месец трябва да си много внимателна..
  #20  
Стар 10th December 2007, 09:54
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Къде се изгуби Монти? Някой знае ли нещо за нея? Дано се включи скоро, за да разказва.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.